x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Kamix
komentarz
komentarz
Mi się znudziło już te klepanie benchów i tak masę wyników załadowałem na ich server. Może jakbym ten lód gdzieś dorwał to by chęć kręcenia czegokolwiek wróciła, ale weź i weź jak nie ma skąd.

Z tego co wiem to w Wa-wie w sklepie cooling.pl można kupić, ale to trochę daleko.

Gość
komentarz
komentarz

Cooling raczej tego nie posiada :P

Sonido
komentarz
komentarz

Taa, to wiem, ale wiesz ile transport tego lodu by kosztował do Białego? Nieopłacalny zakup, chyba, żeby podzielić na kilka osób, bo min. zamówienie to pewnie z 20kg.

Także jak są OCerzy z Białegostoku to się odzywać ;)

Ghost991
komentarz
komentarz

Panowie czyżby na hwtbot nie ma CPU a64 4000+ z rewizji E6???? Czy może ja źle sprawdzam

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Kieruj się nazwą rdzenia.

Fajnie teraz hwbot wygląda ;]

szkoda tylko że nikt praktycznie nie dodaje wyników...

daisycutter
komentarz
komentarz
szkoda tylko że nikt praktycznie nie dodaje wyników...

Że się zapytam: a czemu nie dodajesz wyników w 3dMarkach, zwłaszcza na tym GF 6700 XL (o ile jeszcze masz do niego dostęp)?

Gość
komentarz
komentarz
Że się zapytam: a czemu nie dodajesz wyników w 3dMarkach, zwłaszcza na tym GF 6700 XL (o ile jeszcze masz do niego dostęp)?

Bo do 3DMarków potrzeba dwóch rzeczy: dobrego procesora i dobrej grafiki. Procesor łatwo podkręcić, zmienić napięcie też. W grafice, żeby zdobyć jakiekolwiek punkty, trzeba robić vmody, a na tym się nie znam.

Co do 6700XL, właśnie dzisiaj miałem zamiar postawić nowy system i porobić 3dmarki, ale raczej czasu zabraknie wiće do końca roku powinienem się wyrobić.

daisycutter
komentarz
komentarz
Bo do 3DMarków potrzeba dwóch rzeczy: dobrego procesora i dobrej grafiki. Procesor łatwo podkręcić, zmienić napięcie też. W grafice, żeby zdobyć jakiekolwiek punkty, trzeba robić vmody, a na tym się nie znam.

Eeee tam, żeby zapunktować na 6700XL wcale nie trzeba vmoda, bo to rzadko spotykana karta - wystarczy po prostu wstawić wynik i parę punktów samo wpadnie. :bamu:

Gość
komentarz
komentarz

To wiem że do 6700xl wystarczy wynik, ale moja wypowiedz tyczyła się kart graficznych ogólnie ;]

Kamix
komentarz
komentarz

Dziś dopiero zobaczyłem nowy theme HWBot.

Przywitali mnie gratulacją, że nikt nie zgłosił moich wyników do moderatora "Good work" :lol:

Ogólnie to może bym kupił sobie teraz jakąś mocniejszą zasiłkę i coś tam jeszcze powalczył. Zamówiłem właśnie jeszcze GF7600GS Palit Sonic, ale tym to pewnie nic się nie uda nabić.

I chyba będę się powoli pozbywał tego sprzętu i kupie coś na LGA775.

Kamix
komentarz
komentarz

Ooo :D a ja na szybko patrzyłem i źle zobaczyłem.

No to trochę punktów przybędzie jeszcze ;)

Podoba mi się teraz "Rank".

Łanie pokazane wszystko jest.

EDIT:

Marecki widzę, ładnie :)

24 w PL, Gratulacje.

  • 1 miesiąc później...
>PePeK<
komentarz
komentarz

Widzę Marecki przybił do teamu UToP :szacunek:

Gość
komentarz
komentarz
Widzę Marecki przybił do teamu UToP

Tu nic się nie dzieje, więc nic tu po mnie

Sonido
komentarz
komentarz

A co ma się dziać? Każdy wrzuca wyniki, benchuje co się da i tyle. Co chciałeś, żeby tanczyli i biesiadowali z tego powodu? :lol2:

Własna satyskacja z rankingu minęła więc nie ma co robić i "nic się nie dzieje".

