x-kom hosting

Problem z Far Cry 4

539
komentarz
komentarz

To widzisz sam. Mnie też będzie to kosztowało sporo wyrzeczeń ale...sam widzisz.

Moja luba mówi że lepiej żebym wydawał na komputer jak na.......

Tym bardziej ,że sama gra :)

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

No, moja za grami nie przepada, ale robię co mogę by Jej nastawienie zmienić. Póki co, tak Jej namąciłem w głowie, że czeka na GTA 5 na PCty z równą niecierpliwością co ja. Małymi kroczkami ... :D Eh, oby sie warny za ten off nie posypały.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Cały czas rozmawiamy o far cry 4, towarzyszącym grze emocjom, odczuciom własnym jak i naszych bliskich ,oraz uwarunkowaniach sprzętowych dotyczących gry :) Widać takie są nasze problemy związane pośrednio i bezpośrednio z grą ;)

Dyskusja cały czas zatacza okrąg wokół gry więc nie martw się :)

Chyba ,że się mylę :) ;) ;)....:(

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

No chyba nie! :D

Tak sobie pomyślałem, w kontekście Twojego wczorajszego posta ... Czym ten GTX Gigabajta różni się od tego http://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-970-ichill-x4-air-boss-ultra-4gb-gddr5-256-bit-dvi-hdmi-3xdp-c97u-1sdn-m5dnx-690035/? Bo mam nadzieję, że nie tylko ceną o ponad 300zł wyższą?

 

@Edit

yy ... jeszcze wczoraj patrząc na tą kartę, widziałem cenę koło 1800zł, teraz ledwo ponad 1700, dziwne.

539
komentarz
komentarz

yy ... jeszcze wczoraj patrząc na tą kartę, widziałem cenę koło 1800zł, teraz ledwo ponad 1700, dziwne.

Może to znak.....,a może przeznaczenie:) Kto wie:)

Gość
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=ancyQmFJVuQ&feature=youtu.be

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Grafika faktycznie jest wydajna (sam się niedługo na nią przesiądę), ale grania na ultra z wygładzeniem SMAA nie ma sensu ... Już lepiej grać na hight z wygładzeniem TXAA - o wiele lepiej to wygląda .. 

Gość
komentarz
komentarz

Wszedzie gadali ze  txaa jest kiepskie rozmywa a ssao to wygladzanie?

Są ustawienia nvidia z txaa oraz ultra z smaa to co ja tam zapodałem to ustawienia NVidia z wygładzaniem co standardowo jest na ultra czyli smaa . Zresztą pokazłem ustawienia na 1 i 2 filmiku

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Zarówno w 1 jak i 2 filmie jest wygładzenie SMAA (pomyliło mi się z SSAo). TXAA konkuruje z MSAA, i z reguły "wygrywa" - przynajmniej dla mojego oka TXAA jest lepsze. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.