x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Ghost991
komentarz
komentarz

A mógłbym prosić o jakiś link. Posiadam 7600GT Palit Agp. Znalazłem ale do jakiejś innej 7600

Anonim1
komentarz
komentarz
A mógłbym prosić o jakiś link. Posiadam 7600GT Palit Agp. Znalazłem ale do jakiejś innej 7600

hm rdzeń się raczej nie różni, więc tam jak masz pokazane to poszukaj takie same miejsca na karcie

Jak to mówią: v-mod nie jest dla dzieci :P

Ghost991
komentarz
komentarz

Właśnie tego się obawiam, że jeszcze do tego nie dorosłem, szkoda by było uszkodzić kartę chociaż mam ją na gwarancji. Ale po za tym na BOX-owym chłodzeniu poszła na 673/792 (standard 560/700). Jestem ciekaw ile pójdzie na nowym chłodzeniu. Aktualnie pamięci nie są chłodzone , ponieważ zasłania je radiator

//ten temat służy do wymiany poglądów dot. OC breakers a nie kart graficznych

//prosze się z tą dyskusją przenieść do osobnego tematu

//vocativus

Rozumiem i przepraszam za złe ulokowanie tematu

>PePeK<
komentarz
komentarz

Widzę troszkę ruszyliście z miejsca nowi członkowie. nowe wyniki. :jupi:

Aby tak dalej do przodu :weekend: i team TOP100

Gość
komentarz
komentarz
Aby tak dalej do przodu i team TOP100

Czekam na pogodę, tzn. żeby było chłodniej :P

BTW - Seba, skąd ty bierzesz takie stare sprzęty? :D

Sonido
komentarz
komentarz

Stare? Ostatnio punkty wpadły głównie za 2 czy 3 laptopy ;) i to Pavilion dv9000 m.in. no a jeden to rzeczywiście był stary (ale jary), bo złapałem niszę akurat na nim i za same benche proca chyba z 5 czy 6pkt wpadło.

Sprzętu mam full na codzień w pracy :P (jak widać w sygnie serwis komputerowy). Jak ktoś przyniesie lapa np. do re-instalki to przy okazji go pokatuje banchami i tak punkty łapię ;)

Jak chcecie jakiś sprzęt to piszcie, mam pare gratów w lokalu i chętnie się tego niedrogo pozbędę.

Gość
komentarz
komentarz
Jak chcecie jakiś sprzęt to piszcie, mam pare gratów w lokalu i chętnie się tego niedrogo pozbędę.

Dokladniej? Przydałby mi się jakiś zasilacz 300-400w, ram ddr1 (winbond itp), dysk jakiś nie duży (sata, sata II), napęd (najlepiej nagrywarka dvd).

Pisz co masz :P

Gość
komentarz
komentarz

Płytka pod Socket A, agp x8 i ddr1 by mi się przydała.

Sonido
komentarz
komentarz

@Marecki

Po kolei Panowie, najpierw Marecki

Z tego przedziału zasiłek mamy ModeComy i Codegen. DDR1 GoodRam, Samsung i bodajże Hynix. Dysk nie duży mówisz, mamy jakiś 6,4GB, 10GB i 80GB (oczywiście na ATA, bo na SATA to jaki rozmiar chcesz, od 120GB wzwyż). Nagrywara - znajdzie się coś napewno. Kilkanaście starych zalega w magazynie i tyle samo nówek. Jakiś konkretny model Cię interesuje? Mamy głównie LG i Samsung. Rozumiem, że jakaś byle tania, aby płyte odpalić. Takie też mamy ;)

@Kicko

Pod socket A raczej ciężko, ale pod 939 coś się znajdzie. Dziś przyszła płyta wraz z prockiem na Pentium3 jakby ktoś był chętny to pogonię. Na AGPx8 mamy GeForcea 4 MX440, Radeona 9550 i Radka 9200 (Palit).

DDR1 tak jak pisałem wyżej. Pamięci są oczywiście nowe, choć i jakieś używki się znajdą.

Poza tym pare kart pokroju GF 8600 i tych co podałem wyżej, płyty główne GA M56xx i kilka staroci (ale większośc to nówki ze zwrotu z wymiany gwarancyjnej na 775).

Jutro dokładnie pozbieram sprzęt do kupy i napisze co jeszcze mamy.

Poza tym nowe (nigdy nie otwierane) chłodzenie na grafę Zalman VF700-Cu (za 60zł-70zł oddam).

AC 64 PRO, AC 7 PRO i nowe coolery Cooler Master na LGA 775.