Gość
komentarz
komentarz

szukam schematu turbo pll-01 :) jakby ktoś gdzieś miał...

Gość
komentarz
komentarz
Każdy wrzuca wyniki, benchuje co się da i tyle.

Nikt nie wrzucał wyników od kilku miesięcy...

  • 1 miesiąc później...
>PePeK<
komentarz
komentarz

Witam

Sory za może nie etyczne zachowanie względem tego forum

Ale zapraszam na stronkę http://forum.utpoland.pl/index.php główna strona pierwszego polskiego teamu hwbot United Team of Poland , przyłączajcie się

Zapraszam !!!

  • 2 miesiące później...
xtremesystems
komentarz
komentarz (edytowane)

najwiekszy i najlpszy polski team..

//i co to kogo interesuje, już o wnosieniu czegoś tematu nie wspominając

//ost. ostrzeżenie

//Sonido

  • 1 miesiąc później...
maciek93
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam wszystkich

Do teamu dołączyłem już parę miesięcy temu, ale dopiero teraz znalazłem ten wątek...

Organizuję pod koniec sierpnia OC Party u mnie w Rabce (60km na południe od Krakowa). Może któryś z Was wpadnie, ze sprzętem lub bez ?

Szczegóły: http://www.google.pl/search?q=Rabka+OC+Par...lient=firefox-a

(link do Google, bo chyba nie wolno podawać linków do konkurencyjnych forów...)

Punkty oczywiście dla naszego teamu ;)

Moim zdaniem UToP nie jest taki fajny, jak wszyscy uważają. Mimo rekordu Polski E2200 dostałem od nich bana, nawet nie wiadomo za co.

To pokazuje, że obchodzą ich tylko punkty. Na PPC w pewnym temacie narzekali, że jest bardzo mało "nowych twarzy" w polskim OC, a robią takie numery...

Dlatego nie zamierzam kiedykolwiek do nich dołączyć, chyba że do "grupy z PCLaba" wewnątrz teamu, bez angażowania się w kontakty z resztą.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

co masz?

wal na pw

//Ty też masz taką możliwość

//Sonido

Gość
komentarz
komentarz

@Maciek93: wybacz ale uzyskanie częstotliwości 3,8ghz na e2200 to nie jest żaden wyczyn, nawet jesli to rekord Polski... Nie dziwię się dlaczego masowo wywalali tych osób bez punktów na hwbocie, po prostu UToP miał baaardzo słabą średnią points/overclocker. Analizując historię tego teamu i UToP, lepszym wyborem będzie UToP, bo tam przynajmniej raz na jakiś czas ktoś coś wrzuca, a tutaj sam zobacz http://hwbot.org/community/team/OC%20Breakers - nic nie bylo wrzucane od miesięcy (oprócz tych co sie wypisali)

A pan "moderator" jak zwykle rozwala dyskuję swoimi głupimi dopisami...

//a Pan odpocznie przez 2 tygodnie od głupich docinek

//Sonido

maciek93
komentarz
komentarz (edytowane)
@Maciek93: wybacz ale uzyskanie częstotliwości 3,8ghz na e2200 to nie jest żaden wyczyn, nawet jesli to rekord Polski...

No, na Freezerze 7 Pro jednak tak :E Niestety nie miałem dostępu do niczego lepszego. Z kolei to nie moja wina, że np. słynny Lanc z UToP na wodzie osiągnął tylko 3,6GHz.

Co do dopisków moderatora, zgadzam się. To jest jednak trochę wkurzające. Na żadnym innym forum się z czymś takim nie spotkałem.

@pr0

Jeśli chodzi o listę sprzętu, to jest w dyskusji pod moim postem dotyczącym OC Party, w sygnaturach nuserów. Ale wyślę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.