x-kom hosting

gtx 570 SLI czy gtx 680? dylemat...

macley
komentarz
komentarz

czyli co we trojke bierzemy 760? haha

Gość
komentarz
komentarz

Na to wychodzi akurat dostałem 500 funtów zwrot podatku i czekam jak czek nabierze mocy urzędowej  :D

macley
komentarz
komentarz

a to ze wystaje za laminat tojakis problem? jeszcze jedno czy ten gigabyte 760 nie jest dluzsza niz moj asus gtx570 oc bo juz na styk w obudowie mam :(

dłuzsza nie wejdzie bo jest wmontowany box blaszany na hd


to moze i ja sie jeszcze rozlicze haha

Gość
komentarz
komentarz

ja musze czekac na info odnosnie nowej pracy bo z tej ni hu hu narazie :/

Gość
komentarz
komentarz

Co do wystawania to nie problem .Długość Asusa to 187.4x127x38.1mm  a Gigabyte 295x129x43mm .Musisz pomierzyć 

Gość
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze jak obudowa w standardize ATX to tak czy inaczej powinno wejsc - nie?

macley
komentarz
komentarz

moj asus 570 ma 270dlugos


w londynie pracuje i zyje

Gość
komentarz
komentarz

To Asus ci się zmieści ale Gigabyte już nie bo ma 295 mm długości .Wy zamówicie przez neta .O ile pamiętam to jest opcja śledzenia przesyłki 

macley
komentarz
komentarz

zamowie jutro bo jak dzis zamowie to bedzie na srode a mam isc do mojej kobiety a jak karte dostane to nie pojde i bedzie wsciekla hahaha

Gość
komentarz
komentarz

ja pracuje w lodge hotel na Putney - nocna recepcja

Gość
komentarz
komentarz

Jak chcesz grać w 3D to weź to trochę droższą która jest wydajniejsza i klasuje się wydajnościowo pomiędzy Radeonami HD7950 a HD7970 .Czyli najmocniejszymi pojedynczymi kartami 

macley
komentarz
komentarz

Czyli 760 jednak

Gość
komentarz
komentarz

Dobrze zrobisz w stosunku do obecnej będzie to przeskok 0 1,5 klasy wyżej bo obecna to poziom HD 7870 860 MHz 

macley
komentarz
komentarz

Mam nadzieje ze grafika rozwiarze to problem z myszka, bo na FHD NA TV mam wrazenie ze grafika plywa, ciezko trafic mi precyzyjnie celownikiem, jakby grafika miala opoznienie w stosunku do przesuniecia myszki reka, mimo ze jest np 30fps. Sugerowano ze myszka z wyzszym dpi wiec kupilem cyborga zdaje sie 3 z dpi 5600 chyba. Ale i to nie pomaga.

Gość
komentarz
komentarz

to znaczy dla sprecyzowania z tego co ja u ciebie widzialem to tak jakby obraz szarpal na telewizorze :S

co mi sie wydaje dziwne bo na czystym pulpicie pomimo 1920x1080 powinna myszka plynnie chodzic gdyz ja na innym telewizorze I zgrafika HD4250 plynnie dzialalem

macley
komentarz
komentarz

Dzieki, zaznajomie sie z artykulem

a zamiast 760 nie lepiej doplaci pare groszy i wziasc 670?

Gość
komentarz
komentarz

wlasnie siedzimy rozkminiamy temat - aktualna opcja to update telewizora bo w 3d spada odswiezanie na 24hz a przy 60hz fullhd wszystko dziala tylko ze 3d wtedy nie moze wlaczyc tv nie pozwala - wiec musi rozkminic update

Youki
komentarz
komentarz

Warto dopłacić, bo fabrycznie jest wydajniejsza no i zawsze jeszcze coś tam można ją ukręcić. ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

To kolejną opcją macie danie sobie spokój z 3D jak nie rozkminicie  :D Może tak się stanie 3 piwa dalej  :D


Warto dopłacić, bo fabrycznie jest wydajniejsza no i zawsze jeszcze coś tam można ją ukręcić. ;)

Ja biorę Gigabyte 760 i jak widać po oc obydwóch idą łeb w łeb http://pclab.pl/art53817-17.html

macley
komentarz
komentarz

wiec, docelowo chcialem grac na tv samsungu w Full HD w gry na 3D, doradzacie gtx760 ok, ale jak pisalem ze mam problem z myszka i plynnoscia zasugerowaliscie ze odswierzanie co sprawdzilem i tak jest.

Na tv w Full HD bez 3D jest odswierzanie 60hz i wszystko plynnie dzial, myszka. Ale jak wlacze opcje 3D Full HD to wybor odswierzania jest tylko 24 lub 30 i wtedy mysz dziala zle :(

A z tego co doczytalem jest ograniczenie na 3D w Full HD wiecnawet jak kupie gtx titan to bedzie to samo, czyli musze rozwiazac problem z odsiwerzaniem w tv pod 3D (wgrac nowy soft do tv bo jest taka mozliwosc) i jak zadziala to dokupic grafe gtx760 a jesli nie pomoze soft to pozostac przy obecnej grafice i grac w zwyklym trybie :(

Jest jeszcze jedna mozliwosc, kupic nowy telewizor i nowa grafike :D haha

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.