x-kom hosting

HD 7970 czy karta podejme wspolprace w "dual graphic" z AMD APU HD 8570D ?

jacek88zs
komentarz
komentarz

haha wiedziaelm ,ze swoj po drugiej stronie :D

Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem dużo chłopaków mówi że w konwojach bankowych niebezpiecznie.

To nie irak  :D 

Ja bym nie pracował chyba ;]

jacek88zs
komentarz
komentarz

no zdazylo sie pare atakow w pl ,na moj akurat nie :D

ale irak karbala tz wesolo nie bylo 

a skad jestes  ? ja mieszkalem w malborku

Gość
komentarz
komentarz

Chojnice obecnie a wojo to zaliczyłem poznań , bygdoszcz ,warszawa

Malbork to chyba Dymek pochodzi

jacek88zs
komentarz
komentarz

pochodzi pochodzi napompowaniec ,mieszka tutaj nawet :D i jezdzi hamerem na gaz hahahahah

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

AGENTX ma mylne skojarzenia z politykami :D Nie dziwię się bo pochodzi z tzw ,,ściany wschodniej " .W PL kto by nie rządził to i tak jest kolesiostwo .W Wojsku zawsze było kolesiostwo i bez pleców zwykły szarak nie miał szans nawet gdy był po szkole chorążych .Byłem w latach 90 w WSOWP w Poznaniu  i to oglądałem  na co dzień jako pisarz  w batalionie czołgów .Obecnie to jest ośrodek szkolenia wojsk lądowych .Moi dawni ,,trepowie" z kompani mnie odwiedzają to wiem jak to wygląda od podszewki .Żeby coś znaczyć w wojsku to trzeba być minimum kapitanem by nie być przestawianym przez jakiegoś buca co lewą nogą stanie i ma plecy za sobą 

Gość
komentarz
komentarz

A co kapitan co moze  ? Dowódca kompani :P

Wystarczy sierżant co robi coś dla kogoś ważnego gdzie sie przełoży odpowiednie papierki w odpowiednim miejscu do odpowiedniej szuflady .

Dzisiejsze wojsko to powiazane etaty ze stopniami nie lata 90 gdzie wiecej oficerów jak szeregowych


Moge cie  zareczyć iż odpowiedni chorązy zrobi wiecej niz nie odpowiedni pułkownik  :P

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Kapitan za moich czasów to był dowódca batalionu co najmniej :D U mnie dowódcą szkoły był generał i poniżej kapitana to nikt nie mógł być oficerem dyżurnym jednostki .Sierżant to był zazwyczaj ,,gaciowym"   :D  lub szefem mechaników od czołgów .W pułku kapitan był jeszcze ważniejszą postacią bo ,,pałkownik" dowodził .Nie powiem mam bardzo dobre wspomnienia z wojska .Później często miałem styczność z chłopakami z polskiego kontyngentu ONZ ze  wzgórz Golan .Przyjeżdżali do mnie na weekendy jak mieszkałem w Tel Awiw przez 8 lat do 2004 roku .Oczywiście nigdy się nie obeszło przy wódce by nie był poruszony temat awansów itp  :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.