x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

AirUpThere
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam zamiar skołować grę Far Cry i tu jest moje pytanko jak na moim kompie będzie ona chodzić?

CPU- Intel D 331 2,67GHz

RAM-1280MB (1024Kingostone + 256 noł name)

Grafa-Radeon 9600PRO 256MB 128bit

Edytowane przez naekana
temat scalony

WolfiK
komentarz
komentarz
Mam zamiar skołować grę Far Cry i tu jest moje pytanko jak na moim kompie będzie ona chodzić?

Skołować czyli kupić mam nadzieję :)

Powinna śmigać jak rakieta na średnich w rozdzielczości 1024/768.

piku
komentarz
komentarz

Będzie chodzić. Mi na Athlonie 2000+, 512MB RAM i Rademonie ;) 9550 chodziła w 800x600 i 1024x768 na średnich, z czego przy tej drugiej rozdziałce czasem jak się większe zebranie do eksterminacji zbierało to potrafiło przyciąć :) Poza tym 15zł za tak wyśmienitą grę to chyba nie jest majątek... <_<

Mucios
komentarz
komentarz (edytowane)

tak jak w temacie.

Mój sprzęt:

Procek:AMD Athlon 2500+(1,8GH)

Karta:Geforce 7300GT DDR3

RAM:1GB

Edytowane przez naekana
temat scalony
Gość
komentarz
komentarz

odpali ale się tachać będzie że aż szkoda słów

WolfiK
komentarz
komentarz

Zależy czy kartą kręcona czy nie- jeżeli to jest niekręcony palit to raczej nie pograsz nawet na niskich ustawieniach. Ja na takim konfigu:

Pentium 631 3@3.8 Ghz, 1Gb ram, 7300GT palit 400/100@580/1400 grałem w Dirta i chodziło nawet nawet. Najlepiej zassij demko i sam się przekonaj.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dam rade jakoś zagrac w NFS Pro Stret ?

Mam słabą grafe na starym kompie: Radeon X1550 , 256MB ,DDR2 ,pcie.

Reszta to: pentium D 3,00GHz

1GB ram

Mam pytanie czy dam rade zagrac bez zaciny w tą gre?????? ,np: COD4 chodzi bez zaciny na nim ,przy najniższych ustawieniach.

Co mam zmienic w ustawieniach żeby się nie cieło ,bo nie znam się na tych ustawieniach a jest ich od groma.

Czasami jak odpale go to się nietnie przez kilka minut ,ale póżniej okropnie się tnie!!!

Edytowane przez naekana
temat scalony
Gość
komentarz
komentarz
Czasami jak odpale go to się nietnie przez kilka minut ,ale póżniej okropnie się tnie

Prawdopodobnie karta nagrzewa się.

Zmniejsz może jakość dźwięku, zmniejsz wszystkie opcje i spróbuj.

A jak to nic nie da, to zostaje wymiana grafy...

BTW zrobili wersję Pro Streeta na PS2, więc mogliby ją przerobić na PC... wielu by się ucieszyło...

WolfiK
komentarz
komentarz

Jeżeli masz opcję to wyłącz w sterownikach z poziomu windowsa synchronizację pionową.. Więcej nic nie zrobisz (no chyba że OC karty)

diablo45
komentarz
komentarz

Odpali ale bedzie sie ciela ;) Ale jak ci to nie przeszkadza to.. graj :D

Manifacturs
komentarz
komentarz

mam pytanie jakie gry(ciekawe gry) pójdą na moim sprzęcie.

Oto jego parametry:

karta graficzna GF 7050 zintegrowana

procesor AMD 4400+

2Gb RAM kingston

Interesują mnie min. strzelanki, ścigałki i strategie.

Pozdrawiam Manifacturs

bakus1989
komentarz
komentarz

No to moze i ja.

