x-kom hosting

Dying light

PCFan
komentarz
komentarz

Nie mam ale mam pałkę z prądem i możliwością przypalania



Musi nieźle wyglądać :D .

Gość
komentarz
komentarz

Całkiem fajnie działa :D .Przeszukuj policyjne busy bo tam można znaleźć broń

marcinuk
komentarz
komentarz

Pytanko bo juz niektorzy graja. Czy moj komp ( sygnatura)  uciagnie na satysfakcjonujacych detalach !?

 

Preferuje miec dobre wrazenie wizualne :) 

PCFan
komentarz
komentarz

Pytanko bo juz niektorzy graja. Czy moj komp ( sygnatura) uciagnie na satysfakcjonujacych detalach !?

Preferuje miec dobre wrazenie wizualne :)



Odpalisz na spokojnie.
marcinuk
komentarz
komentarz

Odpalisz na spokojnie.

 

Kwesti na jakich detalach bo lubie miec ladne wrazenia , a nie cienie krzaki itd. 

PCFan
komentarz
komentarz

Kwesti na jakich detalach bo lubie miec ladne wrazenia , a nie cienie krzaki itd.


Myślę że medium-high.:D
Gość
komentarz
komentarz

Oj z fx-em to szłu nie bedzie jesli chodzi o ilość klatek .Gra siedzi głównie na 2 watkach a IPC fx2 to zaledwie C2D lub niewiele wiecej

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Na medium może być grywalna .Przydało by się ,,demo" nim kupisz oryginał

marcinuk
komentarz
komentarz

Oj z fx-em to szłu nie bedzie jesli chodzi o ilość klatek .Gra siedzi głównie na 2 watkach

 

Jasniej ... :) bo nie wczytywalem sie w wymagania gry tym bardziej na jakim silniku robiona.

 

z fx wydusze MAX jesli bedzie trzeba :) 

PCFan
komentarz
komentarz

Może poczekaj do patcha 1.2.2 podobno pracują nad procesorami AMD.

marcinuk
komentarz
komentarz

Może poczekaj do patcha 1.2.2 podobno pracują nad procesorami AMD.

 

to co nawet podkrecony moj cpu do 4.6 Ghz to za malo na ta gre :) ile to trzeba , moze czas przejsc na intela :) zeby jeszcze mialy jakies przyzwoite ceny, a tu d biorac pod uwage cena mozliwosci wypadaja blado z amd i badz tu czlowieku madry.

 

Co z tym patchem ma wyjsc , zanim wyjdzie to moze druga zima przyjdzie :) 

Gość
komentarz
komentarz

Na moje to oni w patchu 1.2.1 obnizyli ilośc rysowanych detali przez cpu zastepując nieruchomym tłem znacznie blizej niz byo w 1.2 . Chyba nikt normalny nie uwierzy ze patch wydany w 2 dni poprawi wykorzystywanie rdzeni a wczesniej przez 2 lata pisali gre i tego nie potrafili zrobić :E

marcinuk
komentarz
komentarz

Chyba nikt normalny nie uwierzy ze patch wydany w 2 dni poprawi wykorzystywanie rdzeni a wczesniej przez 2 lata pisali gre i tego nie potrafili zrobić

 

Co racja to racje , o patchach sie nie pisze lub nie wydaje zaraz po wydaniu gry, to tak jak kupic cos co nie dziala sprawnie :) niech sie ludzie uzbraja w mega maszyny :)

 

Jak widzimy wymagania to myslimy ta gra to musi byc mega skoro takie wymagania , a tu du pa :) 

 

To co zostaje czekac do patcha czy krecic cpu grafike :) 

PCFan
komentarz
komentarz

Jest patch 1.3 :D

weider91
komentarz
komentarz

w moim przypadku nawet ten patch 1.3 nie pomaga, zrobili dobrą grę, a na starcie  wyrzucają 5 łatek które nic nie dają, spadki fps nawet do 20 30 masakra. a gra fajna oprócz tych defektów

Kusza1231
komentarz
komentarz
spadki fps nawet do 20 30 masakra

 

Jakoś nie doświadczyłem 

PCFan
komentarz
komentarz

w moim przypadku nawet ten patch 1.3 nie pomaga, zrobili dobrą grę, a na starcie wyrzucają 5 łatek które nic nie dają, spadki fps nawet do 20 30 masakra. a gra fajna oprócz tych defektów



Mi łatki pomogły .

