x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

snip91
komentarz
komentarz

Buu, zamknęli ten temat. To będziesz musiał poszukać, albo napisać do jakiegoś modka (in english).

A Pentiuma dodali, hmmm... nie wiem :D Ale dłuuuuuuugo czekałem. Dopiero wczoraj zauważyłem, że jest :D

Gość
komentarz
komentarz
To będziesz musiał poszukać, albo napisać do jakiegoś modka (in english).

Pisałem już kiedyś, ale..... odpowiedział po kilku miesiącach i jeszcze sprawy nie rozwiązał :/

p.s. ładna faza :Dhttp://www.hwbot.org/blog/wp-content/hipro.png

>PePeK<
komentarz
komentarz

no ładnie chłopaki 100 miejsce w rankignu team.

Gratulacje wbicia się wkońcu :)

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Dzięki ;)

Jeszcze trochę pkt nabiję jak będę miał jakiegoś procka i czas wolny ;)

Obobiście celuję w TOP1000, jeszcze tylko 102 miejsca do przeskoczenia :P

Dodałem kilka wyników ;) TOP1000 user i 3 punkty do Seby :P

Sonido
komentarz
komentarz

:lol: miałem lekki zastój, bo nie było czasu w pracy na jakieś testy, ale teraz postaram się to nadrobić, także Marku spokojnie, bo tak łatwo lidera teamu nie dam sobie odebrać ;)

Ale i tak gratuluję!

Może reszta ekipy też wzięła by przykład i nabiła pare punktów, szczególnie Ci co nadal mają zero <_<

Duban
komentarz
komentarz

Jak zmienię platformę :haha: albo chociaż MoBo.

3.3GHz się dało i STOP ;)

Może uda mi się coś z GPU jeszcze wycisnąć i z GoodRAMów PRO :D

Narazie 4850 chodzi na 700/2200 nie wiem czy pójdzie coś jeszcze...

Kręcił go ktoś wyżej ?

snip91
komentarz
komentarz
Może reszta ekipy też wzięła by przykład i nabiła pare punktów

Chętnie, ale nie mam na czym :/ Może pocisnę jeszcze mojego starego klekota w górę, ale jak będzie trochę czasu ;)

Gość
komentarz
komentarz
Jak zmienię platformę albo chociaż MoBo.

3.3GHz się dało i STOP

Może uda mi się coś z GPU jeszcze wycisnąć i z GoodRAMów PRO

Narazie 4850 chodzi na 700/2200 nie wiem czy pójdzie coś jeszcze...

Kręcił go ktoś wyżej ?

W 4850 nie masz czego szukać z AMD...

Zastanawia mnie jedna rzecz: czego mam bardzo słabe czasy w wprime a dobre w pifast? :hmmm: bo w spi juz wiem co jest nie tak

aaa i jakby ktoś miał jakieś tłiki do spi to niech mi podrzuci, bo tylko z jednego korzystam...

Anonim1
komentarz
komentarz
W 4850 nie masz czego szukać z AMD...

Zastanawia mnie jedna rzecz: czego mam bardzo słabe czasy w wprime a dobre w pifast? :hmmm: bo w spi juz wiem co jest nie tak

aaa i jakby ktoś miał jakieś tłiki do spi to niech mi podrzuci, bo tylko z jednego korzystam...

Brednie piszesz...

Phenom 2.3 GHz ma ponad 3700 punktów w CPU, po podkręceniu wartość zwiększa się do 4500 pkt.

Gość
komentarz
komentarz
Brednie piszesz...

Phenom 2.3 GHz ma ponad 3700 punktów w CPU, po podkręceniu wartość zwiększa się do 4500 pkt.

Brednie? Zeby zarobić jakieś punkty w 4850 trzeba mieć za CPU minimum 5000pkt, więc zastanów się co piszesz <_<

>PePeK<
komentarz
komentarz

w tej chwili żeby mieć cokolwiek w 3dsmarkach trzeba mieć Intela

Ghost991
komentarz
komentarz

Pepek86 - dlaczego zaraportowałeś mój wynik z 7600GT?? :D

Poprawiłem go na 20 tys. i teraz nie mogę zeedytować :(

>PePeK<
komentarz
komentarz

Przecież jak się raportuje to się podaje powód. Widzisz że napisałem No resolution.

