x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

maciek9980
komentarz
komentarz
Pentium4 Core-Duo?! Co to ma być :D

To połączenie szybkości działania Pentium 4 z możliwościami podkręcania Core 2 Duo :D

mufan
komentarz
komentarz

co możecie polecić na mojego kompa

procesor : Intel core 2 duo e7200

ram 1gb

grafika Intel G33/G31 express chipset family

czy PES 8 pojdzie na tym?

Dejvid
komentarz
komentarz (edytowane)

Siema.

Jestem fanem serii Brothers in Arms, a nie długo wyjdzie nowa część pt Hell's Highway. Oto 2 filmiki gry

1.

2. http://www.maxior.pl/film/24058/

I tutaj jest moje pytanie.

Grafa jest miodna, ale nie bardzo wiem na jakich detalach będę mógł grać. Macie jakieś przypuszczenia?

Mój komp:

- AMD Athlon 64 x2 5000+

- 2x1GB Patriot llk cl4 PC-800MHz(kupiłem je tak w styczniu tego roku, więc to chyba ta wersja co się dobrze podkręca)

- GF 8600GT Sonic+

i chyba zbędne ale w razie czego napisze:

- zasilacz Cheftec 450W

- Asus M2N

- Seagate Barracuda 160GB 8MB

Otóź gram na rozdzielczości 1024x768(poniżej tej rozdziałki nie lubie grać) mi wystarcza chyba, że gra nie ma anty-alasingu czy jakoś tak i jest liniowa to wtedy gram na wyższej.

Uważacie, że mam szanse na normalne detale przy 1024x768 ??

A przy zmianie na GF 8800GTS Asus 512mb mógłbym grać na full rodzielczość 1024x768?

Prosze o rozsądne przypuszczenia, bo jeśli będzie trzeba to zacznę odkładać na leprzą k.graficzną.

Z góry thx za zainteresowanie.

Pozdrawiam

Dawid

maciek9980
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od optymalizacji silnika gry przez twórców - póki co nie da się przewidzieć, jak gra będzie u Ciebie działać.

Na twoim miejscu i tak zbierałbym na 8800GTS - przyda się wymienić tego Twojego 8600GT, a poza tym na 8800GTS BiA:HH prawdopodobnie będzie płynnie chodzić na pełnych detalach w rozdzielczości 1280 x 1024.

kumor44
komentarz
komentarz

Witam

czy na takim sprzecie odpale Assasin creed i crysis'a ? na jakich wymaganiach ?

http://allegro.pl/item407656995_msi_p35_ne..._pcx_dzw_g.html

+ karta graficzna Radeon HD 2600 XT + 1Gb Ram Blitz 667

//do tego typu pytań jest temat zbiorczy

//scalone

//Saper

falcon1984
komentarz
komentarz

Pod Crysisa to minimum GF 8600GT Palit Sonic+ i 2GB RAM

kumor44
komentarz
komentarz

a na tej mojej karcie graficznej nie bedzie smigac ;/ ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Karta nie jest zła, w sumie to powinno na niej ruszyć na medium w miarę ok, ale 2GB by się jednak RAM przydało

Myślałem, że jeszcze nie masz sprzętu (planujesz kupić)

kumor44
komentarz
komentarz

Planuje kupic plyte glowna i procesor i wlasnie mam pytania:

1. Jaki procek do CRYSIS ? - za 300 - 400 zł

2. Czy jak wymienie moja plyte glowna na jakas nowsza za 100 zł to będzie lepiej działac CRYSIS ?

DZieki

falcon1984
komentarz
komentarz

Nowy procek i płyta na pewno pomogą ale Crysis to przede wszystkim mocnej grafiki potrzebuje no i zasilacz ten twój do wymiany również widzę

kumor44
komentarz
komentarz

Planuje kupic plyte glowna i procesor i wlasnie mam pytania:

