x-kom hosting

gtx 570 SLI czy gtx 680? dylemat...

Gość
komentarz
komentarz

Myślę że program przejął kontrolę bo mi MSI Afterburner też nie chciał podnosić obrotów mimo że był na auto to ciągle stały na 40% .Musiałem je ręcznie ustawiać .Nowa minimalne ma 20% .Przypisałem mojemu GTX 570 ręcznie profile i był spokój 

Krycha``
komentarz
komentarz

To prawda, mi też czasami MSI Afterburner myli się z obrotami i gdy włączam grę zwyczajnie ich nie podwyższa i karta zagrzewa mi się do ponad 90*C.

macley
komentarz
komentarz

zrobilem ustawienia reczne i teraz jest ok, staram sie aby nieprzekraczala 70 st

Gość
komentarz
komentarz

Miałem ciekawy przypadek wczoraj .Walneły mi korki w domu i od tego momentu karty nowej GTX 760 nie mogłem uruchomić .Wstawał ekran biosu i zawiecha .Inne karty normalnie wstawały HD 7870 i moja stara GTX 570 .Zawiozłem ją do serwisu i latała jak ta lala w 3Dmark .Jak myślicie co ją uruchomiło ponownie ?Zasilacz był wporządku

macley
komentarz
komentarz

nie mam pojecia, moze plyta glowna, wiesz  niektorych rzeczy nie da sie logicznie wytlumaczyc

kiedys mialem innego kompa, teraz ma go siostra ale z nim jest tak ze czasami sie nie odpala, ze niby brak pamieci,

wylaczam kompa, wyciagam pamieci, zamieniam i dzilaja a testowalem i nie wyrzucaja bledow

Gość
komentarz
komentarz

a ile testowales czasu i jakim programem ? czasami trzeba testowac po 6 godzin nawet kazda pamiec osobno zeby wysypala bledami i nie w kazdym programie wysypuje moze wysypac w goldmemory a nie musi w memtest i na odwrot - takze ten przypadek to osobny zupelnie

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Goś pojechał mi pełne 3 Dmark 2 razy w rozdziałce full HD .Wsumie 2 godzinki spędziłem na zabawie bo był ranek i mało ludzi .Przekładał do3 kompów a 4 mają na stałe ustawione w skanie do testów + te na zapleczu bo prowadzą naprawę z tego co mówił.Dośliśmy do takiego wniosku a raczej on.Zrobiłem przeskok o 7 wersji bios i wszystko chodzi a na dodatek w turbo ma 4,5 GHZ teraz.Dziś będę zajęty nowym kompem i grą ale w niedziele wkleję test z AIDA 64

macley
komentarz
komentarz

to czekamy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.