A skoro nie możesz wyedytować co za problem dodać nowy

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Widze, że temat zamarł...

Może reszta ekipy też wzięła by przykład i nabiła pare punktów, szczególnie Ci co nadal mają zero

Ja proponuję teraz wywalić tych co nie mają wstawionego żadnego wyniku.

Gość
komentarz
komentarz
Gdy sprzęt jest podkręcony do granic możliwości i znajduje się na granicy stabilności, a zawieszenia podczas obliczania próbek możesz natrafić na taki błąd: "not exact in round", za drugim razem pojawi się komunikat o następującej treści: "not convergent in SQR". Jest na to sposób. Wystarczy, ze usuniemy wszystkie pliki oprócz superpi.exe z folderu gdzie umieściliście resztę plików tego programu.

Ale to nic nie daje, a do tego jest prostszy sposób - wyłącz i włącz program :P

Jak znajdę, to też coś zapodam, jakieś inne dobre tweaki.

Sonido
komentarz
komentarz
Widze, że temat zamarł...

Ja proponuję teraz wywalić tych co nie mają wstawionego żadnego wyniku.

Jak mi powiesz jak i gdzie jest ta opcja to bardzo chętnie, bo sam już kilka m-cy temu byłem za ich usunięciem, ale nie ma chyba do tej pory takiej możliwości.

Gość
komentarz
komentarz

nie ma takiej możliwości UTOP też ma taki problem :D

Gość
komentarz
komentarz

:P+sob, 29 lis 2008 - 17:58-->

CYTAT(Ja :P @ sob, 29 lis 2008 - 17:58)
UTOP też ma taki problem

Właśnie teraz też to zobaczyłem :P Trudno się mówi, tylko nam statystyki psują...

Gość
komentarz
komentarz

a jakieś tłiki do pifasta znacie? :D

Gość
komentarz
komentarz

Dobra optymalizacja systemu :P jak znajde to podam link, mam gdzies na kartce :D

Ale na wPrime nie mam ;( straszne wyniki mam w bym benchu

Wbiłem trochę punków, tylko jeden mi valid nie chce się załadować :dupablada:

Fajny wynik na sempronie 2800+ http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=453353 zrobiony przy 6530a6d668e07912m.jpg :D

Kamix
komentarz
komentarz

No trochę punktów dziś wbiłem z 5,4pkt na 12,5pkt.

Ale na wPrime nie mam ;( straszne wyniki mam w bym benchu

U mnie ładnie poszło, pierwszy Athlon 2000+ Thoron.

Właczyłem starego grata Athlon 1000Mhz na ECS K7S5A, którą o dziwo udało się zrobić FSB 150, lecz zbyt wiele to nie dało, bo mnożnik 7,5x.

Jak się uda to jeszcze będą benchy z Pentium 3 933Mhz na TUV4X, tylko muszę poszukać jakiegoś starego dysku, którego by nie było szkoda, bo MoBo niema zablokowanego FSB/PCI.

Gdy sprzęt jest podkręcony do granic możliwości i znajduje się na granicy stabilności, a zawieszenia podczas obliczania próbek możesz natrafić na taki błąd: "not exact in round", za drugim razem pojawi się komunikat o następującej treści: "not convergent in SQR". Jest na to sposób. Wystarczy, ze usuniemy wszystkie pliki oprócz superpi.exe z folderu gdzie umieściliście resztę plików tego programu.

Dokładnie miałem coś takiego na 2400Mhz i zmniejszyłem taktowanie, muszę jeszcze raz spróbować na 2400Mhz.

Sonido
komentarz
komentarz

Mi się znudziło już te klepanie benchów i tak masę wyników załadowałem na ich server. Może jakbym ten lód gdzieś dorwał to by chęć kręcenia czegokolwiek wróciła, ale weź i weź jak nie ma skąd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.