x-kom hosting

ForumPC.pl na nowym skrypcie

necik
komentarz
komentarz

Nie piszcie "dawniej było lepiej".

Podajcie konkretny przykład co Wam tak bardzo przeszkadza i co było lepsze w poprzedniej wersji?

DoGeR
komentarz
komentarz

Za szybko żeby to komentować, forum jeszcze nie jest w pełni wykończone. Dopiero jak wszystko będzie "zapięte na ostatni guzik" można mówić które lepsze. Jednak mnie się wydaje to lepsze i to o wiele. Na razie mało osób pisało bo dużo używa przeglądarki IE a przez pewien czas pisanie z IE postów było niemożliwe. Forum teraz jest bez grafiki(na jednym stylu) i też trochę gorzej wygląda, ale poczekajcie z negatywnymi komentarzami.

kwachu1992
komentarz
komentarz
Ogólnie delikatnie mówiąc spier*alam stąd.

i dobrze.

jak już pisałem nikt cie tutaj nie trzyma i nikt nie bedzie za toba płakał.

zachowujesz sie jak rozgoryczony dzieciak który nie moze sie pogodzic ze zmiana skryptu!

również proponuje bana dla "LIDERA" za obrażanie administracji!

grzegorzmce
komentarz
komentarz

mi sie nie podoba to żeby przeczytać co jest w temacie trzeba go otwierać a nie można go podejrzeć i ocenić odrazu czy mnie to interesuje czy nie mi net kiepsko chodzi i tamto rozwiązanie było bardziej funkcjonalne czy istnieje możliwość przywrócenia tego?? dziękuje z góry za odp i ewentualne wprowadzenie podglądu

riken
komentarz
komentarz
Mijasz się z prawdą....

No to podam ci przykładowe forum warez-bb.org i nie tylko są również inne stronki majom na phpBB

tazman
komentarz
komentarz

Niedawno wróciłem po przerwie wakacyjnej na forum, i muszę przyznac że ta zmiana skryptu nie wyszła najlepiej większość mych postów i mych informacji poszła w zapomnienie, trzeba bawić sie w podglądy zdarzeń, nie podoba mi sie interfejs graficzny, wcześniejszy skrypt cechowała prostota i łatwość obsługi oraz cóż tu kryć był o niebo lepszy

Gość
komentarz
komentarz

OK. Teraz kolej na mnie. Przyglądam się forum już dwa dni. Zauważyłem ciekawą sprawę. Wcześniej po 3 godzinach nieobecności miałem 200-300 postów nieprzeczytanych, teraz 50-70. Ludzi zalogowanych jest dużo mniej, a liczba gości także spada. Wyłączenia SB ze strony głównej (dodam tylko, że to SB to kicha w porównaniu z SB poprzedniego skryptu) powoduje spadek userów zalogowanych na forum. Mało tego, liczba userów na IRC'u wcale nie wzrasta i momentami jest tam nudniej niż w SB. To tyle tytułem wstępu. A teraz moje skromne zdanie. Wygląd nowego skryptu - można przeboleć, choć poprzedni był ładniejszy i lepiej były rozmieszczone przyciski sterujące. Funkcjonalność - za kilka miesięcy może w połowie dorówna do poprzedniego skryptu i to tylko dzięki wzmożonej pracy administratorów. Bezpieczeństwo - trudno się wypowiadać, wszystko jest do złamania to tylko kwestia chęci. Wnioski końcowe: To forum, które istniało jeszcze przed dwoma dniami po prostu umarło! A dokładniej umarła jego dusza, miodność i to coś - magia - która przyciągała userów! Nie wiem, czy to kiedykolwiek uda się odbudować, myślę, że na to potrzeba jeszcze drugie tyle czasu, ile istnieje to forum. Nowi użytkownicy może się przyzwyczają, ale wszystkim pozostałym na zawsze zostanie w pamięci tamto "najlepsze" forum. Sam jeszcze będę się zastanawiał, czy pozostać na tym forum, bo gdybym w dniu dzisiejszym zarejestrował się na tym forum, to nie zostałbym tu długo (o ile bym się zarejestrował)

PS. To forum aktualnie jest szare, bure i ponure, straciło to COŚ, co mnie przyciągało do niego, to coś, co sprawiało mi przyjemność. Teraz czuję sie nijak, bez dalszej ochoty do przebywania na tym czymś. Przepraszam.

