x-kom hosting

ForumPC.pl na nowym skrypcie

Demerzel
komentarz
komentarz

Jak było mówione klimat tworzą ludzie nie skrypt. Ale Administratorzy tworzą funkcjonalność ;) . Tej trochę brakuje. Co do pomógł, osobiście wole żeby to usunęli i odciążyli serwer ;) ale potrzeba coś żeby można było rozróżnić czyja rada ile jest warta.

Od początku nowego skryptu intrygują mnie daty i czas jaki jest pokazywany. Przed chwilą widziałem post zamieszczony z jutrzejszą datą!

Mój zegar komputerowy pracuje dobrze :P .

necik
komentarz
komentarz

Spokojnie, daty naprawimy jutro :)

grzegorzmce
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze mnie olewacie ciągle pytam czy wróci podgląd do tematu czyli jeśli się najedzie myszką na nowy temat to będzie widać pierwszy i ostatni post tak jak było w poprzednim skrypcie.

Fafu
komentarz
komentarz

Raczej nie będzie, ale zobaczymy co tam wykombinuje bizon :D

bizon11
komentarz
komentarz

Nie olewam tylko nie wszystko widzę i nie ze wszystkim nadążam :)

Jeśli chodzi o tą funkcję... No cóż była przydatna postaram się ją dodać lecz gwarancji nie daje bo naprawdę na razie nie wiem jak to zrobić...

CatchMe
komentarz
komentarz
29384foto.JPG
bizon11
komentarz
komentarz

CatchMe - problem został już usunięty ;]

CatchMe
komentarz
komentarz
czaryew0.jpg
dar55
komentarz
komentarz

troszkę mi brakuje smoczynnego wstawiania nazwy usera po jego kliknięciu , drażniące to jest jak trzeba wpisywac , jak ktoś się pomyli i wpisze zamiast bizon11 np puzon11 :D

Gość
komentarz
komentarz

lol - fajnie, za dużo otrzymujesz PW albo za dużo piszesz :D

bizon11
komentarz
komentarz

CatchME wyczyść PW :)

- zobacz czy w folderze Sent Items masz coś :)

Dziniu
komentarz
komentarz

To ja zrobię takie porównanie IPB I PHBB:

Funkcjonalność:

PHBB: Duża, lecz gdy baza danych się rozrośnie forum zacznie mulić

IPB: Z początku może wydawać się że jest beznadziejna ale gdy dokładnie się poszuka będzie porównywalna a nawet lepsza od PHBB

Wynik: 1:1

Bezpieczeństwo:

PHBB: Forum jest narażone na ataki. Wykrywane są nowe dziury. Musimy dbać o łatanie ich.

IPB: Znacznie bezpieczniejsze forum. Co nie znaczy że niema jakiś błedów czy dziur, ale forum jest płatne więc i support dobry

Wynik: 0:1

Wygląd:

PHBB: Domyślny styl nie jest zbyt ładny więc szybko zdecydujemy się na pobranie i zainstalowanie innego.

IPB: Trochę lepiej ale też nie jest doskonale.

Wynik: 0:1

Wygoda:

PHBB: PHBB jest bardzo popularnym skryptem w sieci dlatego dużo użytkowników zna jego możliwości.

IPB: IPB jest skryptem zainstalowanym najczęściej na dużych forach. Wielu użytkowników narzeka czasami na niego, ale jeżeli jesteśmy zaawansowanymi użytkownikami Internetu to nie powinniśmy mieć problemów.

Wynik: 1:0

Ogólny wynik: 2:3 dla IPB

Według mnie lepiej postawić na IPB niż ryzykować utratę forum. Ja nie widzę potrzeby powrócenia do PHBB ale chciałbym styl jeśli można dać z PHBB a jeśli nie będzie można to przyzwyczaję się do obecnego.

Orbes
komentarz
komentarz

Funkcjonalnośc, cóż, moim zdaniem do IPB jest więcej możliwości modyfikacji.

naekana
komentarz
komentarz

No to ja też trochę pomarudzę.... ;)

1.

podgląd do tematu czyli jeśli się najedzie myszką na nowy temat to będzie widać pierwszy i ostatni post tak jak było w poprzednim skrypcie.

Dla moderatora to była bardzo przydatna funkcja, na prawdę ułatwiała modowanie, zwłaszcza przy bardzo dużej ilości postów.

2. Bardzo brakuje mi buttona "nieprzeczytane posty".

3. Przy przenoszeniu tematu do odpowiedniego działu brakuje opcji wyboru przekierowania "strona główna forum/powrót do tematu". Po przeniesieniu tematu wysyłam PW do użytkownika z nowym linkiem i chciałaby żeby skrypt "wracał" do tematu.

4. Na nowym stylu pojawił się nowy problem - pisanie postów jeden pod drugim przez tego samego użytkownika. Nie znam sie na programowaniu, ale na starym forum w jakiś cudowny sposób nie można było w ogóle pisać postów pod sobą - skrypt od razu zmieniał post i to było rewelacyjne. Bardzo przydałoby się to i tutaj. Problem można rozwiązać połowicznie używając opcji "łącz posty", ale mi to diabelstwo nie chce działać...

