x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

anioł2009
komentarz
komentarz

@Rock_1 sprawdza czy gra i jej pliki nie są uszkodzone. Jak pomyślnie to znaczy ze nie ma braków ani uszkodzeń plików 

Rock_1
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za odpowiedź. Jeszcze jedna sprawa - gram w Football Manager 2016 i od kilku ładnych lat nie miałem żadnych problemów z crashami. Wczoraj natomiast takowy mi się przytrafił. Zauważyłem jednak, że od pewnego czasu mam problem z lewym przyciskiem myszy (mam Logitecha). Problem ten polega na tym, że czasami lewy przycisk działa jak prawy (np. otwierają się właściwości), albo po jednym kliknięciu mysz zachowuje się, jakbym klikał wiele razy. Czy to mogło być przyczyną crasha ? Wystąpił on, gdy kliknąłem w zakładkę "taktyka" w profilu jednej z drużyn.

 

Sprawdzałem spójność i jeden plik został niezweryfikowany. Ale po zakończeniu procesu w managerze zadań i ponownym uruchomieniu Steama oraz sprawdzeniu spójności wszystkie pliki zostały zweryfikowane pomyślnie. O co zatem może chodzić ?

anioł2009
komentarz
komentarz
21 minut temu, Rock_1 napisał:

Wystąpił on, gdy kliknąłem w zakładkę "taktyka" w profilu jednej z drużyn.

 

Sprawdzałem spójność i jeden plik został niezweryfikowany. Ale po zakończeniu procesu w managerze zadań i ponownym uruchomieniu Steama oraz sprawdzeniu spójności wszystkie pliki zostały zweryfikowane pomyślnie. O co zatem może chodzić ?

 

Problem gry. To jest oryginał czy na cracku?

Rock_1
komentarz
komentarz (edytowane)

Oryginał, bez żadnych modów i innych dodatków. A na czym ten problem Twoim zdaniem może polegać ?

Edytowane przez Rock_1
anioł2009
komentarz
komentarz
28 minut temu, Rock_1 napisał:

A na czym ten problem Twoim zdaniem może polegać ?

gra ma już trochę lat, może po aktualizacji windowsa 10 któraś łatka coś szwankuje...Ale skoro pojawił sie problem po kliknięciu w grze to obstawiałbym że to wina gry...tu już musi support gry się wypowiedzieć co to może powodować.

Rock_1
komentarz
komentarz
10 minut temu, anioł2009 napisał:

gra ma już trochę lat, może po aktualizacji windowsa 10 któraś łatka coś szwankuje...Ale skoro pojawił sie problem po kliknięciu w grze to obstawiałbym że to wina gry...tu już musi support gry się wypowiedzieć co to może powodować.

Ja mam akurat Windows 7. Tak jak wspomniałem, od dawna nie miałem crasha. Kilka lat temu jak mnie wywaliło do pulpitu, to pamiętam, że też kliknąłem coś w grze. Ale to była jednorazowa sytuacja i od tego momentu nie było żadnych kłopotów. Oby tak było i tym razem.

 

A mogło to być spowodowane problemem z lewym przyciskiem myszy ? Po jednorazowym kliknięciu pojawił się dwuklik (wieloklik) i to mogło na przykład spowodować zawieszenie się gry i crasha ?

anioł2009
komentarz
komentarz

@Rock_1 Nie spotkałem się nigdy żeby wieloklik spowodował crash gry, ale jeśli by wykluczyć niemożliwe, to cokolwiek pozostanie, jakkolwiek nieprawdopodobne, musi być prawdą  :E 

Rock_1
komentarz
komentarz
8 godzin temu, anioł2009 napisał:

Nie spotkałem się nigdy żeby wieloklik spowodował crash gry, ale jeśli by wykluczyć niemożliwe, to cokolwiek pozostanie, jakkolwiek nieprawdopodobne, musi być prawdą

Aktualnie sprawa wygląda tak - kiedy pierwszy raz uruchomiłem grę po crashu, pojawił się jakiś komunikat o błędzie, włączył się Avast z informacją, że nie znaleziono zagrożenia i gra normalnie się odpaliła. Potem dla sprawdzenia kilka razy od nowa włączyłem grę i już nie było żadnych komunikatów i błędów, wszystko działało prawidłowo, nie było żadnych crashów. Co o tym wszystkim myślicie ?

anioł2009
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Rock_1 napisał:

pojawił się jakiś komunikat o błędzie,

Pytanie co to za błąd: błąd gry, sterownika .. czy czego ? Bez tego to trochę gdybanina...

Rock_1
komentarz
komentarz
1 minutę temu, anioł2009 napisał:

Pytanie co to za błąd: błąd gry, sterownika .. czy czego ? Bez tego to trochę gdybanina..

Nie wiem, bo dość szybko zniknął komunikat.

  • 2 tygodnie później...
Nie-dostępny
komentarz
komentarz (edytowane)

 

Czy pójdzie GTA V i Rdr 2 ?

Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HCB-HN200W 15,6" 144Hz Intel® Core™ i5-11400H - 16GB RAM - 512GB Dysk - RTX3050

 

 

 

RDR próbowałem działa płynnie ale mocno grzeje laptopa.

Edytowane przez Nie-dostępny
CorveN
komentarz
komentarz
23 godziny temu, Nie-dostępny napisał:

Czy pójdzie GTA V i Rdr 2 ?

GTA V dużo lżejsze od RDR 2, więc pograsz bez problemu

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 miesiące później...
Patryk2468xx
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy pójdzie mi ta gra Fifa 23 na tym laptopie Lenovo Legion 5.

Procesor: i5 10300H

Pamięć Ram: 8Gb DDR4

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1650

Dysk: 240GB SSD Dysk2: 1000GB HDD

Matryca: 15,6 Fullhd, matowa, IPS

System: Windows 11

 

I czy ewentualnie można coś ulepszyć ?

Edytowane przez Patryk2468xx
  • 1 miesiąc później...
Szydlak1993
komentarz
komentarz

Witam czy na laptopie o podzespołach:

Pamięć RAM: 8 GB

Dysk: 512 GB SSD

Procesor: AMD Ryzen 5 3550H

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650

Program w warzone i pubg chociaż na średnich ustawieniach ? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Coś tam pograsz, najwyżej zejdziesz z rozdzielczością w dół... Nie jest to laptop do typowego grania... No i 3 gen ryzenów mobilnych ma swoje przypadłości...

Podstawa to ram w dual channel... te 8gb dobrze by było jakby było w dwóch kościach... Jak ma 1 kosc 8gb to lipa...

  • 2 tygodnie później...
reciu0
komentarz
komentarz

intel core i3 4005u 1.7ghz 4gb ram 64 biyowy system operacyjny. czy Cs Go mi na tym pójdzie bez zacinania się. Pomocy;)

anioł2009
komentarz
komentarz

@reciu0 będzie ścinać 

  • Dziękuję 1
  • 8 miesięcy później...
crusher91nh
komentarz
komentarz

Jakie ciekawe starsze tytuły gier będą śmigać na moim wiekowym laptopie?

 

Nazwa: Lenovo ideapad 100-15ibd 80qq

Procesor: Intel® Core™ i3-5005U CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz

RAM: 8 GB

Dysk: 250 GB

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 5500 (1 GB), NVIDIA GeForce 920M

System: Windows 10, 64bit

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Unreal tournament , nfs underground 2, sims, stare strategie typu tzar, settlers 3 itp

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.