x-kom hosting

HD 7970 czy karta podejme wspolprace w "dual graphic" z AMD APU HD 8570D ?

jacek88zs
komentarz
komentarz (edytowane)

probowalem na stalkerze ,sytuacja ta sama ogolem zauwazylem ze przy grafice 2d jest ok pry 3d ...crash . w stalker gra dziala w menu potem wywala. nie wiem nawet dlacxego podobna szopka dzieje sie przy odtwarzaniu filmow. AGENT X . jak wroce z pracy to sprobuje z tym lrogramikiem i dam znac !


http://www.programosy.pl/program,gpu-z.html

tu program nascisnik zieloną strzałke zgra sie plik rom

gpu-z_screen_400.png

http://www62.zippyshare.com/v/59883283/file.html o to plik o ktory prosiles

jacek88zs
komentarz
komentarz

grzebacza ? :D co to znaczy ? tak xfx dokladnie : ) , cóż robi ten programik jesli mozna wiedziec ? alae zrobie jak napisales ;D nic do stracenia nie mam !

Gość
komentarz
komentarz

Znaczy od gostka który ingerował w bios karty i fabryczne ustawienia .Być może stworzył problem bo AGENTX proponuje ci byś przywrócił jej fabryczne ustawienia .Być może pomoże 

jacek88zs
komentarz
komentarz

Ok chlopaki biore sie do pracy ,wkladam ja spowrotem i proboje :) ,za jakis czas napisze o wyniku !


panowie ! jakie jaja ,karta dziala jak nalezy :D chodzi o to ze zostala poprostu przywrocona do fabrycznych ustawien ? nie jest zanizona czy jakos tak w konfiguracji ? w sumie mniejsza ,wazne ze zakup za male pieniadze dziala nalezycie :D na nastepny miesiac dokupie intel i5  lub i7 i nowa plyte ; )


AGENT X jestes wielki !!!! dobrze ,ze istnieja jeszcze ludzie inteligentni :D

Gość
komentarz
komentarz

Miałeś szczęcie trafiłeś na największego znawce radeonów po tej stronie galaktyki tongue.png


nie jest zanizona czy jakos tak w konfiguracji ?

Chcesz sie zabrać do tego profesjonalnie?

Gość
komentarz
komentarz

Dobrze że AGENTX sam moduje karty bo ja w takie coś się akurat nie bawię :) Masz farta ale następnym razem podchodź ostrożnie do takich okazji i sprawdzaj 

jacek88zs
komentarz
komentarz

Miałeś szczęcie trafiłeś na największego znawce radeonów po tej stronie galaktyki tongue.png


 

 

Chcesz sie zabrać do tego profesjonalnie?

Akurat mialem okazje przekonac sie o tym ,ze jestes naprawde znawca radkow :D . co masz na mysli zabrac sie profesjonalnie ? ; ) z twoją pomoca sam sie czuje jak fachowiec :D ,a tylko wykonuje iinstrukcje podawane przez ciebie hehe

Gość
komentarz
komentarz

co masz na mysli zabrac sie profesjonalnie ? ; )

Dawaj na PW

Gość
komentarz
komentarz

To dawaj WOT bo będzie ci dobrze działał gdyż nie braknie pamięci karcie .Zobacz ile szama pamięci karty w załączniku 2 od góry po lewej .Niebieskim paskiem się nieprzejmuj bo się żre z tym programem a to było dla testu 

jacek88zs
komentarz
komentarz

To dawaj WOT bo będzie ci dobrze działał gdyż nie braknie pamięci karcie .Zobacz ile szama pamięci karty w załączniku 2 od góry po lewej .Niebieskim paskiem się nieprzejmuj bo się żre z tym programem a to było dla testu 

Wlasnie rowniez pogrywam w WoT'a i na grafice poprawnionej - max detale textur ,wysokie cienie i oswietlenie  mam 50-60 fps poprzednio nie bylo mowy o grafice poprawionej ,na standardowej mialem 60-70 ale wszystko low

Gość
komentarz
komentarz

No ja mam mały monitor 1440x900 to mam klatki 80 do 123 po dzisiejszej łatce bo przed było 55 do 80 .Wszystko mam na max przy GTX 760 

jacek88zs
komentarz
komentarz

szczerze mowiac spodziewalme sie gorszych wynikow z tym "okrzyczanym "przez wszystkich procesorem :D ,ale moge grac na high detalach na 50-60 i juz wyglada jak prawdziwe walki czolgow a nie jak zabawkowe  czolgi ; ) . mam monitor z rozdzielczoscia 1650 na 1050 ; )

Gość
komentarz
komentarz

Jakbyś miał i3 z zegarem 3,6 GHz to byś zobaczył kosmiczną poprawę :D 

jacek88zs
komentarz
komentarz (edytowane)

spokojnie ja kupie i5 3456 czy jakos tak ,lub i7 w nasatpenym miesiacu bo faktycznie ten 6600k to tam  guzik warte jest : )

 

to noramlne ze ta karta ma w grze battle field 2 bad company temperature 70 stopni ? : )

Gość
komentarz
komentarz

to noramlne ze ta karta ma w grze battle field 2 bad company temperature 70 stopni ? : )

Raczej powinna mieć z 80 .Pograj dłużej chyba że to przez cpu który nie wyciska z niej wszystkiego 

Do 64 stopnie fajnie cicha  :P

jacek88zs
komentarz
komentarz

Jako ze mieszkam w anglii tutaj widze wydatek rzedu 170 funtow ,plus nowa plyta glowna , ten ram chyba moze zostac co mam 8gb 1600 mhz ? aa faktycznie czytalem o temperaturze stabilnej mowia ze nawet do 85 jest luz ,powyzej trzeba by bylo sie martwic juz :D

Gość
komentarz
jacek88zs
komentarz
komentarz

dodam sobie to do zakladek : ) nastepny miesiac uderzam z tym i wtedy zestaw bedzie kompletny czy wtedy grafika pozostanie w tyle hehe ;D ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Będzie na max wykorzystywana .Procesor sprosta tej gierce i wymaganiom tej gry http://pclab.pl/news57197.html  Jeśli blisko mieszkasz (Bolton) to mogę ci poskładać to do kupy i postawisz dobrą wódkę :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

https://www.dropbox.com/s/w9atgsv06qia00a/6.rom

Tu masz lepszejszy bios :P

Wgraj go tym samym sposobem przez atiwinflash

 

 

SwitchS.jpg

 

 

Masz w tym miejscu pstryczek w swojej karcie?

jacek88zs
komentarz
komentarz (edytowane)

mieszkam w southport ,co nie jest daleko od bolton :D ,ale akurat jak poskladac wszystko to wiem ,tylk ote wszystkie skomplikowane bardizej systemowe sprawy typu biosy i innekonfiguracje nie sa mi az tak znane :D a z ta wodka to i bez spraw komputerowych mozna kiedys haha !

Gość
komentarz
komentarz

No pewnie to tylko z drugiej strony Manchester :D To autostradą w stronę Blackool nie masz daleko do hurtowni :D

jacek88zs
komentarz
komentarz

tak mam ten pstryczek do crossfire ; >


No pewnie to tylko z drugiej strony Manchester :D To autostradą w stronę Blackool nie masz daleko do hurtowni :D

southport niemale miasto a  nie ma w ogole sklepow komputerowych zeby karty procesory czy nawet adaptory i kable dostac :D tragedia ... a w argos wszystko kosztuje masakrycznie ,zazwyczaj kupuje wszystko przez internet royal mail 1st class to mam poi dowch dniach towar u siebie ; )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.