5. Nie ma oznaczenia kto przeniósł temat. W przypadku, gdy temat ląduje w koszu, bardzo by się to oznaczenie przydało, zwłaszcza jeśli moderator pozostawia taki post bez żadnego komentarza. Po prostu nagle temat ląduje w koszu i nie wiadomo o co lotto.

6. W profilu nie ma dostępu do wszystkich postów napisanych przez użytkownika. Jest to dosyć kłopotliwe - nie zawsze pamiętam wszystkie komentarze dopisywane do postów konkretnego użytkownika, co jest ważne w przypadku decydowaniu o warnie. Na starym forum wchodziłam w profil i miałam jasny podgląd wszystkich postów.

****i jeszcze tak zupełnie na boku mam maluteńką, nierozsądną prośbę - dodajcie do emotek mojego kochanego diabełka :wub: ****

I to by było na tyle. Poza tym styl elegancki, nowoczesny i przestrzenny. I o takim właśnie sobie marzyłam :)

bizon11
komentarz
komentarz

Została dodana Polska pomoc:

Zapraszam tutaj:

http://www.forumpc.pl/index.php?act=Help

2. Bardzo brakuje mi buttona "nieprzeczytane posty".

http://www.forumpc.pl/index.php?act=Search&CODE=getnew

3. Przy przenoszeniu tematu do odpowiedniego działu brakuje opcji wyboru przekierowania "strona główna forum/powrót do tematu". Po przeniesieniu tematu wysyłam PW do użytkownika z nowym linkiem i chciałaby żeby skrypt "wracał" do tematu.
5. Nie ma oznaczenia kto przeniósł temat. W przypadku, gdy temat ląduje w koszu, bardzo by się to oznaczenie przydało, zwłaszcza jeśli moderator pozostawia taki post bez żadnego komentarza. Po prostu nagle temat ląduje w koszu i nie wiadomo o co lotto.

Zobaczymy co się da zrobić ale niczego nie obiecuje

4. Na nowym stylu pojawił się nowy problem - pisanie postów jeden pod drugim przez tego samego użytkownika. Nie znam sie na programowaniu, ale na starym forum w jakiś cudowny sposób nie można było w ogóle pisać postów pod sobą - skrypt od razu zmieniał post i to było rewelacyjne. Bardzo przydałoby się to i tutaj. Problem można rozwiązać połowicznie używając opcji "łącz posty", ale mi to diabelstwo nie chce działać...

Łączenie postów zostało aktywowane.

6. W profilu nie ma dostępu do wszystkich postów napisanych przez użytkownika. Jest to dosyć kłopotliwe - nie zawsze pamiętam wszystkie komentarze dopisywane do postów konkretnego użytkownika, co jest ważne w przypadku decydowaniu o warnie. Na starym forum wchodziłam w profil i miałam jasny podgląd wszystkich postów.

Idzie:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=18297

1. Szukanie postów i tematów napisanych przez danego użytkownika:

Idziemy do tematu z danych użytkownikiem

Klikamy raz na nazwę użytkownika

Wybieramy Znajdź tematy użytkownika lub Znajdź posty użytkownika.

Lisu_09
komentarz
komentarz

Da się zrobić żeby w zakładce " zobacz nowe posty" widniał button "oznacz wszystkie jako przeczytane" ??bo wchodzenie do strony głównej jest denerwujące :)

Przemek
komentarz
komentarz

Mozesz zrobic taki myk ze klikasz na stronie glownej Nowe posty i pozniej na dole zaznaczasz z jakiego okresu chcesz ogladac posty.

dar55
komentarz
komentarz

a co to jest ? "Szukać w tematach potomnych jeśli opcja podkategorii została wybrana?" :D

i drugie jak znaleźć tematy bez odpowiedzi ?

Kurzun
komentarz
komentarz

Mi brakuje też liczby postów przy napisie Zobacz nowe posty - przykładowo Zobacz nowe posty (6). A i o szukaniu tematów bez odpowiedzi nie wspomnę.

Przemek
komentarz
komentarz

Mi najbardziej brakuje opcji przegladania nieprzeczytanych postow :/

Popek
komentarz
komentarz

A ja sie właśnie ciesze ze nie ma tej opcji, np. mialem 768 nieprzeczytanych postów, i musiałem oznaczać jako przeczytane....

Albo jak wróciłem z Bułgarii, 2462 usuniętych nieprzeczytanych tematów!! Tylko to mi życie utrudniało :/

mat159
komentarz
komentarz

PoPeK. Tobie to troche tylko utrudnialo, a dla innych (sadze iz dla wiekszosci) byla to ogromna funkcjonalnosc.

bizon11
komentarz
komentarz

Zostało dodane cytowanie selektywne - zaznaczmy tekst i klikamy odpisz ;]

I mamy cytowanie w szybkiej odpowiedzi :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.