x-kom hosting

Dying light

Gość
komentarz
komentarz

Jest takowy bo ja też go zauważyłem

Gość
komentarz
komentarz

No jest jakby mniej plastikowo .Ładniej :P  Tylko co z cpu? Poprawili coś?

marian1992
komentarz
komentarz (edytowane)

Zakupiłem wczoraj i powiem tak wciąga niesamowicie (ciężko było dostać wersję pc obskoczyłem kilka elektromarketów i dopiero w ostatnim dostałem ostatni egzemplarz) gra ma odczuwalne spadki płynności gram w rozdzielczości 1650x1080 i wyłączone bajery nvidii okluzję otoczenia i cienie na niskim poziomie (reszta wszystko na max oprócz pola widzenia) i chodzi mi w przedziale 60-110 klatek na sekundę ale trochę denerwują te spadki np biegnę sobie i mam np 75 klatek na a obrócę się w drugą stronę i biegnę to spadają np do 38-42 ale ważne że nie zacina gram na r9 280x i5 3,3 ghz i 8 gb ramu 

Morango
komentarz
komentarz

Napisałem że nie widzę różnicy w fps'ach, nie chodziło mi o różnice wizualne :) 

slawer
komentarz
komentarz

ja mam patch 1.4 ale e=ja nie mam żadnej opcja dodatkowej

Kusza1231
komentarz
komentarz
ja mam patch 1.4 ale e=ja nie mam żadnej opcja dodatkowej

 

Masz oryginał ?

slawer
komentarz
komentarz

nie

Kusza1231
komentarz
komentarz

A widzisz  :E

slawer
komentarz
komentarz

ale chociaż już mi nie dropi chodzi elegancko aż się lepiej gra:D

PCFan
komentarz
komentarz

Wiecie czy są już jakieś fajne mody czy jeszcze ich nie ma.

marian1992
komentarz
komentarz

Jak się dostać do budynków w misji dla tego gościa co chce czekoladę dla matki i film z wypożyczalni? Wszystkie drzwi są pozamykane chodziłem koło nich kilka chwil i nie mogę wykombinować jak się tam dostać

PCFan
komentarz
komentarz

Musisz skoczyć z tego domku co stoi obok na balkon a z balkonu wejdziesz na dach .

marian1992
komentarz
komentarz

Byłem na dachu jednego budynku to była tam tylko skrzynia i materac a na drugim cały dach z blachy i nigdzie nawet dziury nie ma aby wejść do środka ;)

Kusza1231
komentarz
komentarz (edytowane)

https://www.youtube.com/watch?v=Sh-iS_w5yk0

marian1992
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc :) kurde tam gdzie film jest to nawet tych drzwi wejściowych nie zauważyłem bo zlewały się kolorem ze ścianami a inne były zamknięte a z tymi  czekoladkami bym chyba nie ogarnął bez poradnika

Kusza1231
komentarz
komentarz

Spoko :) Jak grałem to też sie tam naszukałem :E 

PCFan
komentarz
komentarz

Wedlug mie to najtrudniejsza misja :lol:

slawer
komentarz
komentarz

też troche błądziłem na początku jak do niego wejsci :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Pikuś. Trudniej jest wejść do apteki, gdzie są fajne rzeczy (na początku) - tam co prawda nie ma misji ale warto wchodzić co jakiś czas.

PCFan
komentarz
komentarz

Byliście pewnie na drugiej stronie mostu.

Matko poprostu zapas apteczek na całą gre można tam zebrać :D

Kusza1231
komentarz
komentarz
Byliście pewnie na drugiej stronie mostu.

Matko poprostu zapas apteczek na całą gre można tam zebrać  :D 

 

Dokładnie i ile expa wbić przy okazji :D 

weider91
komentarz
komentarz

wbiłem zwinność i siłę na max, teraz to rzeźnia się dopiero zaczęła :D gdzie mogę znaleźć gaz do zapalniczek i bandaże ?

Morango
komentarz
komentarz

Szkoda że zlikwidowali bugi, bo można było sobie fajnie kopiować itemy (miałem taką fajną zabawkę, ponad 1k obrażeń, ponad 100 wytrzymałości i ponad 150 poręczności, a do tego kilka takich sztuk i się expiło :E)

slawer
komentarz
komentarz

ej a można się cofnąć do 1 miasta?? 

PCFan
komentarz
komentarz (edytowane)

Oczywiście .

Przez kanały

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.