x-kom hosting

ForumPC.pl na nowym skrypcie

bizon11
komentarz
komentarz

dar55

coś takiego może być:

http://www.forumpc.pl/lofiversion

W IE 7 nie działa mi odpisz czyli cytuj.Na poczatku działało a teraz nie.Jak mam ustawic przeglądarke aby działało?

Ja nie mam takiego problemu

Proszę napisać jaki błąd się wyświetla ;]

arcix
komentarz
komentarz

Przycisk"Cytuj"gdy naciskam zmienia kolor na czerwony i z plusa robi się minus.Jak wciskam "odpisz" to nic się nierobi tak jakby byl cały czas nieaktywny.

mat159
komentarz
komentarz
Przycisk"Cytuj"gdy naciskam zmienia kolor na czerwony i z plusa robi się minus.Jak wciskam "odpisz" to nic się nierobi tak jakby byl cały czas nieaktywny.

"Odpisz" sluzy do cytowania selektywnego. Zaznaczasz jakis fragment wypowiedzi, klikasz odpisz i cytat pojawia sie w szybkiej odpowiedzi.

arcix
komentarz
komentarz
"Odpisz" sluzy do cytowania selektywnego. Zaznaczasz jakis fragment wypowiedzi, klikasz odpisz i cytat pojawia sie w szybkiej odpowiedzi.

Dzięki,już wiem.

acallk
komentarz
komentarz

jak dla mnie to phpbb by przemo bylo lepsze, kiedyś tutaj pisałem bo bardzo ładnie wygladało wszystko i dobrze się z ludźmi pisało ale widze że wszystko się zmienia .. na gorsze

Kurzun
komentarz
komentarz

Chyba pisać to się pisze z ludźmi tak samo. Fakt wygląd może zmienił się i na gorsze ale wszystko da się nadrobić.

acallk
komentarz
komentarz (edytowane)

da się nadrobić ???? , chyba jakby się zrobiło drugie forum phpbb i dalo baze mysql jedną dla obydwóch for żeby można było normalnie pisać to w tedy , drogi Kurzunie to forum z tego co wiem miało być robione spacialnie dla forumpc ! ale skoro ma forum kupować (czy jak tam nabyli tego śmiecia ) to zrobić to porządnie a nie dać jakimś gostkom z brakiem doświadczenia to robić , niestety wiem że takich for jak te (prawie identycznych) jest pełno dlatego przyszedłem tutaj ale trudno :( , to forum sięnie nadaje do użytku, wygląda okropnie , naprawde to wszystko jest duże i takie obleśne a co do funkcjonalności to panel kontrolny dla userów jest do niczego , może admin przysłał by nam zdjęcie z panel admina ale też mi się wydaje że wygląda strasznie , a mam tez takie pytanie do adminów jak wam się zarządza tym forum ???

//ort.

//naekana

bizon11
komentarz
komentarz
jak wam się zażądza tym forum ???

Bardzo dobrze... nie narzekamy

Zdania są podzielone czy skrypt jest dobry czy zły...

Po pierwsze zapewnia dużo większe bezpieczeństwo, generuje mniejsze obciążenie itp.

Wygląd graficzny... No cóż mnie osobiście się podoba - kwestia gustu...

da się nadrobić ???? , chyba jakby się zrobiło drugie forum phpbb i dalo baze mysql jedną dla obydwóch for żeby można było normalnie pisać to w tedy

Technicznie nie możliwe

takie obleśne a co do funkcjonalności to panel kontrolny dla userów jest do niczego

To wszystko zależy od inteligencji użytkownika...

Nie muszę ci chyba przypominać, kto zamieścił splagiatowane artykuły na forum... Jesteś teraz tu tylko dlatego że usunęliśmy wszystkie ostrzeżenia...

GoBi
komentarz
komentarz
jak dla mnie to phpbb by przemo bylo lepsze

Zależy to od przyzwyczajenia, ja siedziałem na phpbb od dobrych juz 4 lat i też trudno mi było sie przestawić na nowy skrypt, na phpbb było wszystko intuicyjne a tutaj od nowa sie ucz. Co do bezpieczeństwa, i obciążenia serwera zdecydowanie zgadzam sie z bizonem. Twórcy nie przewidzieli chyba ze na ich skrypcie powstanie wielkie ( ogromne ) forum i oparli wszystko do zapytań do mysql i to ich skrypt zgubiło.

kiedyś tutaj pisałem bo bardzo ładnie wygladało wszystko

Wchodzisz i piszesz na forum z powodu ładności, piękności ? - spoko

dobrze się z ludźmi pisało ale widze że wszystko się zmienia .. na gorsze

Wszyscy ludzie się nie zmienili... jest tak samo jak było :) a nawet milej....

Kurzun
komentarz
komentarz

Oczywiście, że poprzedni wygląd bardziej mi się podobał ale do tego zdążyłem się przyzwyczaić.

acallk
komentarz
komentarz (edytowane)
Nie muszę ci chyba przypominać, kto zamieścił splagiatowane artykuły na forum... Jesteś teraz tu tylko dlatego że usunęliśmy wszystkie ostrzeżenia...

Oj tam bizon nie wypominaj :P , poza tym dałem linki ...... a jeżeli ci tak te tematy przeszkadzały to dlaczego ich nie wywaliłeś ????????? , jednak się przydają! No ale koniec tego OFT , to jak z tym zdjęciem z panelu admina bo bardzo mnie to interesuje :) , co do panelu userów to wiesz inteligencja niema tu nic do rzeczy , jest tam dużo napchane z czego większość można by w jednym menu zmieścić ...... , a co do technicznie niemożliwego to dlaczego jest to niemożliwe ??? , to forum pracuje na jakiej bazie danych ????

