x-kom hosting

Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych

Kamzilla
komentarz
komentarz

Muszę w paru zdaniach na jutro opisać najlepszego kolegę po niemiecku, błagam pomóżcie.

dicappo
komentarz
komentarz

Napisz a my Ci sprawdzimy.Zacznij od
Er heibt ..... to b to ich to długie b
ile ma lat
skąd pochodzi
wygląd zewnętrzny
cechy charakteru
i ocena postaci czyli za co go lubisz tylko wszystko po niemiecku

  • Dobra wypowiedź 1
Kamzilla
komentarz
komentarz

Napisałem wczoraj wieczorem, dziś już trochę za późno ale jeżeli można sprawdzić
Ich habe den Best Freund, er heiβt Kamil. Er ist 14 Jahre und besucht Gymnasium. Kamil ist mein Beste Freund, er hilft mir zu unterricht und gitarre spielen. Er hat Grün Augen und braune haare. Er mag konsole, rock musik und gitarre spielen. Er ist tolerant, hilfreich,und tröstlich. Kamil ist die beste freund. Jeszce mam napisane o moim wzroście, że jestem szczupły i wysportowany ale zeszyt pojechał :). Dalej już nie miałem siły, żeby coś napisać i pomysłu..

  • Dobra wypowiedź 1
dicappo
komentarz
komentarz

Moze być.

  • Dobra wypowiedź 1
Kamzilla
komentarz
komentarz (edytowane)

Super! Łap +.
A możesz mi jeszcze pomóc?
Muszę opisać swój dzień i użyć niektórych z tych słów. sich duschen, in die schule gehen, zu mittag essen, zu abend essen, fernsehen, freunde treffen, etwas spielen.
Rano wstaję, ide wziąć prysznic a następnie jem śniadanie. Następnie jadę samochodem do szkoły, tam jestem pół dnia. ze szkoły odbiera mnie mama lub tata i wracam do domu. Jem obiad, odrabiam lekcje a później siedzę przy komputerze, lub czytam książki, a wieczorem kładę się spać. i musze to miec normalnie i w czasie perfekt.
w zadaniu mam jeszcze takie cos UM STEHE ______ ICH AUF.

dicappo
komentarz
komentarz

nie pisz ze jestes tam tylko napisz w szkole bo to poprawniej a po drugie prosciej uzywaj dann dannach

Am morgen ich stehe auf. I zacznij odf tego ma nadzieję że wiesz co oznacza co?

powinno byc grunne Augen to jest struktura ktorej sie chyba jeszcze nie uczyles.

  • Dobra wypowiedź 1
oskaro07
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam
Proszę o pomoc potrzebuje materiałów na prezentacje na temat :
Konfiguracja karty dźwiękowej
Pozdrawiam i z góry dzięki
[color="#ff0000"]
//od takich spraw jest temat zbiorczy
//łączę
//dan[/color]

almarjur
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej!

Czy możecie napisać coś pare zdań z jęz. niemieckiego? Tak aby powyżej 2 było :D

Mamy napisać na temat: " Woher kommen die auslander in polen? " Ma byc gdzies na 4 - 5 zdan.

Dziękuję

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Siema. Problema mam :D Co więcej, wydaje mi się że jest prosty, tylko czegoś nie zauważam, jakiegoś szczegółu, i nie mogę dojść do wyników. Cóż, o tej porze nie dziwota ;) Ale może ktoś zauważy od razu w czym rzecz :D

Mianowicie, muszę znać kąty zaznaczone na rysunku (taaa jest, to koślawe coś :D). Długości są takie jak podane. Kąt po prawej na dole powinien być większy niż 55*, ale zupełnie nie mam pojęcia co z tym począć, a już dość długo nad tym kminię...

A jeśli ktoś chciałby wiedzieć, o co z tym chodzi - projekt mechanizmu wywrotki, to co ma długość 1,442 metra to długość siłownika (od miejsca jego zaczepienia do zaczepu skrzyni ładunkowej, która jest tym elementem o dł. 2,2 metra). 2,5 metra to rama pojazdu. 0,863 metra to wysokość, na jakiej punkt zaczepienia siłownika jest ponad ramą. Proszę nie pytać, czemu akurat 0,863 metra, bo wynika to z kształtu skrzyni i z wymiarów siłownika (znalezione w katalogu pewnej firmy) - oczywiście pewnie można by to zrobić inaczej (lepiej? :P), ale załóżmy, że tak ma być ;) Czy da radę dla podanych danych wyliczyć te kąty czy też jest tych danych za mało?

[URL=http://img255.imageshack.us/i/wywrotkarys.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3040/wywrotkarys.th.jpg[/IMG][/URL]

vocativus
komentarz
komentarz

na moje oko to za mało danych...


narysowałem te linie w programie, obróciłem tak, żeby pasowały i wyszło mi że prawy dolny ma 52 stopnie, górny 91, lewy ma 127. Obliczenia nie są dokładne.

