x-kom hosting

Karta graficzna gryzie się z innymi podzespołami.

Gość
komentarz
komentarz

a system operacyjny jaki?

Gość
komentarz
komentarz

tlumaczylem ci ze daja program z poziomu windowsa tylko sie naczytales ze jest niebezpieczne

GonzoM
komentarz
komentarz

windows 7 ultimate jezeli o to ci chodzi.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

a nie przestawiałes planów zasilania .Jest na zrównoważony?

Gość
komentarz
komentarz

bubu swoja sygnatura wprowadzasz w blad uzytkownikow

GonzoM
komentarz
komentarz

a bo ja wiem? jak to zmienic


nie wiem jak to sprawdzic?

Gość
komentarz
komentarz

panel sterowania/system /opcje zasilania

Gość
komentarz
komentarz

a moze sprawdz biosa najpierw? :)

GonzoM
komentarz
komentarz

mam zrównoważony , co mam sprawdzic w biosie?

Gość
komentarz
komentarz

masz go zaktualizowac

GonzoM
komentarz
komentarz

ehh ,nadal nie powiedzieliscie mi jak mam to zrobic :)


powiedzcie mi tylko jak mam ten cholerny bios zaktualizowac i tyle...


nie moge wogole zaaktualizowac biosu poniewaz ciagle mi wyskakuje po wlaczeniu pliku : nieobslugiwana aplikacja 16 bitowa : nie mozna uruchomic programu lub funkcji /??/C:/users/admin/appdata/local/temp/wze2141/tmp/7758v2A/afud238S.exe albo ten program lub funkcja nie dziala z powodu niezgodnosci z 64 bitowymi wersjami systemu windowsc skontatkij sie z dostawca oprogramowania by uzyskac info , czy jest dostepna wersja zgodna z 64bit... systemami windows...

mam 64 bitowy system , nie tylko najnowsza ale takze inne wersje biosu mi nie dzialaja przez ten błąd... 

hixmen
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale jak dokładnie uruchamiasz aktualizacje biosu. Czy z poziomu Windows i klikasz na plik. Zayfi podał linka ktory opisuje dwa sposoby aktualizacji z pendriva. Pierwszy wymaga żeby pendriv był bootowalny i zapisany plik bios. Drugi może nie wymaga bootowalnego pena tylko wskazujesz z menu z bios uefi i żeby tylko widział ten plik. Jak masz zainstalowany Wiki to jest w BIOS live update i też można tylko połączenie z netem aktywne. Masz menu po polsku to troszkę powinno ułatwić a jak ksiąka instruktarzowa to tym bardziej. Jak w M-Flash czy Live Update jest opcja zapisu aktualnego biosu to można zapisać wcześniej przed aktualizacją nowszego. Jeśli masz trudności pomimo wskazówek i instrukcji po polsku. To poproś kogoś bardziej doświadczonego czy nawet do serwisu może coś wykryją nie tylko aktualizując bios. Jak sam nie poradzisz i nie znajdziesz kogoś do pomocy.Jeśli próbowałeś uruchamiać bezpośrednio sam plik z poziomu Windows jak było pisane na początku i rzeczywiście tak postępowałeś. To szkoda dalszych opisów jak nie postępujesz według choćby zaleceń z linka ,,Zayfi+" opisanych dosyć szczegółowo tylko chyba robisz to na swój sposób. I najlepiei powierzyć to komuś czy serwisowi.

BAKUN
komentarz
komentarz

Tak, jeśli produkt pochodzi od sklepu.

GonzoM
komentarz
komentarz

 plik update biosu skopiowalem do folderu na tableta ( bo nie mam pen drive ) i przez usb chcialem do tego biosu wgrac to wyskakuje mi ze usb nie jest podlaczone.

hixmen
komentarz
komentarz

No jak nie jest widoczne to dalej nie pójdzie tym sposobem. Plik biosu ma się znajdować raczej na nośniku z formatowanym  fat 32. Jeśli inny format  to może nie widzieć .  A próbowałeś z pod Windowsa programem Live Update 5 msi i w trybie Windows. Ponoć z pod windowsa jest mniej bezpieczny to decyzja nalezy do Ciebie. Jak krok po kroku to może masz w posiadanej instrukcji czy dodatkowo poszukać w google.

  • 3 tygodnie później...
GonzoM
komentarz
komentarz

sprawdziłem znowu temperatury karty graficznej i mam 62 stopnie podczas grania , dziwi mnie to ponieważ ze starą kartą graficzną miałem ten sam problem i oddalem ją do reklamacji i co? dali mi kolejną chujową albo wstadzili starą do pudełka nowego taka jest polska ... czekalem 2 tygodnie i co ? jak widac szacunek dla klienta.... to co mam zrobic znowu oddac do reklamacji ? a jak znowu dadzą mi gówno?
 


nie mam zamiaru czekac kolejne 2 tygodnie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.