1. Jaki procek do CRYSIS ? - za 300 - 400 zł

2. Czy jak wymienie moja plyte glowna na jakas nowsza za 100 zł to będzie lepiej działac CRYSIS ?

falcon1984
komentarz
komentarz
Planuje kupic plyte glowna i procesor i wlasnie mam pytania:

1. Jaki procek do CRYSIS ? - za 300 - 400 zł

2. Czy jak wymienie moja plyte glowna na jakas nowsza za 100 zł to będzie lepiej działac CRYSIS ?

Dejavu ? :lol:

Płyty za 100zł nei kupisz dobrej, procek cos z serii Core 2 Duo najlepiej np. E7200

chudy194
komentarz
komentarz

Pytanie jest takie. Posiadam kartę graficzną ATI Radeon 9250. Odpaliłem na niej grę Gothic 3 i o dziwo działa! Tylko mam lekkie lagi. Mam 1gb RAMu i czy to jest wina właśnie tej karty czy RAMu ?

Drugie pytanie. Skoro odpaliłem na tej karcie Gothica czy ruszy na niej również Battlefield 2 ?

//jest już teamt zbiorczy służący do zadawania tego typu pytań

//scalam

//Saper

Marooooo
komentarz
komentarz

Battlefield 2 ruszy spokojnie, ma mniejsze wymagania.

chudy194
komentarz
komentarz

No właśnie zainstalowałem i się pierwsze filmiki włączają, te reklamy no i ten główny przedstawiający grę. po tym się czarny obraz robi i miga na jasny odcień czarnego i ciemny. po chwili pokazuje się tylko myszka i słychac muzykę. to wszystko. czekałem tak z 10 minut i nic. Spróbowac reinstalowac?

maciek9980
komentarz
komentarz

Battlefield 2 nie będzie działał na tej karcie graficznej, ponieważ wymaga on karty zgodnej z Pixel Shader w wersji 2.0, a Radek 9250 jest zgodny z Pixel Shader 1.4.

filozof22
komentarz
komentarz

Jak w temacie pojdzie ta gra na:

PIV D820 2,8ghz ASROCK X.775

Chce kupic 7300gt z Zalmanem

oraz chce kupić 1GB Goodram.

prosze o odp czy pojdzie bez przycinek chociaz na najmniejszych ustawieniach?

//do tego typu pytań służy temat zbiorczy

//scalam

//Saper

[lucas]
komentarz
komentarz
Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows XP/Vista.

Jeśli masz kasę to dokup Ramu, 7300 sprosta tej grze bez problemu;). Powinieneś bez problemów pograć, niekoniecznie na najniższych detalach, bez przycinek. Wszystkie Hard trucki w jakie grałem miały "przesadzone wymagania", tutaj podobno ma być nowy silnik graficzny, zobaczymy;). To rozsądne wymagania, także spójrz na to z przymrużeniem oka. :D

kamilpod
komentarz
komentarz

Twój PC to nie jest jakis demon prędkości ale temu Hard Truckowi powinien sprostać.

filozof22
komentarz
komentarz

a czy pojdzie mi na tym pc NFS Pro Street, RD Gird,GTA IV?? prosze o odp.

Akahan
komentarz
komentarz
a czy pojdzie mi na tym pc NFS Pro Street, RD Gird,GTA IV?? prosze o odp.

Będzie ciężko...

Duban
komentarz
komentarz

z tym GTA i GIRDem to trochę przesadziłeś a NFS to nie wiem :P

filozof22
komentarz
komentarz

a to ze nie pojdzie to bd przyczyna procka grafy czy ramu??

Duban
komentarz
komentarz

Tego, tego i tego ;)

Zbieraj kasę na kompa bo na tym to już dużo nowszych gier może nie ruszyć by sobie komfortowo pograć ;)

filozof22
komentarz
komentarz

Ale ja chce zeby pograc w to Euro Truck.Pro Streta,COD4 aha i mam 250zł. i chyba kupie 2GB I 8600GT Sonic+. Co myslicie o tym?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.