x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Saper
komentarz
komentarz

P.S. Nie piszcie do moda na mail - odpisują po 4 miesiącach
Zmieniłem już nazwe kona, miela i już, może się nie przyczepiął
ta?! lol... Mnie też ktoś zaraportował za 5200fx i trochę punktów przepadło.
Ja zrobiłem 3DMarka z 9200PRO, ale w CPU-Z nie zmieniłem jednej zakładki na memory, może się nikt nie sczai.

mr.swist
komentarz
komentarz

Elo, jestem na hwbot.org nowy, oplaca się odpalać takie procki jak amd 200Mhz, pentium 133, cel 300mhz??

Sonido
komentarz
komentarz

masz po lewej zestawienie, wpisz model i sprawdź czy coś "zarobisz"

jason182
komentarz
komentarz

Walidacje wynikow przez internet robi sie tylko dla CPU-z czy dla innych programow tez ?

Sonido
komentarz
komentarz

ew. jeszcze marki, ale CPU-Z wystarczy

banialuka1
komentarz
komentarz

prosze kogoś o zamieszczenie FAQ dla hwbot.org, ciekawa stronka i chyba wielu chciało by się wypróbować na niej :D

lecz mało kto wie o jej istnieniu. Pozdrawiam ;)

Gość
komentarz
komentarz

jakby ktos chciał się więcej dowiedzieć to wszedłby na tą stronę lub przeczytał cały wątek...

simivar
komentarz
komentarz

Yyyy... prześledziłem chyba cały wątek, a i tak g*** (przepraszam) z tego rozumiem... Nie dałoby się napisać o co w tym chodzi? Co trzeba robić etc.? Takie F.A.Q. plax :]

//Nie przepraszaj tylko nie używaj tych słów

//Marecki306

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

O co chodzi? Wrzucasz swoje wyniki i walczysz z innymi w różnych kategoriach i benchmarkach o punkty.

========================================================

Co tam Panowie? Nikt nie wrzuca nowych wyników :blink:

Złożyłem sobie (prawie) kompletną platformę pod 754: S64 2600+, DFI NF4x, 2x256mb D43, 6700xl :D może trochę punktów wpadnie ;)

Tylko zastanawie mnie jedna rzeczy: czy jest sens zdejmować ihs?

Sonido
komentarz
komentarz

No z IHS'em to lepiej ostrożnie, żeby nie wygiąć i nie wyłamać, bo mogą być później problemy z odprowadzaniem ciepła i grzeniem się cepa.

Zestaw oczywiście jeśli tylko do testów to odpalaj na pająka.

Gość
komentarz
komentarz

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=776260 - przed chwilą udało się ;) Szkoda tylko, że memki nie chcą działać stabilnie nawet na 130mhz (rzeczywiste) 3-3-3-8, bo bym inne benchmarki porobił - memki to 2x256 D43 jednostronne... Jakieś pomysły żeby działały stabilnie? Działają tylko stabilnie na auto, cokolwiek na manual kończy się błędem...

#5 wynik na hwbot, nawet nieźle. Chciałem dobić do 2,8ghz ale zobaczyłem, że niewiele brakuje do 5 miejsca to jeszcze powalczyłem ;) Napięcie było 1,8V

Zestaw oczywiście jeśli tylko do testów to odpalaj na pająka.

Trzymałem w obudowie, nie chciało mi się go wyjmować. Ale jakbym miał składać na pająka to dysk jak ułożyć?

Sonido
komentarz
komentarz

normalnie, a jak leży w kompie? Siłą grawitacji go nie podwiesisz :P

kładziesz naklejką do góry i tyle.

Gość
komentarz
komentarz
kładziesz naklejką do góry i tyle.

ok, dzięki. Teraz trzeba się z tą głupią pamięcią uporać to zrobię inne benchmarki.

>PePeK<
komentarz
komentarz

Myślę że poprostu shitowa kostka i niema sensu walczyć. Lepiej kupić coś sensowego za 50zł i mieć na przyszłe testy od razu z CL2

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Spróbuję jeszcze na jedej kości, jak nie będą działać to kupie sobie bh5

------------------------------------------------------------

, jak nie będą działać to kupie sobie bh5

bh5 idzie do mnie pocztą ;) teraz będzie trochę wolnego to musze trochę benchów porobić żeby nie być 15 w teamie :D

co będzie lepsze dla s64/a64 - 250 2-2-2-5 czy 300 3-3-3-7?

>PePeK<
komentarz
komentarz

równoważne opcje, czyli będziesz musiał obie sprawdzić empirycznie. Ja obstawiam 300 lepsze

daisycutter
komentarz
komentarz
co będzie lepsze dla s64/a64 - 250 2-2-2-5 czy 300 3-3-3-7?

chyba jednak to pierwsze powinno być trochę wydajniejsze

Gość
komentarz
komentarz

Wrzuciłem trochę wyników :D

Nie mam szczęścia do memek, te robią 230mhz 2-2-2-5 1t na 3,1-3,2V....

EDIT: Kolejna porcja wyników :D - tym razem 3100+ Palermo z którego nie jestem zadowolony - ledwo zrobił 2750mhz przy 1,85V (bios) i w dodatku valid mi wcięło :kwasny:

Jeszcze 2.1pkt i mamy równe 200pkt :hurra:

Mam jeszcze 2 inne procki w domu (A64 2800+ i A64 Mobile 3000+ - clawhemmery ;) - w weekend je wrzucę na płytę :)

>PePeK<
komentarz
komentarz

Graty za wyniki. :hurra:

Dużej rywalizacji nie było ale ważne że są złotka i sreberka

Gość
komentarz
komentarz

Dzięki :)

Dużej rywalizacji nie było ale ważne że są złotka i sreberka

Na 754 większa rywalizacja jest w wyzszych (= droższych) modelach, a narazie to nie chciałem wydawać 90zł na proca który by spędził na płycie 4h...

p.s. lubię złotka i sreberka xD

Lipton
komentarz
komentarz

Gdzie można się zwrócić żeby dodali procesor Intela Dual Core T2390 ?

Nie ma go, a ja posiadam tak owy w lapku i mógłbym troszkę punktów narobić nim :P

snip91
komentarz
komentarz

Na forum hwbota.

Gość
komentarz
komentarz
Na forum hwbota.

Na którym forum dokładnie? Mam bardzo dziwnego proca na 754 z videm..... 0.95V :blink:

Widze, że chcesz odzyskać 2 miejsce ale zapewniam, że nie bedzie łatwo :P

ps. dfff5d88414bff9dm.jpg

.

Panowie, kręcimy, kręcimy, nie stoimy w miejscu :P

Kolejna paczka wyników ode mnie :)

snip91
komentarz
komentarz

O_o, kiedy 34 pkt wbiłeś? :D Nawet nie zauważyłem :D

Co do forum, ja pisałem tu: http://hwbot.org/forum/showthread.php?p=20909#post20909

Gość
komentarz
komentarz
O_o, kiedy 34 pkt wbiłeś?

Wtorek i dzisiaj :P dzisiaj mogło być więcej ale google i hwbot nie znają mojego procesora :blink: Ale współczuję temu kto kupi ode mnie dzisiejszego 2800+ który spędził prawie 5h w stersie przy 1,85V :lol:

albo jestem slepy albo nie widze przycisku "new post" :blink: gdzie się pisze posta?

ps. po jakim czasie ci dodali tego pentiuma?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.