x-kom hosting

Problem z Far Cry 4

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie chodzi mi o opłacalność , ale o różnice w wydajności. Oczywiście gtx 980 są kartami wyraźnie droższymi, lecz ciekaw jestem jakie są realia związane z wydajnością w grach.

klopers wspomina także o amd r9 290x. Ja mam w kompie r9280x sapphire toxic.

Wymiana na wersje r9290x nie wiem czy to dobry pomysł. Nie wiem czy kupić 970 czy 980. Głowa mnie już od tego boli.

Najbliżej jestem wersji gtx od inno3d w takiej wersji:

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=126

W takiej samej odsłonie mozna kupic zarówno gtx 970 jak 980.

Ale jest jeszcze np Zotac

http://www.zotac.com/products/graphics-cards/geforce-900-series/product/geforce-900-series/detail/geforce-gtx-970-amp-extreme-edition.html

Jest też asus strix. Przestałem to ogarniać. ;)

A może są jakieś wieści na temat nowych kart od amd ? ooo..to by było ciekawe....

 

Właśnie ściąga mi się z uplay Far cry 4. Pewnie jutro pogram, popatrzę, zobaczę.

Być może z wymianą karty mogę poczekać jakiś czas. Nie wiem sam.

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

no na moim GTX'ie 760 chodzi na wysokich w koło 40 klatkach, a są dodatkowo dość często pojedyńcze zacięcia, gdzie trójka na ultra z wygładzaniem x2 chodzi w ponad 50 klatkach, rzadko kiedy spadając poniżej 50ciu. Między innymi przez takie, a nie inne podejście twórców gier, jestem zmuszony przesiąść się na 970tkę w niedługim czasie. Obyś Ty nie miał takich problemów z tą grą :P

 

Osobiście nie jestem przekonany do Radków, ze względu na prądożerność. Co według mnie przemawia na korzyść 970tki i 980tki.

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Dzięki piękne. :) a którą kartę wybierasz..:) ?

Akuzativ
komentarz
komentarz

Prawdę mówiąc, czekam wciąż na odpowiedź forum, bo sam zadałem takie pytanie. Ale skłaniam się ku tej : http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-970-oc-4gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-3xdp-box-gv-n970wf3oc-4gd-649207/

Z początku myślałem o MSI, ale, że mam już obecnie MSI 760tkę, wybiorę co innnego. Wybór swój uzasadniam głównie systemem chłodzenia, który (mimo, że absolutnie żadnym ekspertem nie jestem) wydaje mi się, że sprzyja podkręcaniu owej karty, a nawet jeśli nie, to same temperatury z pewnością są niższe :)

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Ja tej karty nie kupie. Dziękuję bardzo za miłą konwersacje. Pozdrawiam i do kolejnego forumowego spotkania :)

P.s obyś był zadowolony z karty jaką wybrałeś :)

  • Dobra wypowiedź 1
Akuzativ
komentarz
komentarz

I wzajemnie, za jakiś czas się pochwalimy swoimi nowymi podzespołami choćby na PW, pozdrawiam :)

ArkusZet
komentarz
komentarz

Siemanko, macie jakieś nowości co do poprawy płynności FC4 ? Bo zmieniałem już te wartości w GamerProfiler i nie za wiele to dało ;p

P.S  A co do kolegi co tak się chwali screenami to ja myślałem że mam duże temp. w FC4 ( 61-63 stopni max ) ale u ciebie to widzę że dojeżdża do ponad 75 stopni ;p

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

kto ma geforca to sa stery 344.80 .Pomagaja


Dostanieta ten filmik z far craja4 .

Ustawienia NVidia  za wyjatkiem wygladzania które zredykowałem do SMAA


Ps co do kolegi co sie chwali temperaturami .Nie wysiedziałbym przy vapor -X :beksa: :P

Akuzativ
komentarz
komentarz

Ale chłopie ... po co? Mamy dookoła tysiąc testów na tej konkretnej karcie na tysiącach gier. No ale nie wnikam, dowartościowanie ważna sprawa :D

Gość
komentarz
komentarz

Tylko zamiast robienia ss zaraz po wyjściu z menu, może nagraj jakiś film.

