x-kom hosting

HD 7970 czy karta podejme wspolprace w "dual graphic" z AMD APU HD 8570D ?

Gość
komentarz
komentarz

Daj 1 zakładke gpu-z

jacek88zs
komentarz
komentarz

Daj 1 zakładke gpu-z

Gość
komentarz
komentarz

Sterwniki bys se nowe wgrał 14.4 i testuj


Masz 1000/1500 u mnie idzie na 1020/1500

jacek88zs
komentarz
komentarz

moment sciagne nowe stery i dam znac bo teraz 1000/1500 i freezy a potem artefakty albo wypeirdala sterownik , jesli stery nic nie dadza ,to co mam zrobic ? ta karta jest juz jakos uszkodzona czy ? serio nie chce ustawiac nic na nizej niz powinno byc i sie z tym pierdzielic ,jak moge to pogonic i wziac ta druga o ktorej pisalem :)

Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem jak chcesz to ci moge podesłać bios z niższymi zegarami lub orginalny


A ile dopłacasz do R9 280x? I jaka to?


A może chcesz mojego spróbować ? :P

Zanim oddasz

jacek88zs
komentarz
komentarz

twojego sprobowac ? tzn ? biosu ? zapodaj  ; ) . na oryginalnym biosie chyba szalu nie bedzie co ? bo napisalme do obslugi tego xfx support ale kiedy odpowiedza z przyslaniem tego default bios ... nie wiem, nie wiele ,moge miec ta karte okazyjnie  r9 270x bo to juz mnie zacyzna draznic :D ze nie chce isc nawet na 1000 ? czy ten obecny bios cos ma nie tak w ustawieniach ... sam nie wiem ?  chce poprostu byc zadowolony z zakupu a nie miec jakies niestabilne gowno w obudowie : ) dlatego tak bułe mecze ; ( a skoro w nastepnym miesiacu chce dokupic i7 i nowa plyte glowna ,to nie chce miec jakiejs "dziurawej " karty graficznej. z oryginalnym pewnie by bylo stabilnie ? bo np o tym nic nie mowisz ,ze chodzic moze tak bo jest podkrecone caly czas bo 1000 mhz to nie jest default settings dla tej karty ?  czy nie oddawac a wgrac default bios i o taka wlasnie ta karta jest ,a nie ze zepsuta.. ? haha . Masz taka sama karte graficzna i tobie chodzi stabilnie na tych ustawieniach ? w takim razie zapodaj rom

Gość
komentarz
komentarz

Bios raczej masz ok swój to bedzie jednak temn .XFX cały czas próbowało obniżac koszty produkcji i nasz to pociete dosć mocno sa choćby brak dual bios i kiepski VRM nie sterowalny preogramowo chyba


nie wiem, nie wiele ,moge miec ta karte okazyjnie r9 270x bo to juz mnie zacyzna draznic

Ale 270x sporo słabsza to lepiej ta ustawic na 950mhz np .Przetestuj tyle na ccc

jacek88zs
komentarz
komentarz

sorry zle napisalem r9 280x . po wymianie sterow na 1000 i 1500 mhz po 20 minutach grania w far cry 3 stabilnie ,wiec jest ok ?

Gość
komentarz
komentarz

Jak po godzinie to ok :P

jacek88zs
komentarz
komentarz

no jest godzina ... :D co miaelm mowic .,karta max osiagnela 83-4 stopnie celsjusza haha :D chyba w normie ? mam pytanie co do twoego biosu czy mojego moze byc t ak z e jest zle ustawione napiecie w tym moim biosie i przy mniejszych podkreceniach sie wwwykrzacza mimo ze masz taka sama karte ?

Gość
komentarz
komentarz

Biosy sa chyba takie same a bios masz dobry .Jak by był zł to w najlepszym wypadku to byś nie mail hdmi lub  karta by sie bardzo grzała a w najgorszym to byś nic nie widział .

