x-kom hosting

Problem z Far Cry 4

Dudek1230
komentarz
komentarz

Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić?

dawchor
komentarz
komentarz

Pomoże ktoś ???

chyba nikt nie pomoże

Dudek1230
komentarz
komentarz

Temat jest do zamknięca pytałem się też moich kolegów mają to samo , więc tylko teraz czekać trzeba na patcha.Dobranoc

 

PS : Powinien wyjśc za 1-2 miechy :hurra:

hnatman
komentarz
komentarz

jutro mają wypuścić patcha, może to cos zmieni. tez juz sie wkurzam, bo nie da się grać z tymi ścinami co jakiś czas

norbert1111111
komentarz
komentarz

assasin's unity też ma wiele problemów a ubishit i tak będzie cisnął kasę, szczerze nie wiem jak na to zaradzić, jedyną nadzieją jest patch.

dawchor
komentarz
komentarz

ok czyli temat na razie do zamknięcia

Gość
komentarz
komentarz

Witam mam problem z grą Far Cry 4. Gra chodzi mi normalnie na wysokich ustawieniach graficznych lecz podczas biegu lub szybkiego przemieszczania się tnie się często także jak normalnie chodzę. Mam w grze spadki FPS przy tych przycięciach do 30 FPS ale normalnie mam 50, 60 FPS. Od razu mówię że moja gra jest oryginalna, sterowniki aktualne. Mój sprzęt to :

 

AMD FX 8150 

 

radeon HD 7950 

 

 16 GB RAM

ty poprostu za duzo wymagasz a nie wina gry ;) 

hnatman
komentarz
komentarz

"Jak ktoś ma mikro przyciecia niech zmieni

GPUMaxBufferedFrames="0" 

na

GPUMaxBufferedFrames="1"

W pliku EditorGamerProfile.xml (moje dokumenty\My Games\far cry 4)"


Działa!!! Sprawdziłem

Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

Mi nie działa , dalej przycinki

 

Dzisiaj wychodzi Patch który ma 9.4 GB.

Panowie jak znajdziecie linka do Patcha tego najnowszego 1.4 to prosiłbym o linka tutaj na forum :admin:

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Na ultra a przynajmniej na NVIDIA to far cry 4 zabija gtx 970 z fx 8150 robi rozbniecionego arbuza . Ta gra ma duze wymagania


1920x1080 ok 80fps na  ultra na kreconej delkatnie gtx 970 oraz 55 dla NVIDIA

Fx 8150 jest z 50% za wolny do tej gry

Kusza1231
komentarz
komentarz

Moje Dokumenty/My Games/ Far Cry 4 i edytujcie plik GamerProfile

zmieńcie w nim DisableLoadingMip0="0" na DisableLoadingMip0="1"

  • Dobra wypowiedź 1
Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

AGENT X nie pieprz mój kolega ma GTX 670 nie kręconego i gra na Ultra, Czyli mówisz

że ten i5-2400 nie pociągnie też far cry?.AgentX to nie jest od procesora inni mają i7 i też im śćina przy szybkim poruszaniu się

Gość
komentarz
komentarz

AGENT X nie pieprz mój kolega ma GTX 670 nie kręconego i gra na Ultra, Czyli mówisz

że ten i5-2400 nie pociągnie też far cry?.AgentX to nie jest od procesora inni mają i7 i też im śćina przy szybkim poruszaniu się

ty gosciu ale nie spinaj dupy jak nie rozumiesz co agent napisal - napisal o procku a nie o grafice to raz a dwa co ty porownujesz amd 8150 do i5-2400 

Dudek1230
komentarz
komentarz

Chciałem się dowiedzieć czy AMD 8150 jest lepszy od i5 2400 , Wkur*** mnie to czekanie na patcha , napaliłem się na grę a tu dupa .

dawchor
komentarz
komentarz

To kiedy będzie ten patch ?

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Ta zmiana wartości GPUMaxBufferedFrames na 1 pomaga na mikro przycięcia. Problemem natomiast są nadal grupe przycięcia podczas np jazdy ... Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, a co do samego patch'a to niech ktoś w ogóle da linka do takiej informacji, bo nigdzie nie mogę znaleźć .. 


Moje Dokumenty/My Games/ Far Cry 4 i edytujcie plik GamerProfile

zmieńcie w nim DisableLoadingMip0="0" na DisableLoadingMip0="1"

 

Nie wiem czy to dzięki temu, ale nareszcie działa jak trzeba !!!.

 

Na HD 7870@ 1100/1300 MHz i i5 2500k@ 4,7GHz gra działa na ustawieniach Bardzo wysokich (zmieniłem z SSBC na SSAO) i włączyłem drzewa, i trzyma ok 50-70 fps - w tragicznych przypadkach spada do MAX 40 (dosłownie 1s). Oczywiście FHD. 

 

edit: W grze cut-scenki są w 30 fps'ach co dla niektórych może się wydawać że są lagi - i tak jest, bowiem w fps'ie mieć 30 fps'sów ? Na ustawieniach wysokich (z włączonymi drzewami i zmianą SSBC na SSAo) na moim sprzecie, w kilku dosłownie miejscach były spadki do 55 fps'sów max, w tak to zawsze 60. 

Gość
komentarz
komentarz

Txaa zabija w tej grze . Jak ktoś ma mało klatek to warto wyłaczyc

Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

Morango mi to nic nie daje , albo wina gry albo procka.Nie wiem czemu ale jak mi się mapa wczytuje jak jestem w grze jeżdze quadem tekstury mi się ładują ogólnie cała mapa to mam przycinki.Dodam że jak spadnie do 45 fps! to tnie...

.

Morango
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia .. Tak jak mówiłem, zmieniłem w GamerProfile - DisableLoadingMip0 i GPUMaxBufferedFrames na 1. Teraz wszystko działa w porządku .. Może wyłączcie smugi światła ;/ 

Dudek1230
komentarz
komentarz (edytowane)

wyłączyłem wszystko dałem ustawienia na niskie all zmieniłem rozdzielczość , odświeżanie nawet i dupa , spada ch*** dalej napaliłem się na tą gre i co teraz mam? wielkie gówno z tej gry . Macie pomysł jak zobaczyć czy procek wyrabia coś w tym stylu?

 

Edit: u mnie wymagania wysokie a niskie to jest to samo, nie po to zmieniłem GTX 560 na HD 7950 oc do ch*** pana.Wkur* mnie ich zachowanie podają i5 750 na niskich i i5-2400s na wysokich to ma tak kur* być a nie podają fałszywce złe informacje to może zmienie na i3 4 gen i będzie mi lepiej chodzić?! żarty jakieś

Gość
komentarz
komentarz

Jak spada na niskich to masz słaby cpu

 

 

eca2ec05a9b7a30e.jpg

 

 

Mi na ultra daje dobrze

Dudek1230
komentarz
komentarz

a to po kij dali i5-2400S?.Pozdro dla ubisofta już się nie wypowiadam w tym temacie.

Morango
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcze raz zainstalować sterowniki, albo zobacz w catalyscie jaką masz wersje, bo ja musiałem instalować 2 razy, bo za 1 razem coś nie zainstalowało (mimo że instalacja się skończyła, dalej były stare sterowniki) 

Dudek1230
komentarz
komentarz

Odpuszczę sobię nie ma już nadziei , usunełem far cry 4 ,dowidzenia

dawchor
komentarz
komentarz

To nie do końca wina procesora, koledzy mają ten sam problem na dużo mocniejszych procesorach. Z resztą wiele osób skarży się na forum ubisoft że ma przycięcia niezależnie od parametrów ich urządzeń.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88998

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.