x-kom hosting

Dying light

Morango
komentarz
komentarz

Zauważyłem że takie mikro spadki fps'ów mogą byś spowodowane ustawieniem tekstur na hight .. Mimo że obciążenie karty nic nie pokazywało, zdarzały się nagle spadki fps'ów .. Zmieniłem na medium tekstury i problem zniknął, a grafika w cale (o ile w ogóle) nie ucierpiała. 

weider91
komentarz
komentarz

Wygładzanie mam wyłączone, rozmywanie wyłączone,głębia ostrości wyłączona, reszta włączona i na full. Wyłączenie głębi ostrości zredukowało przymuły, zacinki, aczkolwiek przy misji gdzie trzeba wybić kałachem 60 zdechlaków w 2 minuty w trakcie wybijania w tej masówie gdy biegam miedzy tłumem, to widać mocno spadki przymuł . Może zbić tekstury? 

marcinuk
komentarz
komentarz

8 GB ramu to za malo hmm :) szok , szczerze to watpie w to.

 

Predzej niedopracowanie gry i jej wydajnosci. 

 

Moze nowa instalka siweza plus patch i nowe stery grafy. Nie wiem jak tam Twoj system moze jest obciazony smieciami itd.

 

Ja mam swiezy system i tylko stery, zadnych programow. I mi simcity5 potrafi sie przyciac, ale mysle , ze to wina mocnego OC bo jak zjechalem z 4.6 na 4.3 zrobilo sie lepiej.

 

Dzis zainstaluje wlasciwie zaraz ta GRE  i zobaczymy jak hula 

slawer
komentarz
komentarz

system mam świeży 3 dni temu formata robiłem stery najnowsze bo widziałem screeny ze zabierało 9 gb ramu jak na full odpaliłeś wszystko


 Zmieniłem na medium tekstury i problem zniknął, a grafika w cale (o ile w ogóle) nie ucierpiała. 

nie wiem jaki ty masz sprzęt ale na pewno ja nie będę zmieniał tekstury na medium prędzej kartę o dam niż zmienię na medium

Gość
komentarz
komentarz

prędzej kartę o dam niż zmienię na medium

 

Ta obraza krwi wymaga :P

Gość
komentarz
komentarz

Tu jest pokazane jeśli wierzyć ruskim .Ja zauważyłem u siebie ponad 6 GB użycie ramu a system ma 2 lata

slawer
komentarz
komentarz (edytowane)

Tu jest pokazane jeśli wierzyć ruskim .Ja zauważyłem u siebie ponad 6 GB użycie ramu a system ma 2 lata

czyli potrzeba więcej niż 8 gb na full?? bo widziałem że nie którym sama gra brała 9 gb i nie wiem czy to przez ramy czy tez przez 970 ze ma 3.5 gb bo jestem niezdecydowany czy ją odać i dołozyci kasę  czy ją zostawić bo jak to winna ze są dropy przez karte to lipa trochę

Gość
komentarz
komentarz

Nie potrzeba

slawer
komentarz
komentarz

to co dropy ze za mało ramów  ?? 

marcinuk
komentarz
komentarz

Jestem wlasnie po swiezym graniu.

 

Jedno slowo: MASAKRA i to nie pozytywna.

 

Najpierw o grze, hmmm fabula po prostu cos tam, fizyka ok, widoki oj tak :) ladnie zrobiona, ale niestety to nie 

The Last of Us , ktora doslownie wciagala i chciales wiedziec co  bedzie dalej.

 

Tutaj hmmm zadanie wykonujesz i zadanie i wykonujesz w miedzyczasie cos robis , w The Last of Us oprocz swietnej fabuly sa emocje tu tego nie ma.

 

 

 

Wymagania gry : pozal sie B..ze 

 

Przy moim procku 6300 OC 4.3Ghz grafice 7950 ( poziom R9280 ) , 8 GB ramu i ustawieniach na FULL mowie o wszystkim

 

mialem od 1-25 klatek , srednio 15 :) wow

 

po wylaczeniu wszystkiego i zmiejszeniu dystansu widoku do polowy juz 30-40 i w gore, ale to juz nie ta grafika , kotra podziwialem :)

 

To wszystko bez patcha.