Może wyłącz głębie ostrości to daje trochę fps.
Kusza1231
komentarz
komentarz
Może wyłącz głębie ostrości to daje trochę fps.

 

Większość osób spełnia wymagania rekomendowane ale i tak ustawia wszytko na ultra i mówi że gra jest słabo zoptymalizowana bo oni mają przecież "super sprzęt" i musi działać  

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam nie mam problemów ale spełniam rekomendowane jeśli idzie o grafikę bo procesom mam i7 a że mój monitor ma tylko 1440x900 to mogę mieć wszystko na ultra .Przy takim małym monitorze to możliwe bo przy full HD to trzeba karty co ma więcej niż te 3 GB pamięci

rapmen123
komentarz
komentarz

No pochwal się :-)
Wiadomo coś już o patchu 1.2.2 ?

https://www.youtube.com/watch?v=fvkvbfXiJs4

Prosze, wybaczcie że tak późno ale kompletnie o tym zapomniałem :D

PCFan
komentarz
komentarz

Większość osób spełnia wymagania rekomendowane ale i tak ustawia wszytko na ultra i mówi że gra jest słabo zoptymalizowana bo oni mają przecież "super sprzęt" i musi działać



Zgadzam się z tobą.
Morango
komentarz
komentarz

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z gry, kupiłem ją bo wydawała się fajna, niestety po kupnie okazało się że się myliłem i gra okazała jest zaje*ista !!! Co do samej optymalizacji, grałem w nią po wyjściu 1 patch'a, ale gra nie wymaga więcej niż 40 fps'ów do płynnej i fajnej rozgrywki (30 co niektórym jak mi może przeszkadzać, ale 40 to już jest super :)). Wymagania też mnie zaskoczyły, bo mimo że przy i5 2500k i HD 7870 (sprzęt lekko ponad minimalne wymagania) gra chodzi płynnie w 40 klatkach, przy ustawieniach Hight i włączonych wszystkich opcjach prócz tych nvidi. 

slawer
komentarz
komentarz

Witam od początku gry mam że gra mi się zamraża czasami na parę sekund wie może ktoś czym to jest spowodowane ?? mam zainstalowanego patcha 1.3 mój sprzęt to intel 4770k 3.9  8 gb ramu i gtx970 wszystko mam ustawione na full detal rozdzielczości FHD fps 60-50 wszystko ładnie pięknie tylko ona sie zamraża czy to może być spowodowane że mam mało ramu? z góry dziękuje za odpowiedzi 

marcinuk
komentarz
komentarz

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z gry, kupiłem ją bo wydawała się fajna, niestety po kupnie okazało się że się myliłem i gra okazała jest zaje*ista !!

 

Zagram w nia jutro. Najlepsza gra w jaka gralem to 

The Last of Us

Fabula, klimat, emocje, po prostu jak film, dla tej gry moj kolega specjalnie kupil konsole :) moje rekomendacje i stwierdzil, ze nie gral w lepsza.

 

Ja jestem starym wyjadaczem gier :) za dzieciaka 7-8 latek gralem na commodore 64 i amiga 500 :)

 

takze The last of Us 2014 byla najlepsza, zagram w teraz w ta i zobaczymy co to jest :) 


mam zainstalowanego patcha

 

a jak bylo bez patcha ??? miales przycinki.

 

Sprzet masz ok wiec powinno byc plynnie, ja jutro tj juz dzisiaj zainstaluje gre i zobacze co ja boli :)

slawer
komentarz
komentarz (edytowane)

a jak bylo bez patcha ??? miales przycinki.

 

Sprzet masz ok wiec powinno byc plynnie, ja jutro tj juz dzisiaj zainstaluje gre i zobacze co ja boli :)

 Bez patcha to była masakra co 5 sekund tak miałem teraz rzadziej wyczytałem gdzież że 8gb ramu to za mało i dlatego tak się dzieje ale nie jestem do końca tego pewny czy tez wina leży w 970?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.