x-kom hosting

Problem z Far Cry 4

dawchor
utworzono
utworzono

Witam mam problem z grą Far Cry 4. Gra chodzi mi normalnie na wysokich ustawieniach graficznych lecz podczas biegu lub szybkiego przemieszczania się tnie się często także jak normalnie chodzę. Mam w grze spadki FPS przy tych przycięciach do 30 FPS ale normalnie mam 50, 60 FPS. Od razu mówię że moja gra jest oryginalna, sterowniki aktualne. Mój sprzęt to :

 

AMD FX 8150 

 

radeon HD 7950 

 

 16 GB RAM

norbert1111111
komentarz
komentarz

Trochę to dziwne, procesor i karta na wysokich powinny dawać radę bez ściny, a tak z ciekawości jaki masz zasilacz?

dawchor
komentarz
komentarz

jak to sprawdzić ?


czekaj mam-  Pure Power 500 W

Gość
komentarz
komentarz

AMD FX 8150

przecie to badziwny cpu do gier.

dawchor
komentarz
komentarz

wiem że nie jest najlepszy ale Assasin Creed unity nawet tak nie tnie

norbert1111111
komentarz
komentarz

badziwny ale powinien sobie poradzić z tą grą na wysokich


A spróbuj pograć na medium zobaczymy ( ta gra nie lubi procesorów amd )


szczególnie 8rdzeniowych fx-ów :)


Nie wykorzystuje ich potencjału ( czyli rdzeni )

Gość
komentarz
komentarz

badziwny ale powinien sobie poradzić z tą grą na wysokich


A spróbuj pograć na medium zobaczymy ( ta gra nie lubi procesorów amd )


szczególnie 8rdzeniowych fx-ów :)


Nie wykorzystuje ich potencjału ( czyli rdzeni )

zadna gra nie lubi amd to dobry bajer dla ubogich ;)

autorze a na jakiej rozdzielczosci grasz??

dawchor
komentarz
komentarz

1920-1080  najgorsze jest to że ja za ten komputer zapłaciłem 1,5 roku temu 4000 zł   na wszystkich ustawieniach tak tnie  to nie jest tak że cały czas tnie ale co chwile a oprócz tego gra chodzi plynnie 50, 60 FPS

Gość
komentarz
komentarz

Masz takie coś jak gpu-z jesli podczas spadków gpu load masz ponizej 90% w 2 zakładce to ogranicza cpu i tylko zmiana pomoze bo podkrecisz go do max 4,0/4.2 GHZ


dawchor

 

ładna i ciekawa ta gra?

dawchor
komentarz
komentarz

czyli co mam dokladnie zrobić ?  Gra jest ładna pod wzdledem graficznym to w sumie Far Cry 3 tylko ulepszony z nową fabuła światem itp Jeśli jesteś fanem serii to polecam 

Dudek1230
komentarz
komentarz

Podłączam się do Tematu to samo mam co dawchor tylko że mam 8 gb ram i5-2400 i 7950 podkręcaną , tak samo jak jeżdze ścina i wielka d***

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdze za godzine co niedomaga czy gpu czy cpu

dawchor
komentarz
komentarz

Podłączam się do Tematu to samo mam co dawchor tylko że mam 8 gb ram i5-2400 i 7950 podkręcaną , tak samo jak jeżdze ścina i wielka d***

No to nie jestem sam :)

Dudek1230
komentarz
komentarz

AGENT X ja mam 70% wydajnośći procesora na wszystkich wymaganiach niskie i wysokie , Tylko pomoże zmiana?

dawchor
komentarz
komentarz

AGENT X ja mam 70% wydajnośći procesora na wszystkich wymaganiach niskie i wysokie , Tylko pomoże zmiana?

 

AGENT X ja mam 70% wydajnośći procesora na wszystkich wymaganiach niskie i wysokie , Tylko pomoże zmiana?

jak to sprawdzić ?

Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

ściągasz to : http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Program,Windows,16750.html, w 2 zakładce masz sensors , odpalasz grę , minimalizujesz ctrl+alt+del wchodzisz w ten sensors i patrzysz ile tam masz

 

PS : Dodam że far cry 4 na wysokich potrzebuje 2.6 GHz (i5-2400S)

dawchor
komentarz
komentarz

ściągasz to : http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Program,Windows,16750.html, w 2 zakładce masz sensors , odpalasz grę , minimalizujesz ctrl+alt+del wchodzisz w ten sensors i patrzysz ile tam masz

 

PS : Dodam że far cry 4 na wysokich potrzebuje 2.6 GHz (i5-2400S)

ja mam niby 3.6 GHz

Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

Ubisoft jest nie do ogarnięcia ... pisze że wymaga i5 2.6 Ghz a nam kur*** na 3.1 i 3.6 śćina , Mieli Mantle dodać nie dodali , może jakieś sterowniki będą Dla GPU ale wątpie

dawchor
komentarz
komentarz

ja mam różnie 80,85,90,94 procent na wysokich

Dudek1230
komentarz
komentarz

Dawchor sprawdź ile ci ramu zżera gra tylko ją włącz jak będziesz w grze jezdził itp wciśnij ctrl+alt+del (zminimalizuj) daj zakłade wydajność i tam będziesz ci pisało Gb ram . Mi gra zjada tylko około 1,5 GB ram  ! więc to może być przyczyną

dawchor
komentarz
komentarz

gdzieś 4 GB

Dudek1230
komentarz
komentarz

No dobra a powinna wziąść około 5-6 GB , ty masz 16 gb ram czyli masz 4 gb ci zjada ja mam 8 i 1,5 gb zjada japier***

dawchor
komentarz
komentarz

nie wiem co mam robić !

Dudek1230
komentarz
komentarz

ja też narazie nie wiem , ale dla mnie to jest wkurw*** inne gry zjadają po 6 gb ram a ta po 1.5

dawchor
komentarz
komentarz

Ubisoft panie kolego :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.