x-kom hosting

Dying light

Kusza1231
komentarz
komentarz

Moim zdaniem gra fajna, gram od 30 godzin i jeszcze mi sie nie znudziła :E 

marcinuk
komentarz
komentarz

Moim zdaniem gra fajna, gram od 30 godzin i jeszcze mi sie nie znudziła  

 

Z gra jak z dziewczyną, albo nią sie delektujesz, albo ja przechodzisz :)

 

Jak ktos lubi wyscigi byle by szybko skonczyc :) 

 

Ja jak kolega ciesze sie widoczkami ;)

Gość
komentarz
komentarz

Swietny komp i dobry cpu wlasnie takiego bede chcial kupic i ostro go pokrecic.
 
Ja testowalem bez patcha gre ponownie.
 
Wszystko na FULL , wylaczylem to od nivdy.  i zmniejszylem dystans byl na full teraz zmniejszylem o 25 %. Sprawdzam :)
 
Procka zmniejszylem do 4.2 GHz Wynik  15-25 klatek zero przycinek hmmm
 
teraz ide instalowac patcha i sprawdze na tych samych ustawieniach plus cpu do 4.7 Ghz , grafy nie krece bo nie mam sensu.
 
 
Wiesz co popytaj kolegow dorzuc jakas kosc ramu 2 GB moze 4 i sprawdz, porownaj.

Twój FX zyskał by drugie życie jakby karta była Nvidia a nie AMD bo lepiej sterownik grafiki rozkłada obciążenie na procesorze .Dodatkowo ta gra jest stworzona pod karty Nvidia
Igorrodz
komentarz
komentarz

Narzekacie. Ja mam Phenoma II x4 980 podkręconego aktualnie do tej gry na @4.0Ghz + Gigabyte GTX460 1GB SuperOverclocked i 8GB pamięci 1333Mhz i powiem Wam, że po ustawieniu na średnie gra się całkiem znośnie. I wcale nie procesor jest tu wąskim gardłem ale karta grafiki - grając pokazuje mi cały czas 99% obciążenia GPU ale tylko 65-80% obciążenia CPU -> czyli mam jeszcze zapas na wymianę karty graficznej ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Narzekacie. Ja mam Phenoma II x4 980 podkręconego aktualnie do tej gry na @4.0Ghz + Gigabyte GTX460 1GB SuperOverclocked i 8GB pamięci 1333Mhz i powiem Wam, że po ustawieniu na średnie gra się całkiem znośnie. I wcale nie procesor jest tu wąskim gardłem ale karta grafiki - grając pokazuje mi cały czas 99% obciążenia GPU ale tylko 65-80% obciążenia CPU -> czyli mam jeszcze zapas na wymianę karty graficznej ;)

Bo masz słaba karte gr ;) a realny uzysk  z 2 dodatkowych rdzeni to 20% wiec ze ci pokazuje 65-80 % nie ma wspolnego  .Bys miał 8 /16rdzeni to by pokazywaloby mniej %  a klatek by nie przybyło ( oczywiscie z lepsza karta a nie z tym muzeum) :PP

Morango
komentarz
komentarz

nie wiem jaki ty masz sprzęt ale na pewno ja nie będę zmieniał tekstury na medium prędzej kartę o dam niż zmienię na medium

 

Jeżeli "jarasz" się ustawieniami, a nie optymalizacją gry to nie ma problemu, przyjdzie jeszcze czas gdy dorośniesz .. Jeżeli ja nie widzę różnicy wizualnej między hight a medium, a znikają mi mikro przycięcia to nie będę włączał hight żeby było "hight" bo to nie o to chodzi .. Ale widocznie są ludzie którzy się dowartościowują tym na jakich ustawieniach grają :E

Gość
komentarz
komentarz

Jednak tekstury na hight sa lepsze ;)  Mozna tez wymusic veryhight oraz cienie 8000 .To drugie nie polecam :P

slawer
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli "jarasz" się ustawieniami, a nie optymalizacją gry to nie ma problemu, przyjdzie jeszcze czas gdy dorośniesz .. Jeżeli ja nie widzę różnicy wizualnej między hight a medium, a znikają mi mikro przycięcia to nie będę włączał hight żeby było "hight" bo to nie o to chodzi .. Ale widocznie są ludzie którzy się dowartościowują tym na jakich ustawieniach grają :E

no nie kupiłem kompa za 5 tysi i mam być szczęśliwy że tekstury mam na medium ??