Apex
komentarz
komentarz

W zupełności zgadzam sie z poprzednikiem to forum już jest inne nie te same nie było mnie tu 3 dni i wróciłem i całkiem mi się juz tu nie podoba :( chyba z tąd pójde :mellow:

Lewy12
komentarz
komentarz

Spokojnie ludzie mi się dwa dnie nie podobała a teraz jakoś się przyzwyczaiłem .Tylko teraz brakuje mi takich rzeczy jak: pomógł,zobacz swoje posty,zobacz posty bez odpowiedzi itp. ale mam nadzieje że to wróci bo inacze to kicha będzie

tazman
komentarz
komentarz

Słuchajcie zawsze to co nowe wywołuje pewien niepokój,dajmy szanse nowemu skryptowi. To optymistycznie, teraz bardziej realistycznie , jak już wspomniałem w poprzednim poście, skrypt i grafika beznadzieja, ja chyba tak jak puciek jestem zbyt konserwatywny i nie podatny na zmiany. Zgadzam się że spadła frekwencja i zainteresowanie, oraz to że to coś nowego ten twór nie jest już tym co było wcześniej . Tamto przedstawienie forum miało swój klimat, swe serce, czuło się jak by było się jego częścią, tu czuję się obco, zupełnie nijak. Nie wiem czy przekonam sie do tych bajerów, jestem za powrotem starego skryptu.

Gość
komentarz
komentarz

Lewy12, nie chodzi mi o brak funkcji, choć to nieco przeszkadza, to forum po prostu straciło ten magiczny klimat i obawiam się, że na tym skrypcie przez wiele miesięcy go nie odzyska, o ile w ogóle to będzie możliwe.

mat159
komentarz
komentarz

Niestety musze sie podpisac pod tym co napisal puciek, o ile tresc merytoryczna na tym forum sie nie zmienila, o tyle nie jest to juz to samo forum. Kiedys potrafilem tu spedzac cale dnie, a teraz wchodze z przyzwyczajenia i nie potrafie odnalezc w tym przyjemnosci... Niemniej trzymam kciuki za adminow aby zrobili wszystko co sie da, zeby przywrocic dawny klimat.

necik
komentarz
komentarz

Pamiętajcie że klimat na forum nie tworzy skrypt czy jego szablon.

Klimat tworzą wszyscy Użytkownicy!

Gość
komentarz
komentarz

Zgodzę się z tym, ale tamten skrypt miał to coś, co zachęcało do dalszej ciężkiej pracy! A na tym pracować mi się na razie nie chce. A dodatkowo przyczynił się do tego brak SB i przejście na IRC'a w tym samym czasie. Sporo osób zaglądało na forum po to, aby pogadać w SB.

kwachu1992
komentarz
komentarz

a może dałoby się zrobić jakąś skórkę na forum (dostępną dla wszystkich, np. po sciagnieciu) która przypominałaby wyglądem stary skrypt?

grzegorzmce
komentarz
komentarz

sorki ze sie powtarzam ale odpowie mi ktoś "mi sie nie podoba to żeby przeczytać co jest w temacie trzeba go otwierać a nie można go podejrzeć i ocenić odrazu czy mnie to interesuje czy nie mi net kiepsko chodzi i tamto rozwiązanie było bardziej funkcjonalne czy istnieje możliwość przywrócenia tego?? dziękuje z góry za odp i ewentualne wprowadzenie podglądu" mieliśmy pisać co sie nam nie podoba i co chcemy żeby było zmienione

marx
komentarz
komentarz

Co tu mówić więcej, "zieloni" :D powiedzieli o tym, o czym ja również myślę, nie ma Klimatu, na tym forum NIE CHCE sie przebywać, wcześniej siedziałem kilka godzin jak nawet nie było nowych postów, forum samo przyciągało, teraz liczba userów spadła, forum stało sie podobne do (pewne forum, jedno z największych <_< , które również nie ma klimatu, jednak mam nadzieje, że coś sie zmieni, moze nowy styl, czy coś?