Ps.Dzięki że wykasowaliście te osty XD

//ort.

//naekana

bizon11
komentarz
komentarz
Oj tam bizon nie wypominaj tongue.gif , pozatym dałem linki ...... a jeżeli ci tak te tematy przeszkadzały to dlaczego ich nie wywaliłeś ?????????

Słuchaj kochany tutaj każdy odpowiada za swoje treści jednak gdy ktoś by mi zgłosił - autor to bym ten temat usunął bez dyskusji

pozatym dałem linki

Widzę że znasz prawa autorskie...

to jak z tym zdjęciem z panelu admina bo bardzo mnie to interesuje

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła... Niektórzy widzieli jak wygląda PA... Ty go niestety nie zobaczysz... Bo i tak niewiele byś zrozumiał - jest częściowo po angielsku a ja widzę że ty nawet z polszczyzną masz problemy...

to wiesz inteligencja niema tu nic do żeczy

Jestem coraz bardziej przekonany że ma...

jest tam dużo napchane z czego większość można by w jednym menu zmieścić ......

Tak by trzeba było przewijać pół godziny.

wywaliłeś ?????????

zmieścić ......

?????????

Kto cię uczył polskiego? Używa się raz znaku zapytania i używa się jednej kropki bądź trzech :P

to forum pracuje na jakiej bazie danych ????

Skąd ci to przyszło do głowy? Po prostu admin siedzi odbiera pocztę i piszę w html-u :P

Oczywiście że na bazie danych

a co do techniecznie niemożliwego to dlaczego jest to niemożliwe

aj... Po co ci dostęp do PA jak nie znasz nawet podstawowego phpbb i różnic pomiędzy 2 tymi skryptami...

Po prostu jest to nie możliwa - inna struktura bazy danych IPB i phpbb

Sorki jest to możliwe ale sensu to nie ma... bo wszystkie opcje były by z IPB...

osty XD

Mój słownik nie zna takiego słowa jak osty...

mat159
komentarz
komentarz
Mój słownik nie zna takiego słowa jak osty...

Liczba mnoga od nazwy pewnej rosliny: ostu [Oset zwisły (Carduus nutans L.) ] :lol: :D

Kamix
komentarz
komentarz

To oceniliście IPB, każde szanujące się forum ma ten skrypt :)

PS. Ale i tak lubie phpBB, szczególnie z modami przema :D

Zarov
komentarz
komentarz

Tak czytam ten temat i czytam....większość to płacz takich LIDERów czy acallków...osób które całe życie spędziły na phpbb i nie widziały innych skryptów...pewnie jak polecą na Księżyc to też będzie źle bo się przyzwyczaili do Ziemi...

Przyzwyczajeniom mówimy głośno NIE. Trzeba być elastycznym.

Gość
komentarz
komentarz

Dlatego dostają % i BANany...

PS. Działa wam opcja "Odpisz"? Bo mi od kilku dni nie <_<

Zarov
komentarz
komentarz
PS. Działa wam opcja "Odpisz"? Bo mi od kilku dni nie

Odpisz robi za cytowanie selektywne, które dziala znakomicie.

jusia
komentarz
komentarz

Mi się bardzo podoba to forum. Ci co je robili, musieli się napracować.

Havez
komentarz
komentarz

Świetna sprawa , dobry wybór ipb to świetny skrypt ale nie darmowy :rolleyes: ale warty zapłaty , dobra robota :D pozdrawiam

GoBi
komentarz
komentarz

Miło czytać że komuś się podoba. Admin naprawde się postarał.... powinniśmy mu za to podziękować :)

Gość
komentarz
komentarz

Na początku byłem załamany zmianą, ale teraz już mi sie podoba ;)

Tyle że dalej mi "odpisz" nie działa... :huh:

bizon11
komentarz
komentarz
Admin naprawde się postarał

Etam... parę modyfikacji ;]

Mi się bardzo podoba to forum. Ci co je robili, musieli się napracować.

Dobrze że Kobietą się podoba :P

dobry wybór ipb to świetny skrypt ale nie darmowy rolleyes.gif ale warty zapłaty , dobra robota biggrin.gif pozdrawiam

Fakt dobra robota programistów.

mat159
komentarz
komentarz

Zauwazylem pewien maly, denerwujacy blad...

Chodzi o cytowanie selektywne, a dokladniej przycisk "odpisz". Mianowicie po zastosowaniu go, do znacznika

jest wprowadzany nick osoby ktora napisala ostatni post, natomiast data jest z pierwszego postu.

O ile w przypadku daty nie jest to duzym problemem, o tyle jesli chodzi o nicki mozna sie pogubic, np kiedy zaznaczymy fragment przedostatniego posta w temacie, ktory napisala osoba X, i tak wyswietla sie w cytacie nick osoby Y, bo to ona napisala ostatni post.

Mam nadzieje ze da sie cos z tym zrobic, bo trzeba przyznac ze moze to prowadzic do nieporozumien.

bizon11
komentarz
komentarz

U mnie cytowanie działa dobrze:

Przykład:

Zauwazylem pewien maly
Etam... parę modyfikacji ;]

Po prostu trzeba wciskać przycisk odpisz przy danym poście ;]

Zarov
komentarz
komentarz

Hmm, a można by zmienić obrazek "ODPISZ" na coś a'la "Cyt. Sel."? Nie wszyscy wiedzą o tym i myślę iż ograniczy to w przyszłości pytania o to właśnie cytowanie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.