x-kom hosting

Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

Krystian17
utworzono
utworzono

Siema. Mam pytanie. Czy pójdzie mi Test Drive Unlimited? Bo nie wiem czy kupić.

Procek Celeron 2,8 GHz jednordzeniowy

Ram 1256 MB DDR 333 MHz

Karta graficzna Radeon 9550 128 mb

  • Dobra wypowiedź 1

Kamik47
komentarz
komentarz

z palcem w nosie? Spokojnie mozesz kupic i bedzie smigac;] TDU to dosc stara gra i nie ma duzych wymagan.

  • Dobra wypowiedź 1
piku
komentarz
komentarz

Raczej daruj sobie. U mnie na Athlonie 2000+, 1GB DDR RAM, GF7600GS 256MB cięło często-gęsto, względnie dobrze chodziło jak się ścigałem poza miastem (mało obiektów do wyrenderowania) i z małą lością przeciwników. W mieści przy tej konfiguracji to byl koszmar :/

piku
komentarz
komentarz

Wtedy by jakoś to chodziło, o ile nie popełniłeś literówki w pisaniu pojemności RAMu (1256MB) to powinno chodzić mniej więcej jak u mnie.

marcin13135
komentarz
komentarz

pojdzie

mam taka sama karte i mi idzie

ramu mam tyle samo

tylko procek mam slabszy ale idzie

Krystian17
komentarz
komentarz

Jakoś?Tzn?Na średnich ustawieniach chodziło by mi płynnie bez przycinania?I jeszcze jedno.Mam płytę główną z gniazdem AGP obsługującym karty o prędkośći 4x.To zwolni i będzie widoczne bardzo?Bo wiem że płyty główne ze złączem AGP mają max 8x.

piku
komentarz
komentarz

Niewielka jest różnca między AGP x4 a x8. Niestety teoria nie idzie w parze z praktyką. Poza tym słyszałem narzekania że ta gra się tnie ludziom posiadającym potężniejsze maszyny :/

Krystian17
komentarz
komentarz

A na minimalnych by chodziło płynnie bez przycinania? Mam ochotę w to zagrać bo nie grałem a jest to zajebista gierka.Jeszcze na kierownicy...:D Najlepiej by było jakbym zainstalował demo żeby przetestować czy pójdzie ale nie mogę nigdzie znaleźć.Może zapodacie linka z TDU demo?

piku
komentarz
komentarz

Regulacja poziomu detali jest ograniczona. Jeśli chodzi o płynność to na pewno nie osiągniesz 100 fps, jednak na początku i poza terenami zabudowanymi i mało uczęszczanymi przez inne pojazdy można śmiało grać.

Krystian17
komentarz
komentarz

Prosiłbym o znalezienie demo tej gry bo nie mogę znaleźć.

Slimeq1986
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor: Intel Core2 Duo E4500 2,2 GHz (BOX) @ 3 GHz

Karta graficzna: Gainward GeForce 8800 GTS 512 MB

Płyta główna: Gigabyte GA-P35-DS3L

Pamięć: GeIL Dual 2x1 GB DDR2 800 MHz

Dysk Twardy: Seagate Barracuda 7200.10 250 GB (16MB, SATA II)

Obudowa: Chieftec BG-02BBSL

Zasilacz: Chieftec (GPS-450AA-101A) 450 W bulk

No to taki sprzęcik...

Edytowane przez naekana
temat scalony
marcin13135
komentarz
komentarz

COD 4

NFS PS

PES 2008

RACE 07

COLIN DIRT

  • Dobra wypowiedź 1
Doomer47
komentarz
komentarz

Call of Duty 4 Modern Warfare

Unreal Tournament III

Gears of War

Crysis

The Orange Box

Time Shift

  • Dobra wypowiedź 1
Slimeq1986
komentarz
komentarz

A co z grą "Wiedźmin" ?? na full by "poleciał"??

Kosmoj
komentarz
komentarz

jak najbardziej;)

Markus123
komentarz
komentarz

Każda gra będzie Ci śmigała, aż miło. No może poza Crysisem, który czasami potrafi nieźle zamulić, ale to norma nawet na najmocniejszych maszynach ;).

Gość
komentarz
komentarz

Pójdą wszystkie, ale nie wszystkie na fulldetail.

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Ja polecam 2 zaje****e RPG- Obliviona i Gothic III . Dwa miesiące zabawy gwarantowane a i pograsz na full bez zacinki

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Nie ma bata :) na początku może jakoś będziesz grał ale w mieście już pokaz slajdów :) no może w 640X480 i najnizszych deatalach cos zdzialasz :) Na moim sprzęcie w pewnych momentach i minimum było za ciężkie w 1024X768 więc usunąlem i sobie TDU leży w pudełku

Gość
komentarz
komentarz

Na moim kompie na 640x480 i wszystkie detale: min jako-tako dało się grać, ale mogłoby być lepiej. =)

U ciebie jednak może być gorzej, gdyż masz kiepską kartę graficzną. Ogólnie wątpię, żeby gra na takim kompie była przyjemnością.

ostoyyya
komentarz
komentarz

Oblivion 2 miesiace ? No chyba ze miesiac ( co i tak jest za duzo )

Ale to nie o to chodzi. Oblivion + Dodatki bez dodatkow gorsza zabawa.

Gość
komentarz
komentarz

Nierozumiem, czemu naekana usunęła mój temat, skoro każdy mógł sobie sprawdzić wymagania i przetestować swój komputer.

Keepsake
komentarz
komentarz

Czy na moim kompie po pokręceniu karty na 675/690MHz (GPU) i 1000MHz/1050MHz (RAM) pójdą mi te gry?

1. Assasin Creed

2. Wiedźmin

3. Frontlines Fuel of War

4. They

5 .Battlefield: Heroes

Wiekszości tych gier nie ma na tej stronie sprawdzającej nasz komputer, a Ubisoft cały czas zmienia wymagania Assasina więc chciałbym poznać opinie "fachowca"

PS. Karty dalej nie podkręcam bo boje sie ,że spale :P

PS2 Mógłby mi ktoś dać strone z jakimś poradnikiem O/C cpu dla noobów? :D

Gość
komentarz
komentarz

spokojnie pójdą nawet na niekręconej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.