x-kom hosting

Problem z Far Cry 4

Morango
komentarz
komentarz

Jak spada na niskich to masz słaby cpu

 

 

 

 

 

Mi na ultra daje dobrze

Tylko szkoda że ustawienia na ss to nie sa ultra :E 

Dudek1230
komentarz
komentarz

dawchor dzięki za info , słuchaj mógłbym cię prosić że jak wyjdzie patrz i wszystko wróci do normy napisałbyś mi na E-mail skąd pobrać itp? E-maila podam ci na PW , AGENTX a propo , nie wciskaj mi tu kitu! mój kolega ma i5 750 i mu chodzi na wysokich bez ścin , więc już nie pisz takich bzdur i najlepiej nie pisz w tym temacie

dawchor
komentarz
komentarz

Ok

Gość
komentarz
komentarz

Tylko szkoda że ustawienia na ss to nie sa ultra :E

W SUMIE RACJA TO SĄ Z ULTRA

 

6e55dbf0384aed38.jpg

Morango
komentarz
komentarz

No fajnie wykadrowany ss :E Widzę lubisz robić ss w jednym miejscu. 

Gość
komentarz
komentarz

No nie bede grał w ten badziew :P

dawchor
komentarz
komentarz

Kiedyś to wszystko załatają za rok może dwa :)

RafaelBiel
komentarz
komentarz

Potwierdzam ze edytowanie tego pliku daje dobry efekt, bo wczesniej mimo odpowiednej ilosci fps, mialem zaciecia. Teraz jest ok, tylko mam problem z aparatem... jak to wygląda u was? Bo u mnie jak załącze aparat to obraz jest taki jakby rozmazany, za mgłą. Podobnie w cutscenkach...

Morango
komentarz
komentarz

Ja nic takiego nie doświadczyłem. 

 

No nie bede grał w ten badziew :P

 

Ale jednak lubisz zapieprzać w to samo miejsce, żeby robić to samo ss :E 

Dudek1230
komentarz
komentarz

Gucio ja też mam dobrą ilość fps tylko jak już wcześniej pisałem przycina mi, edytowanie tego pliku nie działa tak jak jest,chociaż mam te 45 fps to i tak przytnie

Morango
komentarz
komentarz

 

Panowie jak znajdziecie linka do Patcha tego najnowszego 1.4 to prosiłbym o linka tutaj na forum :admin:

Przecież jak wyjdzie patch to gra ci go sama pobierze i zainstaluje ..

 

A w ogóle osoby które dalej mają problem to mają oryginalną grę, czy pirat ? Bo jak pirat to się nie dziwię .. 

Gość
komentarz
komentarz

morango ale ich nie przegadasz , dla nich crack nie ma zadnego znaczenia wyblagaja starych o setki na nowe czesci a gra o dziwo dalej nie bedzie banglac jak nalezy ;)

Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

Morango pirata , bo chciałem sprawdzić jak chodzi , teraz już wiem i boje się kupić orginała jak będzie dalej ciąć to po co kase mam wydawać ,a ty jakbyś zrobił ?. Znaczy ja i takbym kupił orignała ale jak wszystko dojdzie do normy . 140 zl za niedopracowaną grę z crashami bugi spadkami fps nie mam zamiaru zapłacić więc dlatego chciałem linka kiedy wyjdzie ten patch bo wtedy bym gre kupił...

marian1992
komentarz
komentarz

Ja kupiłem wczoraj oryginał, pobrało mi patcha 1.3 i czasami podczas jazdy i biegania przycina, miałem pirata który wydaje mi się przycinał sie częściej, mam nadzieje że patch 1.4 to wyeliminuje 

Morango
komentarz
komentarz

Morango pirata , bo chciałem sprawdzić jak chodzi , teraz już wiem i boje się kupić orginała jak będzie dalej ciąć to po co kase mam wydawać ,a ty jakbyś zrobił ?. 

 

Ja kupiłem w empiku i nie narzekam. To nie był assasyn żebym się bał kupić :E 

marian1992
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja kupiłem w empiku i nie narzekam. To nie był assasyn żebym się bał kupić :E

Ja kupiłem wczoraj też assasina unity a wcześniej pobrałem pirata aby sprawdzić jak chodzi, w sumie to źle nie jest na radeon r9 280x 8gb ramu i i5 3.3 ghz na ultra detalach chodzi dość płynnie i o dziwo wogóle nie zacina, w niektórych miejscach tylko spada płynność i mam wtedy wrażenie że gra spowolniła mocno tempo, ja czekam na patch 1.3 do unity bo podobno ma wyeliminować problem z płynnością i poprawić znacząco wydajność na radeonach ludzie mówili też o masie bugów, na piracie zauważyłem tylko jednego po ucieczce z więzienia i wyskoczeniu przez okno zapadłem się pod ziemię i musiałem powtórzyć od punktu kontrolnego ale za drugim razem to się nie powtórzyło a więcej bugów nie spotkałem

Gość
komentarz
komentarz

29660db8b5304ede.jpg


oj tam oj tam  :P

Morango
komentarz
komentarz

Widzę sztukę robienia ss opanowałeś do perfekcji. Tylko zamiast robienia ss zaraz po wyjściu z menu, może nagraj jakiś film. 

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam konta :P


Obracam tego gtx . Dostał juz w kazda dziure :P

Dudek1230
komentarz
komentarz

AGENT X widzę że lubisz chwalić się sprzetem i ilośćią FPS w grze , i ile gry przeszedłeś (obstawiam 2-3 misje)

Akuzativ
komentarz
komentarz

AGENT X, nie rozumiem po co wklejać w paru tematach posty z samymi zdjęciami, które w dodatku nie są wiarygodne, a tym bardziej nic nie wnoszą.

Akuzativ
komentarz
komentarz

Ale nie odpowiedziałeś po co zaśmiecasz tematy tymi zdjęciami. Wiele osób ma tego typu kartę, albo i lepszą, a nie widać by ktokolwiek tak się tym afiszował. Nie chcę napisać czegokolwiek obraźliwego, bo to nie jest w moim celu, ale to jest z lekka żałosne.

539
komentarz
komentarz

klopers. wklejałeś ciekawe linki wcześniej dotyczące gtx 970.

Po krótce przejrzałem. Może koledzy nie, tego nie wiem.

Lecz ciekaw jestem ile można zyskać kupując gtx 980 zamiast 970.

Meczy mnie to drugi dzień.

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

Czytałem trochę na ten temat. Różnica jest, wiadomo, ale dopłacać koło tysiąca złotych do karty lepszej o te kilka dobrych procent jest nieopłacalne. Przynajmniej z tego co czytałem :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.