x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Sonido
komentarz
komentarz

@MieS

Zapodaj screena z 3d marka 06 z GPU-Z(main) i CPU-Z (CPU & Memory)

mies
komentarz
komentarz

Mam 1 sam wlasnie bylem zdziwiony tym wynikiem :D

A to nie jakis fake? Bo nie chce mi się wierzyć, że aż tyle z 9600GT wyciągnąłeś.

Moge nagrac filmik z 3d marku jak beda chcieli ze niby fake i im wyslac ;p

Wogole jakis ten 3d mark z 03 jest dziwny jak w nim mam wiecej pkt niz w 01 a ci ktorzy sa za mna w 03 to wyprzedzaja mnie o kilka k pkt w 05 i 06 ^^

Sonido
komentarz
komentarz

Nie im, tylko nam. Bo jak fake to my sami już się tym zajmiemy ;)

Albo się dogadamy :lol:

screen wystarczy z '06

mies
komentarz
komentarz

To chcecie filmik?! :D

Sonido
komentarz
komentarz

dobra dawaj i filmik, ale zeby bylo od poczatku jak uruchamiasz no i podglad na screeny, bo coś mi się wydaje, że masz SLI (i może nawet o tym nie wiesz) :P

Anonim1
komentarz
komentarz

Daj mi chłopie linka do tego 3DMarka :D

Skąd go pobrałeś? Prześlij mi go :D

Raul90
komentarz
komentarz

Dołączyłem do waszego Teamu :] za mojego kompa punktów nie zdobędę, za bardzo popularny, ale mam gdzieś Celerona jakiegoś, koledzy maja starsze karty graficzne i procesory, myślę że uda mi się uzbierać kilka punktów

Sonido
komentarz
komentarz

Mies, nauczysz się w końcu dodawać wyniki? Masz regulamin i się z nim zapoznaj, bo dostałem maila, że usunęli Twój wynik.

Po co Ci podwójna robota <_< jak można zrobić raz a dobrze!

mies
komentarz
komentarz

Może i dobrze ze usunęli bo to był nieprawdziwy wynik..... Wtedy niepatrzylem cały czas na kompa, a teraz zrobilem 3dmark'a jeszcze raz z tymi samymi ustawieniami i..... "Glówny sterownik ekranu wykonal nieprawidlowa operacje i nastapilo jego zamkniecie.... Glowny sterownik ekranu odzyskal swoja sprawnosc."-podczas 3dmarku i dlatego az tyle pkt bo przez jakies 2min byl tylko czarny ekran ;p

Anonim1
komentarz
komentarz

przez takie coś nie mogli Ci usunąć :D

Prawdopodobnie była edycja screena, więc dlatego :D

Raul90
komentarz
komentarz

no i koniec testów mojego starego celerona, parę punktów dostałem

skubany się dał podkręcić do 4.2 Ghz hehe

Sonido
komentarz
komentarz

No nieźle, nieźle.

A Ci co pozasypiali? :dobani: :co::cisza:

Fallen: no points [ ]

owca6666: no points [ ]

lewy12i: no points [ ]

Wolfik: no points [ ]

SaBo_PL: no points [ ]

rat22: no points [ ]

jascha: no points [ ]

paker21: no points [ ]

RazeRX7: no points [ ]

olszak: no points [ ]

Nocturn: no points [ ]

Lipton: no points [ ]

Lewy12
komentarz
komentarz
lewy12i: no points [ ]

Niestety teraz pracuje i nie mam czasu na O/C ale jak skombinuje jakiegoś starego kompa i znajde chwile czasu to się troche pobawie.

Pod koniec miesiąca zmieniam chłodzenie na karcie graficznej to może coś więcej z niej wycisne bo teraz się zabardzo grzeje żeby ją kręcić.

Sonido
komentarz
komentarz

Spoko Lewy, czekamy ;)

Przynajmniej sie wytłumaczyłeś, reszta widać ma to gdzieś i nawet słowem nie wspomni o OC :kwasny:

daisycutter
komentarz
komentarz
Niestety teraz pracuje i nie mam czasu na O/C ale jak skombinuje jakiegoś starego kompa i znajde chwile czasu to się troche pobawie.

Pod koniec miesiąca zmieniam chłodzenie na karcie graficznej to może coś więcej z niej wycisne bo teraz się zabardzo grzeje żeby ją kręcić.

Levy, a co z wynikami na integrze? - ja widzę u ciebie potencjał na kilkanaście punktów dla teamu, i to bez większego wysiłku, nawet nie musisz tego GF6100 specjalnie podkręcać.

Sonido
komentarz
komentarz

No to jest myśl, integry napewno nie są popularne i bez OC coś powinno wpaść tak jak daisycutter mówi.

To na początek wystarczy ;)

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Ja także do temau dołączyłem, narazie 0,7pts dostałem za niekręconego t7100 na lapku.

Ghost991
komentarz
komentarz

Siema chłopaki. Czekam na chłodzenie do mojej 7600 (AGP). Hmmm się teraz zastanawiam nad O/C. Karta na BOX-owym chłodzeniu poszła na 673/792 (standard 560/700) temp. w iddle bez O/C to 44 stopnie. Nie wiem czy to dużo czy mało :/ . Jak myślicie uda mi się wyciągnąć więcej z tej karty?? Zapomniał bym chłodzenie to Auras Fridge + 120mm na 2000 obrotów lub 2x80mm na 2500 obrotów. Jeszcze mam wybór na tymi wentylami. Co mi radzicie??

Sonido
komentarz
komentarz

Tempa jest ok, jak na tą karte to normalna. 120mm będzie napewno cichsze i sam bym się na taki chyba zdecydował, ale poczytaj jeszcze to: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4165-2

Ghost991
komentarz
komentarz

Czytałem i wydaje mi się, że cena/jakość Auras Fridge - to najlepszy wybór. Niestety na Thermalright-a nie mam kasy trzeba się liczyć jakieś 200 złotych z jakimś wydajnym wentylem. Auras Fridge - pasywnie nie ma sobie równych. Hmmmm wentyle montować aby dmuchały na radiotor czy wyciągały z niego powietrze??

Sonido
komentarz
komentarz

Najlepsza? Moim zdaniem (jak i większości osób, które decycują się na zmianę chłodzenia) najbardziej opłacalny jest Accelero S1.

Ghost991
komentarz
komentarz

To nawet S2 jest słabsza. Ja zdecydowałem się na Auras-a , ponieważ lubię duże rzeczy i jak widziałem nie wypada najgorzej w testach. Mógłbyś odpowiedzieć co do tego wentylatora??

Co do testu na egiełdzie był na Nim wentyl 120mm na 800 obr/min. Ja zastanawiam się nad dwoma 80 które mają 2500 obr/min mają 32 CFM ta 120 Xtermal-a ma 38 CFM a Scythe ma 113 CFM bodajże doradźcie coś...........

Anonim1
komentarz
komentarz

Oczywiście bez v-moda ani rusz.

Ghost991
komentarz
komentarz

Słyszałem, że na 7600gt v-mod jest niebezpieczny

Anonim1
komentarz
komentarz
Słyszałem, że na 7600gt v-mod jest niebezpieczny

Sam się przekonasz. Jak masz dobre chłodzenie to nic się nie stanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.