Moj sprzet : Athlon 3500+(2200Mhz) 512 Ram Grafa 6600 PCI EXPresS 256\128 DDr2

Psyho
komentarz
komentarz

Procesor AMD Althon 64 x2 4400+

Grafa Sapphire Radeon 3870 512MB DDR4

Pamięć GoodRam 2GB 800MHz

Zagram w Crysisa na Bardzo Wysokich (w Viście )

Gość
komentarz
komentarz
Zagram w Crysisa na Bardzo Wysokich (w Viście )

Jaka rozdzielczość?

Alherein
komentarz
komentarz

A pójdzie mi Test Drive Unlimited na 786 RAM i GeForce 5500 chociażby na rozdzielczości 800x600 i na bardzo małych wymaganiach? Jak na 800x600 nie pójdzie to powiedzcie czy na tych 640x320 ruszy. ;)

bush
komentarz
komentarz

Radeon x1650 Pro 253 DDR3

64 3700+ 2.21 gHz

1gb GoodRamm 400Mhz

CO poleci?

  • 2 tygodnie później...
fatalxx
komentarz
komentarz

Asus P5vd2-Vm/s p4M900 Sata2

Procesor intel dual core e2160 1.8ghz

Radiator Spire SP514B7 LGA775

Grafika Asus GF 8600GT 256MB Tv/DVi Pci-E

Pamiec - 2x1gb 667 Hynix

Windows Vista

Kupic crysisa niemartwiac sie o to czy mi pojdzie? i bedzie chodzic tak zeby dalo sie grac

K@mil
komentarz
komentarz

co mi pójdzie

celeron 1,3

256 RAM

GeForce4 MX 420 64 mb

KapitanBomba
komentarz
komentarz

Mam zapytanie, pojdzie mi crysis na minimalnych chociaż?

Athlon 3200+

Asus A8N-E

1GB ramu

Geforce 7600gt

qbaa
komentarz
komentarz

Asus P5vd2-Vm/s p4M900 Sata2 Procesor intel dual core e2160 1.8ghzRadiator Spire SP514B7 LGA775Grafika Asus GF 8600GT 256MB Tv/DVi Pci-EPamiec - 2x1gb 667 HynixWindows VistaKupic crysisa niemartwiac sie o to czy mi pojdzie? i bedzie chodzic tak zeby dalo sie grac
Na minimalnych będzie chodzić cudownie na normalnych też powinno spoko śmigać
Mam zapytanie, pojdzie mi crysis na minimalnych chociaż?Athlon 3200+Asus A8N-E1GB ramuGeforce 7600gt
Jest szansa ale na Minimalnych wymaganiach.
hendel87
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Do tej pory nie grałem w gierki, a teraz zmieniłem komputer, i chciałbym wiedzieć czego moge się spodziewać (jeżeli chodzi o gry). Czy z takim sprzętem jaki mam w profilu moge sobie pograć w nowsze gierki ?

// na przyszłość użyj opcji "szukaj"

// jest już temat zbiorczy

// naekana

Edytowane przez naekana
temat scalony
WolfiK
komentarz
komentarz

Z pełnym szacunem dla ciebie- myślę, że skoro wybuliłeś tyle kasy na kompa to głupi nie jesteś i wiesz czego spodziewać się po kompie.. Sprawia ci przyjemność gdy ktoś Ci mówi że wszystko będzie śmigać na maxa? :mellow: A więc UWAGA! Tak będzie śmigać! :spam:

hendel87
komentarz
komentarz

sory jeżeli to pytanie było takie głupie, ale praktycznie ostatnią gierką w jaką grałem było gta2. A troche poczytałem na forum i różne osoby z dobrym sprzętem pisały o różnych problemach więc wole zapytać.

WolfiK
komentarz
komentarz

Pójdzie ci każda gra, która jest na rynku na full detalach i ta sytuacja utrzyma się pewnie jeszcze przez 9-12 miesięcy.

Kyren
komentarz
komentarz

kurde karta za 1700 czy tam za 1800zl i wszystkie gry pojda na full detalach tylko przez rok albo nie caly :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.