Gość
komentarz
komentarz
@Marecki

Po kolei Panowie, najpierw Marecki

Z tego przedziału zasiłek mamy ModeComy i Codegen. DDR1 GoodRam, Samsung i bodajże Hynix. Dysk nie duży mówisz, mamy jakiś 6,4GB, 10GB i 80GB (oczywiście na ATA, bo na SATA to jaki rozmiar chcesz, od 120GB wzwyż). Nagrywara - znajdzie się coś napewno. Kilkanaście starych zalega w magazynie i tyle samo nówek. Jakiś konkretny model Cię interesuje? Mamy głównie LG i Samsung. Rozumiem, że jakaś byle tania, aby płyte odpalić. Takie też mamy

Modecom MC 350w - ile?

Hynix - sprawdz dokładnie jakie kości.

Dysk - ceny tych na sata II

Nagrywarka ma nagrywać :P i w miarę cicha aby była :P

Masz jakieś procki pod 775 z FSB 800? Jednordzeniowe.

Seba, daj to wszysko mi i Kickowi na PW, nie będziemy dalej OT robić ;)

Sonido
komentarz
komentarz

OK, ale nie usuwaj chociaż tego mojego postu #484, może ktoś coś dla siebie znajdzie. Zaraz napiszę PM'a z tym co pamiętam, a szczegóły cenowe jutro po 12 ;)

Ghost991
komentarz
komentarz

Dorzuciłem dzisiaj jeden wynik 1185 pkt w 3d marku03 hicior :D:D

mies
komentarz
komentarz

Hmm... dlaczego za: "Hardware Rank: 2nd Core 2 E6300 (1.86Ghz) - 0.0 points" 0pkt?!;//

>PePeK<
komentarz
komentarz

w jakim benchmarku?? bo ja u Ciebie na hwbocie nie widzę takie z 2 miejsca, tylko SPI 1M -240th a 32M 89th

jason182
komentarz
komentarz

Witam po dlugiej nieobecnosci [sesja, praca za granica].

Jakis czas nie bylo mnie na forum oraz na hwbocie i niestety przegapilem moment kiedy zmieniono spsob wrzucania wynikow do hwbota. Teraz prosze o pomoc w wytlumaczeniu jak to sie robi.

Mam do przestestowania taki sprzet i chcialbym wyniki wrzucic na portal:

E2180

2 GB Patriot 800Mhz

8800GS Palit - mam nadziee ze za niego jakies pkt wskoczal

No a druga sprawa to to ze zamierzam w koncu wymienic zasilanie w swoim kompie i wykrecic swojego 8600GE 512Mb [chlodzenie CM z HP]. Narazie chodiz na takatach 650Mhz [rdzen] i 1010 [pamiec] a temperatury nie ruszylo [w idle 43 st]. Nomina;ne takty to 600 i 1000

zeniTh
komentarz
komentarz

a była by możliwość, żebym i ja ze swoim lapkiem się jakoś udzielił ? xD

Sonido
komentarz
komentarz
a była by możliwość, żebym i ja ze swoim lapkiem się jakoś udzielił ? xD

No pewnie, dawaj ;)

snip91
komentarz
komentarz

Powiedz nam jaki to lapek, to się sprawdzi, czy będą punkty :)

Ale zapewne będą, bo często za lapki łatwo pkt dostać.

Jak masz jakiś stary sprzęt to też testuj, bo za rzadkie części można zdobyć dużo pkt.

Saper
komentarz
komentarz

Da się tam jakoś usunąć konto (przez przypadek 2-gie założyłem)?

Sonido
komentarz
komentarz

Obawiam się, że nie, też szukałem tej opcji. Napisz do moda strony może on usunie.

Saper
komentarz
komentarz

"x86-secret url (ALWAYS required)" - o co chodzi? (podczas dodawania screen'a z CPU-Z).

Gość
komentarz
komentarz

Musisz dać validację z cpu-z (jest to napisane jak to zrobić w tym temacie - poszukaj :P

Anonim1
komentarz
komentarz

Pamiętaj o najnowszej wersji CPU-Z, bo ja kręciłem i... niestety musiałem powtarzać :(

Saper
komentarz
komentarz

Na swoim sprzęcie na boxie to ja sobie mogę pododawać wyniki <_< (trzeba kupić coś cięższego).

Jak narazie dodałem jeszcze testy (SuperPI, CPU-Z, WPrime) ze starego kompa, ale nie mogłem znaleźć procesora na liście (Celeron 800MHz na s370) - jak myślicie, co z tym zrobią?

EDIT

Jednak znalazłem tego Celerona :D.

Gość
komentarz
komentarz
Pamiętaj o najnowszej wersji CPU-Z, bo ja kręciłem i... niestety musiałem powtarzać

ta?! lol... Mnie też ktoś zaraportował za 5200fx i trochę punktów przepadło.

Jak narazie dodałem jeszcze testy (SuperPI, CPU-Z, WPrime) ze starego kompa, ale nie mogłem znaleźć procesora na liście (Celeron 800MHz na s370) - jak myślicie, co z tym zrobią?

Jest specjalny temat na forum hwbota do dodawania procesorów.

P.S. Nie piszcie do moda na mail - odpisują po 4 miesiącach :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.