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak. Bo to nie wina peceta i jego konfiguracji ale optymalizacji gry przez programistów. Rozumiesz rozumiesz różnicę? Możesz mieć peceta i za 100k zł ale jak gra czy program będą źle napisane to nie będzie widać róznicy. Można mieć peceta za 1k zł a jak gra będzie dobrze zoptymalizowana to będzie działać tak samo jak na pececie za 100k zł. Czujesz, co mam na myśli?

marcinuk
komentarz
komentarz

Twój FX zyskał by drugie życie jakby karta była Nvidia a nie AMD bo lepiej sterownik grafiki rozkłada obciążenie na procesorze .Dodatkowo ta gra jest stworzona pod karty Nvidia

 

interesujace, a tego nie wiedzialem, mozesz cos blizej na ten temat powiedziec...


I wcale nie procesor jest tu wąskim gardłem ale karta grafiki

 

mysle, ze jest... bo 7950 to poziom karty r9 280 wiec powinna sobie radzic.

 

ja po zainstalowaniu patcha nie zauwazylem wzrostu Klatek, ale nie ma przycinek i spadkow do 0.

 

Moje ustawienia GRY cienie - srednio, dystans polowa, i od nivdy wylaczone.

 

Procka ustawilem na 4.67 GHZ

 

Gra przy procku FX6300 4.67 Ghz , amd 7950 3GB, 16 GB ramu 1866 

 

pokazuje 20-35 klatek w graniu,  min zauwazone 16 - ale to skoki i 55 klatek i to skoki.

 

srenio z tego co zarejestrowalem to 27-30 szalu nie ma , ale ciut za malo grac mozna....

 

max temp. CPU 56 C , karta 71C

slawer
komentarz
komentarz

bo masz znaczek gameworks to z góry wiadome że amd będzie cieniowało w tej grze 

marcinuk
komentarz
komentarz

Tu masz to opisane http://pclab.pl/art57717.htmlTumasz pokazane że ta gra lubi Nvidię http://pclab.pl/art61159-6.html

 

dzieki za linka, faktycznie 10 klatek roznicy hmm to duzo jesli gra sie na 20-25 klatkach, tak jak ja mam teraz po kolejnych zmianach , zmienilem dystans widzenia na wiekszy :) . 

 

bo masz znaczek gameworks to z góry wiadome że amd będzie cieniowało w tej grze 

 

A ja myslalem , ze Polska lubi AMD :) 


Dobre aktykuly i to samo w ROME 2 , Nvidia wypada lepiej czy to z amd cpu czy intelem hmm teraz zdecydowalem sie na przesiadke. 

 

rozgladam sie na cpu intela w pierwszej kolejnosci i plyta , ale nie wiem jeszcze co jest warte uwagi

Gość
komentarz
komentarz

Do 2008 roku wszystkie moje procki to było AMD bo miało lepsze .Od czasu i7 920 intel bo AMD ma marne pomysły .Czasami tylko AMD jeśli chodzi o tanie ale do tego wkładam Nvidię by trochę moduły skrzydła rozwinęły .Do obecnego twojego procka to GTX 760 ale wersję 4 GB bo 2 GB przy teksturach nie wyrabiają jak da się bardzo wysokie

marcinuk
komentarz
komentarz

o obecnego twojego procka to GTX 760 ale wersję 4 GB bo 2 GB przy teksturach nie wyrabiają jak da się bardzo wysokie

 

Nie chce sie pakowac w calkowita wymiane wszystkiego, moze nie teraz chociaz szukam. 

 

Zmiana plyty, cpu, chlodzenia i karty to tez jakis wydatek, a musze auto zrobic :)

 

To co sugerujesz w tej chwili najlepsza bedzie wymiana grafy !???

 

czy lepiej postawic plyta i procek i karte zostawic !?

