x-kom hosting

Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych

Gość
komentarz
komentarz

Potrzebuje pilnie pomocy !!! Więc tak, musze znaleźć tytuły i cytaty dzieł w których występuje miłość patriotyczna. Bardzo potrzebuje tego!

Dzięki z góry i pozdrawiam!!

Kamik47
komentarz
komentarz

„Hymn do miłości ojczyzny” Ignacego Krasickiego

„Żeby Polska była Polską” Jana Pietrzaka

Pierwsze wersy hymnu, które są apostrofą, brzmią:

„Święta miłości kochanej ojczyzny,

czują cię tylko umysły poczciwe!”.

pomoglem? bo nie wiem czy o to chodzi :)

Gość
komentarz
komentarz

o może być tylko że potrzebuję tego więcej

Popek
komentarz
komentarz

Jeszcze jest "Rota" Marii Konopnickiej.

A propos: tutaj masz tego dużo http://www.datapolis.com/grzes/spiewnik/pp.htm

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Zadanie macie w załączniku, niewiem czy dobrze je zrobiłem. Na lekcji wszytsko rozumiałem a teraz nic, zero, null... :blink:bez_tytuĹu.JPG

post-614-1203448902_thumb.jpg

vocativus
komentarz
komentarz

jeśli nie jesteś pewien czy wszystko dobrze to przekształcasz wzór funkcji liniowej y=ax+b wg. podanych kryteriów. Czyli f(x+2)-3 - czyli do wzoru y=ax+b zamiast X podstawiasz x+2 i na koniec dopisujesz -3 i liczysz. Wychodzi wzór postaci y'=ax+b, liczysz dwa punkty i sprawdzasz czy porsta się będzie pokrywać, ew. odczytujesz z wkresu punkt i na wzorze sprawdzasz czy należy do wykresu funkcji y'.

Gość
komentarz
komentarz

A co powiecie o stężeniach procentowych i stężeniach molowych z chemii? Może mi ktoś to wytłumaczyć i podać jakieś zadania przykładowe?

Bo jutro mam z tego sprawdzian, książki za ch** nie moge znaleść a na tych 2 lekcjach mnie akurat nie było <_<

mat159
komentarz
komentarz

Generalnie potrzebne Ci sa tylko wzory ;)

Bardzo fajny artykul o st. procentowym: http://www.chemicalforum.eu/viewtopic.php?p=5985

Poza tym na tym forum jest bardzo duza ilosc zadan, wiele wyjasnione krok po kroku takze wystarczy poszukac.

Gość
komentarz
komentarz

Dzięki, kocham Cię :):P

Gość
komentarz
komentarz

ist do nerona z prośbą o ułaskawienie rzymian -błagam niech ktoś napisze ten list.

/Nie powtarzaj sie juz - jeśli nikt tego nie napisał to znaczy że mamy lepsze rzeczy do roboty...

/Sam sobie to napisz i daj to Ci to sprawdzimy

mcickx

mAgneS
komentarz
komentarz

Jednocześnie prosze Was, żebyście nie prosili nas o odrobinie zadań bo Wam sie nie chce... Jeżeli naprawde masz problem to napisz - postaramy sie pomóc
Kondziorek z czym konkretnie masz problem? Bo chyba nie prosisz o to by napisać za Ciebie cały list... Prosiłeś o to już dwa dni temu w osobnym temacie (bez odzewu)... pokaż co napisałeś od tamtej pory, a na pewno ktoś Ci to sprawdzi i pomoże poprawić ewentualne błędy.
Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Kondziorek. My POMAGAMY zrobić zadania domowe, lub zrozumieć dany temat. Tutaj NIE ROBIMY za kogoś zadań domowych. Tak jak pisze mAgneS. Możemy sprawdzić błędy, dać jakieś wskazówki (np. na co musisz zwrócić uwagę) Poza tym nie ma co zachęcać reputką (łapówkarstwo :haha:), bo to nie jest raczej mile widziane.

Jeżeli jesteś aż tak zdesperowany, to czy szukałeś w Internecie podobnych wypracowań? Możesz się na nich wzorować. Może poddadzą Tobie jakąś myśl. Tylko ich NIE KOPIUJ w całości. Nauczyciele są na to wyczuleni :lol:

Krage
komentarz
komentarz (edytowane)

Potrzebuje Prezentacje o Mickiewiczu.

Tak to tyle.

: D

Jak by ktos znalazl to bede dzwięczny : P

Edytowane przez naekana
temat przeniesiony i scalony
piku
komentarz
komentarz

Za moich czasów nie było internetu, się samemu uczyło :P A sam nie możesz zrobić? Google dobra rada zawsze może pomóc :) A PowerPoint trudny nie jest. Przynajmniej i programu się nauczysz :D

Gość
komentarz
komentarz

"Różnica czasu miejscowego między przylądkiem Dieżniewa a przylądkiem Baba". Hm?

piku
komentarz
komentarz

360stopni/24h daje godzinę na każde 15 stopni. Dzieląc dalej mamy 4 minuty na stopień. Różnica między tymi przylądkami wynosi bodajże 195 stopni, czyli mnożąc 195*4 mamy 780 minut, czyli 13 godzin różnicy. Poprawcie jeżeli się mylę :P

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli różnica między tymi przylądkami to rzeczywiście 195 stopni to sie zgadza :)

1 stopień = 4 minuty, właściwie tyle trzeba zapamiętać :)

piku
komentarz
komentarz

Chyba się rypłem: nie 195 ale 165 stopni. Nie w tą stronę liczyłem, zatem daje to 660 minut, czyli 11 godzin różnicy. Duża ta Azja :P

Gość
komentarz
komentarz

podajcie mi strony z dziełami sztuki związanymi z miłośćią bardzo prosze!

mis456
komentarz
komentarz

Muszę odtworzyć przebieg reakcji strąceniowej. Mam podane:

Cu2+ + S2- ->CuS (strzałka w dół)

2+ i 2- to indeksy górne.

Może być coś takiego?

H2S + CuSo4 -> CuS +H2SO4

mat159
komentarz
komentarz

Moze byc, ewentualnie zamiast H2S jakis rozpuszczalny siarczek (K2S).

svmsung
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam mam na zadanie uzupełnić całe ćwiczenia New Adwentures do klasy 1. Mam problem z rozwiązanie zadań a szczególnie str. 21-49.

I czy nie wiecie gdzie mogę znaleźć rozwiązania lub jakieś skany. Daje plusy! A i jeszcze jedno najlepiej na jutro.

Edytowane przez naekana
temat przeniesiony i scalony
grzeg16
komentarz
komentarz

powiedział byś chociaż do której klasy. Liceum, gimnazjum czy podstawówki?

ja kupiłem na początku roku, na allegro i mam spokuj przez cały rok. ;)

svmsung
komentarz
komentarz

Do 1 Gimnazjum Takie zielone ćwiczenia. Takie tylko ćwiczenia http://ksiegarnia.b-52.com.pl/katalog/02787.jpg

mis456
komentarz
komentarz

Jam ma się podane np 2(index górny) i 3 (index dolny) H to jak z tego wyliczyć ilość protonów elektronów i neutronów (zapomniałem jak to się robiło :blush: )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.