x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

SeBo232
komentarz
komentarz

mógł bym cię prosić o rzeczową odpowiedź?:)

Gość
komentarz
komentarz
a z kartą GeForce 9800gtx?

Wszystko pójdzie, w większości na max. ale są wyjątki Crysis.

Dejvid
komentarz
komentarz

Siema. Mam kuzynce gre zamówić, ale nie wiem czy będzie na jej kompie działać. Nazywa się ta gra Konie i Kucyki Najlepsi przyjaciele. Wymagania na PLAY.PL są takie 512 MB RAM i 1.5GHz. Pójdzie ta gra na Duron 805 MHz + 256 RAM + GeForce 2 MX ? Czy gra ma zawyżone wymagania jak często bywa?

Hammer
komentarz
komentarz

Laptop

AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL-56 1,8 GHz

1GB RAM

GF6150Go 319MB Turbo Cache

Chodzi mi o gry typu CoD2, NFSy, Far Cry zagram w nie ? Dooma 3 odpaliłem i nawet działa

zibi1993pl
komentarz
komentarz

elo co z fajnych gierek pojdzie mi na

Athlon 4000+ 2x 2000 mhz

1gb ram 1066 mhz

jakas z seri geforce 7 z 128 bit 256 mb DDR2

ptasior360
komentarz
komentarz

Jak nazywał się ten program który pokazywał wydajność komputera odnośnie jakiejś gry?? Z tego co pamiętam to jakoś system recon..lab czy jakoś tak...Wiem że zaznaczało sie tam dowolną grę, cos klikało i po paru sekundach został wyświetlony wynik..Może ktoś kojarzy ten program???

Shady84
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam jestem nowym userem forum i chcialem sie dowiedziec czy moj procesor

AMD 64 x2 4400 + podwojny rdzen 2.3 mhz

wystarczy mi do najnowszych gier .

czy bede musial zmienic na szybszy prosze o odpowiedz

// proszę na przyszłość użyć opcji "szukaj"

// naekana

Edytowane przez naekana
temat scalony
Lewy12
komentarz
komentarz

Procesor nie jest zły można go troche podkręcić i spokojnie starczy do nowszych gier

Gość
komentarz
komentarz

Obawiam się ze do tych najnowszych tytułów może nie wyrabiać. AMD ma jednak mniejszą wydajność od Intela.

Shady84
komentarz
komentarz

a czy mozna miec troche slabszy procek jesli ma sie dobra w miare karte graficzna np

Geforce nvidia Gainward 9600 GT 512 ddr3

czy bedzie duzy spadek FPS pytam sie bo jestem ciemny w tych sprawach a nigdzie nie moge znalezc konkrentej odpowiedzi

Lewy12
komentarz
komentarz

Ten procek powinien sobię poradzić z tą kartą graficzną .

  • 3 tygodnie później...
grubys
komentarz
komentarz

Ptasior Proszę bardzo tutaj jest ta stronka na której sprawdza się czy dana gra będzie chodzić na naszym kompie

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Kris220
komentarz
komentarz

procek Celeron 2,8 GHz

ram 1280 MB DDR

grafika Radeon 9550 128 MB AGP

Na taki sprzęt??

Kris220
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Tak jak w temacie.

Mój komp:

Procek Celeron 2,8 GHz

grafika Radeon 9550 128 MB AGP

ram 1280 MB (1,2 Gb)

Windows XP

:)

// na przyszłość proszę przed założeniem tematu użyć opcji "szukaj"

// od takich pytań jest temat zbiorczy

// naekana

Edytowane przez naekana
temat scalony
Slimeq22
komentarz
komentarz

Zależy w co lubisz grać...jaki gatunek gier najlepiej Ci odpowiada. Zacznijmy może w co byś chciał zagrać ;) będzie łatwej powiedzieć czy byś mógł zagrać bez przeszkód na swoim kompie.