necik
komentarz
komentarz

Tak jak już wcześniej wspominałem - nowy styl będzie, tym razem na 100%

Tylko dajcie nam najpierw dopracować forum :)

Gość
komentarz
komentarz

A tak zapytam:

po co było zmieniać coś,co dobrze działało i wyglądało? :-/

trzymam kciuki za to forum, ale o ile wczesniej na forum siedziałem mało, tak teraz prawie w ogóle

necik
komentarz
komentarz
po co było zmieniać coś,co dobrze działało i wyglądało? :-/

Myślę że gdyby nagle przestało działać to nikt z Was nie byłby zadowolony z tego faktu.

IPB jest bardziej bezpieczne oraz mniej obciąża serwer (płacę więc wymagam).

bizon11
komentarz
komentarz

SB zostało uruchomione na stronie głównej zapraszam do pisania ;]

bartek
komentarz
komentarz

Odkąd nie ma ,,pomógł" można zaobserwować brak odzewu na posty z proźbą o pomoc. Mi osobiście nowy wygląd się nie podoba, ale domyślam się, że nieźle się nad tym namęczyliście, więc może spróbuje się przyzwyczaić ;)

dar55
komentarz
komentarz

panowie zróbmy =zrobcie tak zostawcie forum na tym skrypcie ale zastosujecie wszystko to co było na starym forum , łacznie pamógł i cytowanie i (bez numeru użytkownika = bez sensu ) i etc , i wtedy zmiana wyglądu przejdzie , bo generalnie wszystkim chodzi o "doping" i funkcjonalność,

dołaczam sie do wszystkich narzekający łacznie z przemyśleniami

bizon11
komentarz
komentarz

System pomógłpodobny wystartuje jutro ;]

Jeśli wszystko pójdzie z planem to będziemy mieli dane z poprzedniej bazy :)

arcix
komentarz
komentarz
OK. Teraz kolej na mnie. Przyglądam się forum już dwa dni. Zauważyłem ciekawą sprawę. Wcześniej po 3 godzinach nieobecności miałem 200-300 postów nieprzeczytanych, teraz 50-70. Ludzi zalogowanych jest dużo mniej, a liczba gości także spada. Wyłączenia SB ze strony głównej (dodam tylko, że to SB to kicha w porównaniu z SB poprzedniego skryptu) powoduje spadek userów zalogowanych na forum. Mało tego, liczba userów na IRC'u wcale nie wzrasta i momentami jest tam nudniej niż w SB. To tyle tytułem wstępu. A teraz moje skromne zdanie. Wygląd nowego skryptu - można przeboleć, choć poprzedni był ładniejszy i lepiej były rozmieszczone przyciski sterujące. Funkcjonalność - za kilka miesięcy może w połowie dorówna do poprzedniego skryptu i to tylko dzięki wzmożonej pracy administratorów. Bezpieczeństwo - trudno się wypowiadać, wszystko jest do złamania to tylko kwestia chęci. Wnioski końcowe: To forum, które istniało jeszcze przed dwoma dniami po prostu umarło! A dokładniej umarła jego dusza, miodność i to coś - magia - która przyciągała userów! Nie wiem, czy to kiedykolwiek uda się odbudować, myślę, że na to potrzeba jeszcze drugie tyle czasu, ile istnieje to forum. Nowi użytkownicy może się przyzwyczają, ale wszystkim pozostałym na zawsze zostanie w pamięci tamto "najlepsze" forum. Sam jeszcze będę się zastanawiał, czy pozostać na tym forum, bo gdybym w dniu dzisiejszym zarejestrował się na tym forum, to nie zostałbym tu długo (o ile bym się zarejestrował)

PS. To forum aktualnie jest szare, bure i ponure, straciło to COŚ, co mnie przyciągało do niego, to coś, co sprawiało mi przyjemność. Teraz czuję sie nijak, bez dalszej ochoty do przebywania na tym czymś. Przepraszam.

Zgadzam się w 100% !!! różnica wyglądu tego forum zmieniła sie na duży minus.A także funkcjonalnosc jest słaba.Ale to tylko moje slowa i sugestie.Niech równiez wypowiedzą sie inni uzytkownicy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.