  • Dobra wypowiedź 1
FrogsterPL
komentarz
komentarz

OK dzięki. Spytałem jeszcze o to na forum Matematyka.pl i mi podali opis jak to wyliczyć (m.in. twierdzenie cosinusów), więc sobie sprawdzę :)

vocativus
komentarz
komentarz

a no tak... tw. cosinusów. Jak zrobisz przekątną między lewym a prawym dolnym to masz trójkąt prostokątny który policzysz z f. trygonometrycznych, a powyżej coś zbliżone go prostokątnego które policzysz z tw. cosinusów. Długość przekątnej z pitagorasa.

Hammer
komentarz
komentarz

Muszę zrobić kilka zadań z polskiego, może jest ktoś kto orientuje się w tym lepiej ode mnie ?

Wskaż cechę OBCĄ filozofii pozytywistycznej.
a skłonność do badań szczegółowych
b największą wartość ma poznanie empiryczne
c społeczeństwa rozwijają się drogą ewolucji
d skłonność do uogólnień filozoficznych o charakterze metafizycznym

Przekonanie o względnej jednorodności świata empirycznego to:
a utylitaryzm
b monizm przyrodniczy
c organicyzm
d legalizm organicznikowski

Poetyki realizmu nie cechuje
a psychologiczne uprawdopodobnienie zachowań postaci
b deformacja świata przedstawionego przez groteskę
c budowanie fikcji na podstawie wnikliwych studiów obserwacji i doświadczenia życiowego
d ograniczenie wartościowania, komentowania

n31T
komentarz
komentarz

Przekonanie o względnej jednorodności świata empirycznego to: b monizm przyrodniczy

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
railman
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam

Na jutro muszę zrobić prezentację na temat "Instalacja i konfiguracja modemu".

Posiada ktoś jakieś informacje, linki do stron na ten temat?

n31T
komentarz
komentarz

Nie sprecyzowałeś jakich modemów, poza tym na googlach stron ze screenami o konfiguracjach wszelakich modemów jest tysiące.

Gość
komentarz
komentarz

np. [url]http://amm.net.pl/modem.htm[/url]

railman
komentarz
komentarz

Nie ma co precyzować taki temat jak napisałem. Dość ogólny.

LUka-sz
komentarz
komentarz (edytowane)

I need help !
Fizyka, 3 klasa gim.
zwierciadło płaskie... wiem niby łatwe ale tu mam problem

http://yfrog.com/5abeztytuudqop
Litera K, mam tu znaleźć 5 punktów, np. na dole niby są 2 ale by się pokrywały
proszę o wyrysowanie mi tego :P

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)

Potrzebuję pomocy w zadaniach z fizyki, może jest ktoś kto jest w stanie wskazać mi poprawne odpowiedzi, z fizyki jestem głąb nie orientuję się w podstawach.

http://www.imagebanana.com/view/i9l0vl5q/P100525_151518.jpg
http://www.imagebanana.com/view/ul4fbc6/P100525_151527.jpg
Chodzi mi o pytania:
3,5,6,9,10,11,13,15,19
Tu wujek google nie pomógł.

Proszę o pomoc jeśli ktoś się nudzi i trochę orientuje, gdyż waży się moje zdanie do następnej klasy :D

Światowiec
komentarz
komentarz

hej, Jestem Adam,
pomoże mi ktoś napisać "śmieszny" życiorys?

n31T
komentarz
komentarz

Hammer, z twoich zadań mogę Ci podać jedynie rozwiązania na okres połowicznego rozpadu, więcej nie pamiętam :P

zadanie 11 :

Okres połowicznego rozpadu można obliczyć wzorem No=N*(1/2)^(t/T) czyli po podstawieniu mamy No=8 * (1/2)^(4/2)= 8*(1/2)^2=8*(1/4)=2 odpowiedź poprawna : B

zadanie 9 :

tutaj pewien nie jestem, ale wydaje mi się że odpowiedzią poprawną będzie odpowiedź C - 25%

Jeśli dziś izotop zawiera 100% a okres połowicznego rozpadu wynosi 8 dni, to po 8 dniach, będzie on miał 50%, analogicznie po 16 dniach - 25%

Jak chcesz mam jakieś kartki z rozwiązaniami różnych zadań na mailu to Ci mogę podesłać

  • Dobra wypowiedź 1
dicappo
komentarz
komentarz

Światowiec w jakim sensie śmiesny zwykłe CV?

Światowiec
komentarz
komentarz

śmieszny... mam na myśli takie CV (nie według schematu)ale w wersji lekko-śmiesznej

piorek93
komentarz
komentarz

Witam potrzebuję prezentacje na temat działania płyty głównej, wszystko o płycie głównej. Proszę jeśli ktoś może ma taką prezentacje nich napisze z góry dzięki.
[color="#FF0000"]
[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.