Kris220
komentarz
komentarz

Chcieć to bym chciał zagrać np w Crysis lub Cod 4 ale to niemożliwe :lol: Coś z tego rodzaju gry, gry akcji.

amateurwdk
komentarz
komentarz

Polecam Counter Strike 1.6, ja milaem zapewnione 2 lata dobrej gry bez znudzenia :)

rff
komentarz
komentarz

Jeśli lubisz troszkę z Quake, to Team Fortress 2. Gra jest w pakiecie "Orange Box", w którym masz też gry Half Life 2 razem z EP1 i EP2 oraz Portal. TF2 to świetna rozgrywka multiplayer, Portal na single, a HL2 też bardziej na single (choć można grać i multi), ale warto zaznaczyć, że do HL2 powstało od cholery modów, również multi. Można na przykład przejść grę z kolegą w trybie coop dzięki odpowiedniemu modowi. Ja na przykład ostatnio ściągnąłem sobie moda Insurgency. Gra jest podobna do Battlefield 2, tyle że bez pojazdów i z bardzo dużym realizmem. Ginie się od jednej kuli i takie tam. Orange Box ma cenę jednej gry, a dostarcza naprawdę wiele zabawy, więc polecam.

ziom
komentarz
komentarz

Rownież polecam HL2 - świetna gra. Możesz jeszcze odpalić CS:S, Far Cry, jakies NFS'y (do Carbona), fify, PES, Solider of Fortune (1 i 2), TES:Oblivion, może jeszcze Dark Messiah od Might and Magic.

rff
komentarz
komentarz

Ja bym Ci z tego co wymienił kolega w szczególności polecił Dark Messiah, jeśli lubisz singla, bo multi jest troszkę niedopracowany i mało popularny. CS:S to tylko jeśli lubisz CSa. CSa można kochać lub nienawidzić. Jeśli masz ochotę na wyścigówkę, to w tego Carbona warto by było zagrać. Pro Streeta lepiej zostawić, imo gorszy. Oblivion jest trochę taki nie bardzo. Odstraszają mnie te dialogi (a raczej ich brak) i monotonność. Nie można z nikim porozmawiać, nic ciekawego się nie dzieje. Ciągła, nudna po jakimś czasie walka. To psuje klimat. Jak lubisz RPGi i nie przeszkadza Ci stara grafika, to pograj w Fallouta 1 i 2, no chyba, że już grałeś.

Musiałbyś sprecyzować, żeby Ci dobrze doradzić. Nie wiem czy chcesz grać profesjonalnie, czy tak sobie i czy w multi lub w singla. Nie wiem też jakie gry konkretnie lubisz. Jeszcze raz jednak polecam Ci tego Orange Boxa. Jeśli chciałbyś pograć w CoD4, to znajdzie się pełno modów, które przypominają tę grę.

Princessita
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie do simsomaniaków i nie tylko :) Wymagania,jeśli chodzi o np.The Sims 2 Zwierzaki to 1,3 GHz.Czy jeśli mój komputer ma 1,1 GHz to gra pójdzie mi?Jeśli tak to czy będę mogła normalnie grać?Dodam,że wymagania są oczywiście w minimum.Nie wiem poprostu czy inwestować w grę czy lepiej zainwestować w zmianę procesora i następnie kupić dodatek.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez naekana
temat scalony
swiatek94
komentarz
komentarz

powiedz ile masz Pamięci RAM i jaką kartę graficzną i jaki to jest procesor Athlon/Pentium

Princessita
komentarz
komentarz

AMD Athlon XP.768 RAM.Co do grafiki,nie mam pojęcia gdzie to sprawdzić.

owca6666
komentarz
komentarz
Co do grafiki,nie mam pojęcia gdzie to sprawdzić.

Prawym myszki na pulpicie --> Właściwości --> Ustawienia i pod obrazkiem monitora będzie napisane Monitor blabla na jakiejś tam grafice.

Princessita
komentarz
komentarz

NVIDIA GeForce FX 5600 XT.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.