 

Napisze jak bedzie po zainstalowani patcha :)

RobRobson
komentarz
komentarz

Bo nie spełniasz wymagań to proste. FX 6300 to mizerny procesor do gier (porównywalny z I3), a w minimalnych masz I5 2500.

weider91
komentarz
komentarz

Na pewno to nie jest przez kartegtx 970. Np far cry 4 na ultra smiga azmilo bez zaciecia, a grafika piekna wrecz. Dziwia mnie niektore komentarze , ze ustawia ktos na full wszystko I oczekuje plynnej gry, w takim razie po co sa te ustawienia ultra ??mam ustawiac na medium bo wtedy sie nic nie zacina choc spelniam wymagania polecane z dobra nadwyzka. Chyba cos nie tak z gra, optymalizacja a nie sprzetem

marcinuk
komentarz
komentarz

Bo nie spełniasz wymagań to proste. FX 6300 to mizerny procesor do gier (porównywalny z I3), a w minimalnych masz I5 2500.

 

Chyba nie proste, a kolega musi wiecej poczytac w google :) Bo oprocz intela kolejny cpu do min, grania to fx 8320 :) to minimum tak ja mam 6300 , sprawsz moje OC i wydaje mi sie , ze po takim OC moj dorownuje podstawemu 8320 :) czyz nie :) 

 

Nie zapomnijmy o patchu , ktorego juz mam i bede instalowal :) 

slawer
komentarz
komentarz (edytowane)

Na pewno to nie jest przez kartegtx 970. Np far cry 4 na ultra smiga azmilo bez zaciecia, a grafika piekna wrecz. Dziwia mnie niektore komentarze , ze ustawia ktos na full wszystko I oczekuje plynnej gry, w takim razie po co sa te ustawienia ultra ??mam ustawiac na medium bo wtedy sie nic nie zacina choc spelniam wymagania polecane z dobra nadwyzka. Chyba cos nie tak z gra, optymalizacja a nie sprzetem

Far cry tyle vramu nie zżera a daying light całe vramy z 970 czyli 3.5 a wymagane jest 4

 więc możliwe że przez karty albo karta albo ramy innego wyjścia nie ma:D a 2 sprawa mądrze mówisz bo nie  po to ktoś kupuje dobrego kompa za gruba kase żeby pograć sobie na medium bez żartów jak bym chciał pograć na medium kupił bym konsole

weider91
komentarz
komentarz (edytowane)

Far cry tyle vramu nie zżera a daying light całe vramy z 970 czyli 3.5 a wymagane jest 4

 więc możliwe że przez karty albo karta albo ramy innego wyjścia nie ma:D a 2 sprawa mądrze mówisz bo nie  po to ktoś kupuje dobrego kompa za gruba kase żeby pograć sobie na medium bez żartów jak bym chciał pograć na medium kupił bym konsole

Wolałbym żeby to było przez ram, bo bym 4, albo 8 dokupił i po sprawie :) Oby nadchodzące gry były mniej vramożerne :) Kupiłem kompa niedawno, bo z półtora msc wstecz z nadzieją, że te 3 lata pogram bez problemu na full, aczkolwiek nie wiadomo, może za rok wyjdzie taki silnik, że mój sprzęt nie piernie przy tym, ale mimo  wszystko 5100 za kompa wywalilem i ma mi już na starcie nie uciągnąć gry, wkurzę się na Nvidia, jeśli faktycznie to przez vram. . .  Filmików z gry jest multum na yt, widziałem nawet gtx 980 + i7 4790k i nawet w takiej specyfikacji potrafiło zbić klatki do 40 i to bez zamieszania w grze jakiś ogień z beczek i parę zdechlaków :)

marcinuk
komentarz
komentarz

Wolałbym żeby to było przez ram, bo bym 4, albo 8 dokupił i po sprawie Oby nadchodzące gry były mniej vramożerne Kupiłem kompa niedawno, bo z półtora msc wstecz z nadzieją, że te 3 lata pogram bez problemu na full, aczkolwiek nie wiadomo, może za rok wyjdzie taki silnik, że mój sprzęt nie piernie przy tym, ale mimo  wszystko 5100 za kompa wywalilem i ma mi już na starcie nie uciągnąć gry, wkurzę się na Nvidia, jeśli faktycznie to przez vram. .