Mam bardzo podobną .Nie taką samą


.,karta max osiagnela 83-4 stopnie celsjusza haha

Sporo .Sprawdziłem, mape to jakieś 75% czyli 2650obr .Ale wciąż w normie .Te karty gorace i głośne

jacek88zs
komentarz
komentarz

Agent jak to sie dzieje ze karta przestala wariowac po zainstalowaniu nowszych sterow ? czyt to tylko temporary ,czasowe ? a potem znowu od nowa :D ta sama akcja ..

Gość
komentarz
komentarz

Raczej jak chodzi ok to tak bedzie .

Sie tyle nie przejmuj a zbieraj na intela :P

jacek88zs
komentarz
komentarz

spokojnie powoli juz sie zbiera dnioweczki odkladam ;D i mowisz zobacze roznice ;D w koncu w tanki bede gral bez spadkow fps ? ;D

Gość
komentarz
komentarz

AMD FX ssie.

A co ty tam za tą zagranicą robisz?

Dawno wyjechałeś?

jacek88zs
komentarz
komentarz (edytowane)

amd fx ssie co masz na mysli?
jestem pomocnikiem dekarza robimy dachy ,ciezka robota nazapierdalam sie ze czesto wracam do domu i ciezko na krzesle prosto usiedziec za niewielkie pieniadze ,pracuje z mojej dziewczyny ojcem ,jest angielka,poznalem ja jak bylem w odwiedzinach u kolegi rok temu i tak sie potoczylo ...a robimy wszystko od skuwania betonu ,po dachy i ceglane przybudowki ,typowa budowlanka , a ja ten od brudnej roboty co wszystko nosi ; ) ale to tylko tymczasowe . czekam az wydadza mi moje uprawnienia w jezyku angielskim wtedy bede mogl podjac prace w konwojach bankowych dobre pieniadze i w suchutkim i cieplym ; )). w zalaczniku zdjecie co skuwalem kilofem i mlotem dwa dni temu ,caly parking przed domem haha . taka historia mojego zycia haha7

Gość
komentarz
komentarz

Konwoje a w Polsce co tu robiłeś?

Jaką ma predkośc poczatkową 9x19 para ? :P

jacek88zs
komentarz
komentarz

w polsce jezdzilem w uzbrojonych konwojach bankowych, przedtem 6 lat w wojsku bylem dwa razy w iraku , 9x 19 para ? o czym rozmawiamy tak w ogole ? o procesorze ?  cpu ? :D tym amd a8 ?

Gość
komentarz
komentarz

W wojsku powiadasz .

A ile AK47 ma bruzd i pól :P

W Iraku to byłeś żołnierzem kontraktowym czy nadterminowym?

Szeregowy jak mniemam ;) I nie przedłużyli kontraktu a sie na podoficera nie dostało .

Słabe pchniecie :D

jacek88zs
komentarz
komentarz

cztery prawoskretne haha  ,kontraktowym ,no jak sie nie ma taty oficear to ciezko sie dostac :) ,szeregowy ,nieoficjalnie general hahahah

Gość
komentarz
komentarz

Troche dziwne że nie dali popracować do 12 .

Chyba że szkarłatni wjechali lub 2 lata z rzedu oblana sprawnościówka :P

Wszystko w tym woju i innych słuzbach popierdzielone .

Oczywiście wszystko obecni pozmieniali

Gość
komentarz
komentarz

Dymają. Ten szpak z PO to zrobił

Ja tak nie zrobie ale jeszcze żaden  mnie nie  przesunął . Siła masa rzeżba

Ze 30 razy pewnie sie podciagniesz .

Bordowy?

jacek88zs
komentarz
komentarz

duzo ludzi nie chodzi na wybory a powinni pojsc i zaglosowac na partie ktora prawdopodobnie nie ma wcale szansy na wygrana ,moze ktos inny by cos zmienil w tym kraju ,zreszta koryto zasilaja zlodziejie i resztki ,pozostalosci komunizmu ,tragedia

 

tzn nachwyt 31 rekord ,podchwyt 37 razy

tez trenujesz ? :D no prosze ,silownia ?

Gość
komentarz
komentarz

Nie trenuje pozostałości z siłowni naturalna siła  z brzucha :E


Zostało 4.9 do pietnastaka :P


Ale nie wojo ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.