x-kom hosting

Czy kiedykolwiek widziałeś Linuksa na żywo?

czy kiedykolwiek widziałeś linuksa na żywo  

235 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy kiedykolwiek widzia?e?/a? linuksa na ?ywo

    • tak
      180
    • nie
      54
    • nigdy o nim nie s?ysza?em/am
      1


grzegorzmce
utworzono
utworzono

z moich znajomych na 30 osób 20 zapytało a co to a pozostałe 10 słyszało o nim ale go nie widzieli (nie używali) chciałbym wiedzieć jak jest tutaj

Kurzun
komentarz
komentarz

Oczywiście, że używałem i to nie jedną dystrybucję. W tej chwili na dysku mam Windowsa i Sabayona ale korzystałem także z Susa, Ubuntu i Fedory.

Gość
komentarz
komentarz

Właśnie na nim pracuję :D

olej3232
komentarz
komentarz

Fedora, Auroks, Ubuntu, Knoppix, Gentoo, Debian. Te już miałem an swoim kompie! Dzisiaj jak znajdę trochę czasu może zainstaluje Arch-a! Jak mi się spodoba to zostanie, jak nie to następny będzie Slack!

onna
komentarz
komentarz

Hehe a co to ankieta do śmiechu warte ? :lol: :lol:

olej3232
komentarz
komentarz

Hehe a co to ankieta do śmiechu warte ? laugh.gif laugh.gif
Dlaczego do śmiechu warte?? Wiele osób faktycznie nie wie co to linux! Choć wydaje mi się że nie będzie obiektywna! Zaglądać do niej będą w wiekszości osoby które mają lub miały coś wspólnego z linux-em!
Popek
komentarz
komentarz

Oczywiście że widziałem, kilkanaście razy chyba ;)

Kamix
komentarz
komentarz

Widziałem, widziałem na nawet mam na dysku :P

grzegorzmce
komentarz
komentarz

wow 100% chyba rzeczywiście to jest nieobiektywne :/

Przemek
komentarz
komentarz

Jak narazie widzac ze odzywaja sie bardziej doswiadczeni uzytkownicy wiec nie dziwie sie ze jest 100%.

bartox555
komentarz
komentarz

Ja Mialem Linuxa - Fedore,Mandrive,Kubuntu,Ubuntu,suse i byly nawet spoko

grzegorzmce
komentarz
komentarz

strzeż się m$ hehe wszyscy linuksa używają :D

Przemek
komentarz
komentarz

Ja uzywam jesli musze.

Czyli do szkoly ale coraz bardziej mi sie podoba wiec calkiem mozliwe ze kiedys sie na niego przeniose.

Marooooo
komentarz
komentarz

Ja widziałem, a nawet miałem na dysku :D ale nie chce mi się przestawiać na Linuksa :P

vocativus
komentarz
komentarz

no tak NA ŻYWO to nie... widziałem go tylko na ekranie komputera - a nawet miałem przyjemność popracować na znacznej większości dystrybucji. Najbardziej spodobały mi sie Mandrake (dzisiejsza Mandriva), Knoppix i FreeBSD (który nie jest linuxem w sensie stricte, tylko BSD).

Ps. widze że jestem jedyny który ma ilość postów poniżej 100 :evil:

Zarov
komentarz
komentarz

Mowa jest że na żywo...

Oczywiście, sam jestem zapalonym Linuksiarzem.

Na wszystkich komputerach w domu stoi Debian, wcześniej Slackware.

ziom
komentarz
komentarz

Mam na dysku Fedora Core 6.

Spisuje się świetnie :)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja linuxa widziałem u kumpla jak kupił sobie kompa przez 5 sec bo zaras formatowałem mu na WinXP :) . Sam mam ochote wgrać sobie linux'a, podobno Ubuntu jest najlepsze na sam początek ale jakoś boję się emulowania przez różne programy aby wchodziły mi rożne gry i programy :/ .

olej3232
komentarz
komentarz

Możesz do gier zostawić sobie Windowsa a Linux-a zainstalować na innej partycji!

Nowe gry nie ruszą na emulatorach!

grzeg16
komentarz
komentarz

ja w szkole uczyłem się na ubuntu

Kurzun
komentarz
komentarz

Coś jednostronna ta ankieta ;)

onna
komentarz
komentarz
Dlaczego do śmiechu warte?? Wiele osób faktycznie nie wie co to linux! Choć wydaje mi się że nie będzie obiektywna! Zaglądać do niej będą w wiekszości osoby które mają lub miały coś wspólnego z linux-em.

Wg mnie jest zabawna i może w odróżnieniu od innych śmieszy mnie :)

Ja miałam Mandrive i Ubuntu.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Tak przy okazji co byście polecili dla noba na sam początek? Czytałem gdzieś że Ubnutu ale nie chce się od razu zniechęcić bo podobno nieźle przyśpiesza kompa :D .

Kurzun
komentarz
komentarz

Na sam początek to polecam Susa albo Mandrivę. Mi się Ubuntu nie spodobał na początek.

Zrób ten quiz i wyjdzie Ci jaki jest dla Ciebie odpowiedni: http://jakilinux.org/jaki-linux/quiz/

Zarov
komentarz
komentarz

Mandrive nie.

Ubuntu albo jak wspomniał Kurzun SuSE, chociaż zdecydowanie tą pierwszą dystrybucje polecę...sam nie lubie Ubuntu, lecz można dużo się nauczyć na samym poczatku...jednak dystrybucja nie jest zbyt stabilna, SuSE natomiast jest bardzo klikane i ciężke.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.