x-kom hosting

Karta graficzna gryzie się z innymi podzespołami.

Gość
komentarz
komentarz

wymien zasilacz na markowy i jesli problemy nadal beda to daj znac


chodzi o napiecie na liniach volt - o rzeczewista ilosc WAT'ow , bo ten feel to ma tylko na naklejce volty i waty

GonzoM
komentarz
komentarz

w control center sprawdzilem temperatury procesora i pisze :Cpu fan max: 100% 65 stopni C 149 stopni F, CPU fan:1047rpm,Cpu Fan Min 56% 45 stopni C 113 stopni F

 

Temperature (40 stopni - 80 stopni C/104 stopni F-176 stopni F)

 

czy to dobre temperatury?

Gość
komentarz
komentarz

zrob to o co byles proszony I otrzymasz dalsza pomoc jak nie pomoze

Gość
komentarz
komentarz

40 stopni to norma

  • 2 tygodnie później...
GonzoM
komentarz
komentarz

Mam nowy zasilacz vp 750 niestety nic nie pomogło...

Gość
komentarz
komentarz

aerocool vp450?

GonzoM
komentarz
komentarz

aerocool vp 750


i co ja mam robic ? kupilem karte graficzną miałem przez 2 dni po 60 fps stale po uplywie tych dni zaczely mi bez powodu spadac do np 40 i skakac do 70 , 66 ,61 ,64 wiec myslalem ze to wina chlodzenia wymienilem nic nie dalo , potem wymienilem zasilacz tez nic nie dalo jeszcze wymienilem dysk twardy ale tez kurwa nic nie dalo , formaty , czyszenia i gowno nawet w lolu w ktorym jest zalosna grafika skacza mi fpsy ciagle do 70 kiedy pojawi sie interfejs i sciny do 54 .... nie wiem co mam robic wszystkiego probowalem jedynym logicznym wyjasnieniem jest to ze stary zasilacz uszkodzil plyte glowna lub procesor ... licze na waszą pomoc , szybką , chociaz wiem ze i tak wiecznie będe skazany na spadki i skoki fpsow pomimo dobrego sprzetu... to jest klatwa . jeszcze nigdy nie mialem tak zeby nie miec lagow ... 

Gość
komentarz
komentarz

post 29

GonzoM
komentarz
komentarz (edytowane)

juz probowalem to sprawdzic ale nie moge tego programu wlaczyc... po pobraniu w win zipie są same pliki jak mam niby go wlonczyc.

Coś włączyłem ale nie wiem jak sie tym obslugiwac.

 

http://tinypic.com/view.php?pic=2m2gw0p&s=5

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

najnowsze sterowniki? jaki antywirus?

GonzoM
komentarz
komentarz

najnowsze... avast 

Gość
komentarz
komentarz

sproboj wylaczyc avasta i zobacz jak bedzie chodzilo

GonzoM
komentarz
komentarz

w avascie czy panelu sterowania jezeli w avascie to powiedzcie jak bo nie umiem

Gość
komentarz
komentarz

klikasz prawym na ikone w pasku avast i tymczasowo wylacz moduly czy jakos tak

GonzoM
komentarz
komentarz (edytowane)

nie ma czegos takiego, ok mam ;p


nie pomogło


jak zawsze nikt nie potrafi mi pomoc

Gość
komentarz
komentarz

wykonaj logi otl I nie rozpaczaj docen to ze sie staramy za darmo :)

logi wrzuc na wklej.org I podaj tu odnosniki

GonzoM
komentarz
komentarz

jakie logi otl?

Gość
komentarz
komentarz

ok zaczekaj az Natsuki sprawdzi

GonzoM
komentarz
komentarz

a kto to?

Gość
komentarz
komentarz

Dziewczyna ktora sie zajmuje na tym forum analiza logow - odpisze w tym watku jak sprawdzi :)

hixmen
komentarz
komentarz

Logi zawsze można sprawdzić tylko poczekać na analizę przez fachowca w tym kierunku. Bo nigdy niewiadomo co i kiedy się mogło złapać. Z całej historii problemu wynika że prawdopodobnie jest problem sprzętowy ale jak pisałem Logi i tak do sprawdzenia dla pewności. Dobrze by było sprawdzić kartę graficzną na innym komputerze przynajmniej byś miał rozeznanie gdzie problem siedzi. Jak chodziło dobrze dzień dwa i są problemy to wskazuje że coś się uszkodziło jedno albo więcej . W warunkach domowych to przez podmianę i sprawdzenie karty na innym kompie bym zaczął albo inną sprawną na Twoim jak już masz markowy zasilacz.

GonzoM
komentarz
komentarz

w tym problem ze ja oddalem karte garficzną do reklamacji i oddali mi nową a problem nadal jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.