x-kom hosting

Dying light

Morango
komentarz
komentarz

Masz też dostępną szybką podróż, z tej wieży w strefie 0 bezpośrednio do bazy breckena, stamtąd też od razu możesz sie przenieść do strefy 0. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

ej a można się cofnąć do 1 miasta??

Nie wiedziałem, że w grze jest więcej niż jedno miasto... Wg fabuły jesteśmy bowiem w Harranie ale może są jakieś nie odkryte przeze mnie wątki lub alternatywny scenariusz, nie wiem... hmm...

Kusza1231
komentarz
komentarz

No jest tylko Harran ale sa te dzielnice: strefa 0, wieża, później antena 

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem, może grałem w inną wersję ale nie ma dzielnicy o nazwie (cytuję) "wieża" :-P Nie ma też dzielnicy o nazwie (cytuję) "strefa 0" :-P

Dzielnice mają takie nazwy - "slumsy" oraz "stare miasto"

 

Pozdrawiam serdecznie :-)

weider91
komentarz
komentarz

wieża, strefa 0 , antena haha dobre  :E

  • Dobra wypowiedź 1
Kusza1231
komentarz
komentarz

No też tak mam tylko nie pamiętałem jak tam nazwy szły więc tak napisałem ale chyba jesteście na tyle domyślni że zrozumieliście o co chodzi

Igorrodz
komentarz
komentarz

Trzeba odrzucić domysły a przejść do faktów. A te są zupełnie inne :E

Kusza1231
komentarz
komentarz (edytowane)

W slumsach masz wieże, stare miasto czyli strefa 0 zgodnie z opisem na mapie szybkiej podróży i fabułą gry, antena jedna z lokacji w głównych misjach http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1396&PART=1180 takie sa fakty

BlitzPL
komentarz
komentarz

Jakie jest najlepsze ulepszenie do broni? W sensie plan;d

Kusza1231
komentarz
komentarz

Anielski miecz. 

PCFan
komentarz
komentarz

Jakie jest najlepsze ulepszenie do broni? W sensie plan;d


Jest też plan Maczeta Korek albo podobnie
Kusza1231
komentarz
komentarz

Tak ale to nie jest ulepszenie do broni tylko tworzysz z elementów nową broń którą dopiero możesz ulepszyć, ale chyba nie można jej naprawić 

PCFan
komentarz
komentarz

Tak ale to nie jest ulepszenie do broni tylko tworzysz z elementów nową broń którą dopiero możesz ulepszyć, ale chyba nie można jej naprawić


Wiem wiem .
Ale jest całkiem dobra .
slawer
komentarz
komentarz

prawie zakończyłem tą grę i musze powiedzieć całkiem niezła jeżeli chodzi ogywalnosci fabuła mogła być trochę ciekawsza grafika jest piękna dam ocenę tej grze 9 

Kusza1231
komentarz
komentarz

Jak masz poziom przetrwania 18 i wyzej to mozna kupic fajne bronie po 600 dmg w wersji stock maczety i takie tam. Polecam także dubeltówkę :E A tak przy okazji znalazł ktoś moze jakąś snajperkę czy nie ma ?

 

prawie zakończyłem tą grę i musze powiedzieć całkiem niezła jeżeli chodzi ogywalnosci fabuła mogła być trochę ciekawsza grafika jest piękna dam ocenę tej grze 9  

 

Zgadzam się ale przydała by sie snajperka i jakiś łuk lub kusza 

BlitzPL
komentarz
komentarz

Z palnych to tylko:

Dubeltówka

Pistolety, chyba 3 rodzaje.

No i dwa karabiny.

 

Ogólnie anielski miecz gdzie znaleźć? Słyszałem że to nagroda w tym przedszkolu, od Savvego, jakoś tak..Problem w tym że zgubiłem lokalizacje tego przedszkola..pokazał by ktoś mi na mapie gdzie to?

PCFan
komentarz
komentarz

Z palnych to tylko:
Dubeltówka
Pistolety, chyba 3 rodzaje.
No i dwa karabiny.

Ogólnie anielski miecz gdzie znaleźć? Słyszałem że to nagroda w tym przedszkolu, od Savvego, jakoś tak..Problem w tym że zgubiłem lokalizacje tego przedszkola..pokazał by ktoś mi na mapie gdzie to?



To uleprzeszene to dostajesz w warsztacie od tego ziomka przy okazji bedzie tam pare żeczy do zgarnięcia . :D
Morango
komentarz
komentarz

Jeszcze z tych ulepszeń, to młot boży i Trucizna ze sprintera są dobrymi ulepszeniami, z poziomu anielskiego miecza :) 

Gość
komentarz
komentarz

Moje jedyne ulepszenie to 25 trainer :gobi:

PCFan
komentarz
komentarz

Moje jedyne ulepszenie to 25 trainer :gobi:


Oszukujesz :p
BlitzPL
komentarz
komentarz

Mam wszystko, i młot, ale ja święty miecz chce, w proboszcza chce się bawić.. to gdzie to je? w jakim warsztacie? :O

slawer
komentarz
komentarz

Szkoda że techland jednak wypuścił na początku tak nie dopracowaną grę bo przez te patche kasowało mi save chyba ze 3 razy a już byłem daleko dopiero patch 1.4 naprawił grę i nie miałem już dropów o mały włos a przez tą grę nie o dałem 970 :D

Kusza1231
komentarz
komentarz
to gdzie to je? w jakim warsztacie? 

 

Misje dla ruperta w starym mieście musisz zrobić, i jak wchodzisz chyba do domu dziecka ta tam w jednym pokoju jest taki róźowy miś ktory mówi i love you jak naciśniesz "f" na klawiaturze i jak powtórzy kilka razy to wybuchnie i pojawi sie plan

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.