x-kom hosting

ForumPC.pl na nowym skrypcie

Demerzel
komentarz
komentarz

Po napisaniu odpowiedzi w dziale zestawy komputerowe chciałem powrócić do części poświęconej sprzętowi, korzystając z linka po lewej stronie na górze.

Ujrzałem coś takiego:

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

Czy potrzebne jest to przekierowanie po zalogowaniu? Nie szybciej i prościej było by po logowaniu od razu wejść na główną stronę forum?

GoBi
komentarz
komentarz

Nie, poprostu może długo pisałeś temat i serwer automatycznie CIę wylogował.... bizon musi zmienić czas...

Demerzel
komentarz
komentarz

Ale przeszedłem na główną stronę forum potem zacząłem pisać odpowiedź gdzie indziej i nie musiałem się logować. Cały czas byłem zalogowany a sytuacja sie powtórzyła. Przed chwilą

 Forum Komputerowe > Informacje > Sprawy forum > ForumPC.pl na nowym skrypcie

nacisnąłem na Informacje i dostałem ten sam błąd. Cofnąłem stronę i pisze dalej.

kwachu1992
komentarz
komentarz

mnie tam już się podoba tylko troche w tematach sie gubie :D

najbardziej mi brakuje "pomógł" :) no i SB

Demerzel
komentarz
komentarz

Kiedy biorę w przeglądarce odśwież na głównej stronie forum widzę:

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /usr/local/apache/www/htdocs/forumpc.pl/sources/action_public/profile.php on line 1718

Po podaniu adresu http://www.forumpc.pl wczytuje dobrze.

MaaT
komentarz
komentarz

@up

mam ten sam problem i to dosc czesto, a uzywam opery

ps. jak ustawic tu podpis?

dar55
komentarz
komentarz

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /usr/local/apache/www/htdocs/forumpc.pl/sources/ipsclass.php on line 5040

Popek
komentarz
komentarz

Miałem to samo! Brakuje mi na razie sb i pomógł :(

Demerzel
komentarz
komentarz

Brakuje mi jednej opcji <_< . Mianowicie przeglądania swoich postów.

bizon11
komentarz
komentarz

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /usr/local/apache/www/htdocs/forumpc.pl/sources/ipsclass.php on line 5040

czy ten błąd nadal występuje ?

Bo mogło to się dziać wtedy gdy edytowałem daty na forum

dar55
komentarz
komentarz

nie występuje , było przez chwile

Saper
komentarz
komentarz

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /usr/local/apache/www/htdocs/forumpc.pl/sources/ipsclass.php on line 4642

Mi to wyskoczyło przed chwilą

I nadal nie mogę pisać postów na IE bo robi się białe tło i muszę wyłączyć przeglądarke

bizon11
komentarz
komentarz

Nawet za pomocą szybkiej odpowiedzi?

U mnie tego problemu nie ma na IE...

Proszę o screena sytuacji

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

Ten problem nie powinien już występować ;]

Kurzun
komentarz
komentarz

Ja również nie mam problemu i na laptopie z IE7 i na swoim z IE6 mogę pisać posty.

arcix
komentarz
komentarz

Jakoś nie moge sie przyzwyczaić do nowego wyglądu tego forum.To pewnie kwestia czasu. :unsure:

bizon11
komentarz
komentarz

Już jest możliwość odpowiadania za pomocą IE ;]

Co prawda prowizorka ale działa...

dar55
komentarz
komentarz

czy mnie się wydaje czy nie ma selektywnego cytowania ? było bardzo przydatne i tworzyło domu schadzek :D

LIDER
komentarz
komentarz

Zaczynanie forum na PHPBB a kończenie na Invision Power Board jest strasznie nie profesjonalne. Jak się zaczyna na jednym skrypcie to się przy nim zostaje i tylko modyfikuje. Użytkownicy nienawidzą takich zmian. Poza tym, forum straciło całkowicie swój klimat i swoim oklepanym komunistycznym wyglądem tylko odstrasza. Nie cierpie IPB, dla mnie to totalny syf. Nie mam zamiaru się grzebać na forum i szukać po koleji wszystkiego, bo IPB jest całe zaje*ane niepotrzebnymi tabelami. Przyzwyczajanie użytkowników do Toyoty i przesadzenie ich do Fiata nie jest zbyt dobrym pomysłem (nie mówie o kwestii zabezpieczeń, ale to oczywiste, ze można samemu zabezpieczyć pożądnie forum - własne zabezpieczenia są najelpsze). Moja rada jest jedna. Jak najszybciej powrócić do poprzedniego skryptu zanim ludzie będą dużo pisać, bo wtedy bizon będzie miał mase roboty. Niestety pomysł jest niewypałem. Przykro mi, ale niestety się nie udało. Duży krok w tył. Pozdrawiam.

necik
komentarz
komentarz

Rozumiem ze dla wielu z Was mogło być to wielkie zaskoczenie, jednak jestem w 100% pewny że po jakimś czasie wszyscy będą z tego zadowoleni.

Zastanówcie się co byłoby w sytuacji gdyby ktoś włamał się na dawne ForumPC.pl (jeszcze na skrypcie phpBB by Przemo)? Co byłoby gdyby cała baza danych została skopiowana i prawie 10000 maili byłoby publicznie dostępnych? Czy nie płakalibyście wtedy?

Dla mnie IPB jest o wiele lepszym skryptem - mniej obciąża serwer, lepszy support itp.

Decyzja o zmianie skryptu jest nieodwracalna. Dlatego w tym temacie proszę zgłaszać wszelkie problemy lub usterki na jakie obecnie natrafiliście.

bizon11
komentarz
komentarz

Po wszystkich modyfikacjach funkcjonalność forum będzie praktycznie identyczna jak poprzedniego skryptu

Najpóźniej we wtorek pojawi się moduł: pomógł

Invision Power Board jest strasznie nie profesjonalne

A możesz mi wytłumaczyć dlaczego większość dużych for stworzonych jest na tym skrypcie?

dar55
komentarz
komentarz

wy tu pitu pitu a ja sie pytam i odpowiedzi nie dostaje :D

mam jeszcze jedno , stare linki nie działają , i czy jest możliwośc by działały ? jakiś myczek ?

Zarov
komentarz
komentarz

Bizon mu chodziło że nieprofesjonalne jest zaczynanie na 1 a kończenie na 2. Nie wiem skąd takie coś...nie każdy pamięta, ale dawno temu kiedy to forum powstawało nikt nie wiedział że tak sie rozrośnie, czy Bizon zakładając wtedy forum, chyba jeszcze mialo adres z prv.pl mial wykupić za pare setek IPB? Nie było sensu bo nie wiedział co z tego wyjdzie.

Co to phpBB vs IPB to tylko przyzwyczajenie, jak pisze necik to za jakiś czas opanujecie różnice i bedzie ok.

bizon11
komentarz
komentarz
1 brak stron w temacie tylko "następny" a na ostatnim błąd jak nie wiesz..... bo ostatni biggrin.gif , strony były przydatne

2 przełącznik zwykły i rozbudowany edytor , phi dwie ikony

3 szybka odpowiedź , brak

4 jeszce się coś znajdzie biggrin.gif

5 brak w szukaj opcji "szukaj w swoich posta

2. taka jest ta funkcja

3. juz jest

5. Szukaj -> Więcej opcji -> zaawansowane szukanie

Jeśli chodzi o pliki graficzne to staramy się je wszystkie odzyskac ;]

kwachu1992
komentarz
komentarz

dołączam się do pytania dar55 dla mnie cytowanie selektywne było również bardzo przydatne :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.