x-kom hosting

Jaka Kartą Wybrać [max 150 Pln]

sox91
komentarz
komentarz

Ta druga karta którą podałeś jest najlepsza z tych trzech. Powiedz jakiego masz kompa to może wejdzie tu jakaś z serii 7xxx.

daniel1615
komentarz
komentarz

Ja bym wolał GeForca i żeby miała 256mb

Avers
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item262014759_gf_6600_256_bcm_.html#photo

Na pewno cena ulegnie bardzo wielkiej zmianie ale możesz zawsze spróbować.

sox91
komentarz
komentarz

Powidz jaki masz sprzęt to może coś lepszego znajdziemy.

luq
komentarz
komentarz

Zgadzam się z sniper45.

Lepiej mięć mniejszą a szybszą pamięć niż na odwrót.

daniel1615
komentarz
komentarz
Ta druga karta którą podałeś jest najlepsza z tych trzech. Powiedz jakiego masz kompa to może wejdzie tu jakaś z serii 7xxx.

A gdzie mam sprawdzić model płyty głównej?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Poza płytą główną podaj procesor i zasilacz ;)

daniel1615
komentarz
komentarz
Poza płytą główną podaj procesor i zasilacz ;)

procesor to Celeron 2.40ghz

Gość
komentarz
komentarz

Jak masz taki słaby procek, to ta Gforce 6200 będzie ok. Nie kupuj 9800, bo będzie za szybka do Twojego kompa.

daniel1615
komentarz
komentarz

To która będzie najlepsza??

osnazfsb
komentarz
komentarz

na pewno nie FX - bardzo slaba obsluga PS 2.0, wlasciwie sie do niczego nie nadaje

GF 6200 powina byc okay ale tui msz cos duzpo lepszego w tej cenie http://allegro.pl/item261099780_palit_gf_7...c_500_1000.html

Gość
komentarz
komentarz

Szczerze ..... Nie warto kupować do tego kompa grafiki z 256MB ramu! Za 140zł nie dostaniesz wydajnego GForca! Najlepszym zakupem będzie Radeon 9800, ten, który podał w linku Sniper45. czyli: http://allegro.pl/item257486859_diabelska_...mb_256bit_.html Ta karta bije na głowę wszystkie Gforce do 6600 (porównywalna jakość) i przegrywa dopiero z Gforce 6600GT (cena ok 200 zł)

OSNAZFSB! Ta karta jest na PCI-E- nie wejdzie do tej płyty głównej i będzie dużo za szybka do tego procesora!

danielek316
komentarz
komentarz

Weź Sparkle'a. Ja mam takiego i nie żałuję. Nie wybrałem tego Radeona bo też mam za słaby procesor. :D

Gość
komentarz
komentarz

danielek316 ... tylko ten słabiutki procesor na tym radeonie bije na głowę wszystkie Gforcy 6200 :D Sprawdź na tej stronie :)http://www.gph.benchmark.pl/

Gość
komentarz
komentarz

Zauważ że to 6200A, posiada on 64 bitową szynę a 9800 256 bitową.

danielek316
komentarz
komentarz

Absolutnie nie neguję tego że każdy 6200 jest gorszy od Radka 9800. Moją intencją była tylko odpowiedź na pytanie :Napiszcie mi tylko którą z tych dwóch wybrać?Uważam że Sparkle'a. I tyle.Peace. :)

daniel1615
komentarz
komentarz

To juz sam nie wiek którą wziąć pierszą czy drugą?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja :P, jak już podajesz, z którego linka ktoś ma skorzystać, to postaraj się bardziej i wklej cały, a nie z kropkami :P

daniel1615
komentarz
komentarz

Czy Szerokość magistrali ma duży wpływ na wydajność karty??

Gość
komentarz
komentarz
Ja tongue.gif, jak już podajesz, z którego linka ktoś ma skorzystać, to postaraj się bardziej i wklej cały, a nie z kropkami tongue.gif

[Taki OT] z jakimi kropkami, nie rozumiem co masz na myśli xD

daniel1615 tak, przy pracy w większych rozdzielczościach będzie muliło .

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Czy Szerokość magistrali ma duży wpływ na wydajność karty??

Tak. Tyle że nowsze karty mają np. szerokość magistrali 128-bit, co nie przeszkadza im mieć wydajności podobnej do starszych kart z szyną 256-bit. Jednak im więcej bit, tym lepiej. Nigdy nie bierz karty, która magistralę pamięci ma węższą niż 128-bit.

:P+czw, 01 lis 2007 - 18:49-->

CYTAT(Ja :P @ czw, 01 lis 2007 - 18:49)
Taki OT] z jakimi kropkami, nie rozumiem co masz na myśli xD

Kliknij na swój link z posta #21 to się dowiesz xD Podpowiedź: przypatrz się, do jakiego "adresu" prowadzi ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.