 

Podaj dokladna spec. kompa 

weider91
komentarz
komentarz (edytowane)

i5 4690k podbity do 4.5, ms gtx 970, 8 gb ram g.skill 2133,ssd crucial mx100, msi gaming 3, hd WD 1000gb, wind 8.1 64,zasilacz cm g550m 

slawer
komentarz
komentarz

Wolałbym żeby to było przez ram, bo bym 4, albo 8 dokupił i po sprawie :) Oby nadchodzące gry były mniej vramożerne :) Kupiłem kompa niedawno, bo z półtora msc wstecz z nadzieją, że te 3 lata pogram bez problemu na full, aczkolwiek nie wiadomo, może za rok wyjdzie taki silnik, że mój sprzęt nie piernie przy tym, ale mimo  wszystko 5100 za kompa wywalilem i ma mi już na starcie nie uciągnąć gry, wkurzę się na Nvidia, jeśli faktycznie to przez vram. . .  Filmików z gry jest multum na yt, widziałem nawet gtx 980 + i7 4790k i nawet w takiej specyfikacji potrafiło zbić klatki do 40 i to bez zamieszania w grze jakiś ogień z beczek i parę zdechlaków :)

powiem ci że na  4770k i 970 chodzi na full wszystko włączone tylko  te zamrożenia do 0 fps mnie denerwują

marcinuk
komentarz
komentarz

i5 4690k podbity do 4.5, ms gtx 970, 8 gb ram g.skill 2133, msi gaming 3, hd WD 1000gb, wind 8.1 64,zasilacz cm g550m

 

Swietny komp i dobry cpu wlasnie takiego bede chcial kupic i ostro go pokrecic.

 

Ja testowalem bez patcha gre ponownie.

 

Wszystko na FULL , wylaczylem to od nivdy.  i zmniejszylem dystans byl na full teraz zmniejszylem o 25 %. Sprawdzam :)

 

Procka zmniejszylem do 4.2 GHz Wynik  15-25 klatek zero przycinek hmmm

 

teraz ide instalowac patcha i sprawdze na tych samych ustawieniach plus cpu do 4.7 Ghz , grafy nie krece bo nie mam sensu.

 

 

Wiesz co popytaj kolegow dorzuc jakas kosc ramu 2 GB moze 4 i sprawdz, porownaj. 

slawer
komentarz
komentarz

niestety kolego nie pograsz na procku amd nie ma takiej siły zeby ta gra uciągła na amd widziałem na you tube  z lepszymi prockami mieli po 20 fps wszytko na najniższych 

weider91
komentarz
komentarz

Ja generalnie mam wyłączone wygładzanie, rozmycie (bo mi się nie podoba) , cienie zmniejszone,głębia ostrości wyłączona i wszystko śmiga ładnie tylko mówię przy takiej ostrej rzeźni widoczne wyraźne spadki i to mnie wkurza max. 

Kusza1231
komentarz
komentarz

Panowie pytanie z innej beczki czy na mapie "stare miasto" jest kwatermistrz ? Bo zebrałem zrzuty i komu je oddać ?

RobRobson
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak chociażby w takim ala kościele czy coś w tym stylu co się wchodzi na jakimś pięterku.

//

P.S. jak masz zrzuty wzięte to na mapie masz znaczek wtedy...

  • Dobra wypowiedź 1
Kusza1231
komentarz
komentarz

Dobra znalazłem, starość nie radość  :E  Dzięki :D 

RobRobson
komentarz
komentarz

4 godziny temu przelazłem. Uczucia mieszane. Bardziej rozbudowany Dead Island z inną grafiką, systemem walk. Bardzo podobne skille, bronie, możliwości. Gra warta maksymalnie 50-60 złotych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.