PCFan
komentarz
komentarz

Przeszłem gre w niecałe 30 godzin .
Muszę powiedzieć że gra jest git.
Liczę że wyjdzie 2 , albo jakieś pożądne Dlc ponieważ zakonczenie pozostawia wielki niedosyt .
Pozdrawiam
:D

Gość
komentarz
komentarz

Nie chce sie pakowac w calkowita wymiane wszystkiego, moze nie teraz chociaz szukam. 
 
Zmiana plyty, cpu, chlodzenia i karty to tez jakis wydatek, a musze auto zrobic :)
 
To co sugerujesz w tej chwili najlepsza bedzie wymiana grafy !???
 
czy lepiej postawic plyta i procek i karte zostawic !?

Taka karta żeby ci się trafiła np http://olx.pl/oferta/gigabyte-gtx760-4gb-256bit-CID99-ID64lJ1.html#94b27febc3Było by mniej więcej jak tu http://pclab.pl/art57503-10.html Wiadomo od tego czasu Nvidia wypuściła nowe stery kilka razy (ostatnie parę dni temu) to trochę mogły wyniki ulec zmianie
Morango
komentarz
komentarz

za 1000 zł można wyłapać r9 290x na gwarancji (sam ostatnio trafiłem).

 

Co do samej gry, właśnie przeszedłem, zajęło mi to 25h (misje główne + poboczne wszystkie, bez wyzwań i bez "ochrony"). Gra warta polecenia, na samym początku dla niektórych wydaje się monotonna i słaba (jak czytam komentarze), ale potem niesamowicie się rozkręca i jest sporo zabawy. Niektórzy narzekają na fabułę albo na dubbing, ale po pewnym czasie nie wyobrażałem sobie grać w nią w innej wersji językowej, a osoby które uważają ze w grze nie ma emocji, niech pograją trochę dłużej a się nie zawiodą :) 
 

PCFan
komentarz
komentarz

Testowaliście nowego patcha wnosi jakieś odczuwalne różnice ?

marcinuk
komentarz
komentarz

Parę dni temu widziałem GTX 760 4 GB za 750 zł .Po prostu trzeba trafik okazję np http://www.ebay.co.u...=item19fb9c3850Wystarczyz gostkiem popisać czy wyśle do PL

 

Wlanie nie mieszkam w PL wiec :) Swoja 7950 z uszkodoznym wentylatorem i uzywlem jej w takim stanie roznice w tem hmmm 4-5 C wiec bylo ok ( juz zmienilem ) kupilem za 450 zl ( 90 funtow) .

 

a osoby które uważają ze w grze nie ma emocji, niech pograją trochę dłużej a się nie zawiodą  

 

Wlasnie i tego szukam, pogralem troszke i hmm nie jest tak jak w The Last of us, gdzie dla mnie gra swietna nie do pobicia jesli chodzi o fabule i ten klimat survival. 

 

Pogram wiecej zobacze :) 

 

Testowaliście nowego patcha wnosi jakieś odczuwalne rużnice ?

 

różnice :)  tak nie ma wzrostu klatek, ale nie ma przyciec podczas grania i duzych spadkoch klatek, takze poziom klatek utzymuje sie na powiedzmy ok poziomie.

slawer
komentarz
komentarz (edytowane)

Testowaliście nowego patcha wnosi jakieś odczuwalne rużnice ?

generalnie w trawie tak bardzo fpsy nie spadają  i trochę mniejsze dropy są  ale dropy i spadek fps w trawie tez są ale myślę ze trochę poprawiło nie dużo ale poprawiło mi sie wydaje że ta gra jest gorzej zj**ana niż AC UNIT chybaże ten 1.4 poprawi coś

Morango
komentarz
komentarz

Testowaliście nowego patcha wnosi jakieś odczuwalne rużnice ?

 

Została dodana opcja graficzna "efekt ziarna", ja tam nie widzę różnicy. Ten patch o ile się nie mylę miał wprowadzić nowe poziom i jakieś ubrania. 

Gość
komentarz
komentarz

O jakim patchu mówicie?

weider91
komentarz
komentarz

o v1.4 . Jest efekt ziarna i ja np widzę ten efekt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.