Po to

 

Wnikasz i jesteś niedowartościowany . To sie nazywa teoria odwrotności

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok, to czekam na filmik w kolo 100fps jak pokazywałeś na ultra przy normalnej grze. Jeśli to sie potwierdzi na filmiku, co na screenach, to już nie mogę się doczekać mojego egzemplarza. Na brawa nie licz.

Ps. z chęcią również zobaczyłbym te 70kl/s w Unity, pomijając już fakt, że nawet ludzie z 980tkami w SLI takiej wydajności nie mają :P

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Widzę ,że zamiast skupić się na radości z gry to się zaangażowaliście emocjonalnie w dyskusję o grze....ciekawe :)

ArkusZet
komentarz
komentarz

Ps co do kolegi co sie chwali temperaturami .Nie wysiedziałbym przy vapor -X :beksa: :P

LoL ? nie rozumiem ? jeśli ci chodzi o głośność to specjalnie wziąłem sapphire vapor-x bo jest cicha 

Akuzativ
komentarz
komentarz

539, ja emocjonalnie na pewno. Skoro sam niedługo będę miał taką kartę, która w FC4 na ultra ma 100 klatek, a w Unity 70 klatek, to bardziej podekscytowany być nie mogę :D

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

539, ja emocjonalnie na pewno. Skoro sam niedługo będę miał taką kartę, która w FC4 na ultra ma 100 klatek, a w Unity 70 klatek, to bardziej podekscytowany być nie mogę

Oj żartowniś :) 

539
komentarz
komentarz

539, ja emocjonalnie na pewno. Skoro sam niedługo będę miał taką kartę, która w FC4 na ultra ma 100 klatek, a w Unity 70 klatek, to bardziej podekscytowany być nie mogę

Oj żartowniś :) 

Akuzativ
komentarz
komentarz

No, trzymam Pana "X" za słowo, mam nadzieję, że "żartownisiem" nie jest i czekam na filmik :)

Akuzativ
komentarz
komentarz

Dzięki za filmik, karta jest naprawdę wydajna wychodzi na to. Chociaż niektóre filmiki sugerują, tak jak wspominałem, że i na kartach sli z serii 9xx gra potrafi przycinać.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

No chodzi gościu z karabinem..:)

Akuzativ
komentarz
komentarz

Ironia *mode on* ?:D

Gość
komentarz
komentarz

Jak jest karabin to jest juz ciekawej bo bez niego to bym wyłaczył odrazu hehe

539
komentarz
komentarz (edytowane)
Dzięki za filmik, karta jest naprawdę wydajna wychodzi na to. Chociaż niektóre filmiki sugerują, tak jak wspominałem, że i na kartach sli z serii 9xx gra potrafi przycinać.

no tak. Wiele zależy od optymalizacji gry, wersji aktualnego patcha etc.... Inaczej para w gwizdek ;)

 

Jak jest karabin to jest juz ciekawej bo bez niego to bym wyłaczył odrazu hehe

W końcu przy 31gb na dysku to niejeden karabin się znajdzie ;)

 

Ja pierdziele, co ja narobiłem.

Nawaliłeś 4 x ten sam post :) a wcześniej motywowałeś Agenta do wklejenia filmu :)


Jak tak patrze na tą grę...to nachodzi mnie ochota na szaleństwo w postaci zakupu gtx 980 na gwiazdkę pod choinkę :)

Akuzativ
komentarz
komentarz

Chciałbym być taki kasiasty jak Ty. W moim przypadku nawet kupno 970tki jest lekko nieodpowiedzialne, ale czego się nie robi dla pasji ... :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.