x-kom hosting

E-N-T-E-R oszuści ?

kolejna ofiara E-N-T-E-R
komentarz
komentarz

Nie mam powodu by się użalać nad sobą. Zakupiłem towar, za kilka minut zrobiłem przelew. Jeśli uważasz, że mam powód żeby się użalać nad swoim zachowaniem to wybacz

Dyni@
komentarz
komentarz

Nad swoim losem.

Gość
komentarz
komentarz

A może ktoś mieszka blisko tego pana entera?

SUNTRADE

UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 13

08-110 SIEDLCE

crybaby
komentarz
komentarz

a ja dałem gościowi czas do jutra do 12:00 na skan dowodu nadania przesyłki, jeśli nie to sprawę zglaszam w odpowiednie miejsca ;]

Dyni@
komentarz
komentarz (edytowane)
A może ktoś mieszka blisko tego pana entera?

SUNTRADE

UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 13

08-110 SIEDLCE

Wiesz że są to poufne dane osobowe ? Nie ma ich ani na aukcji, ani na stronie "o mnie" której w ogóle nie ma, więc udostępniając je tutaj podpadasz pod pewien paragraf. Zainteresowani je mają, a niezainteresowani mieć nie powinni.

EDIT: Przepraszam, wycofuję ten post i proszę o skasowanie go, jeśli jest to sklep.

Edytowane przez Dyni@
kozman
komentarz
komentarz

Suntrade widnieje w baza-firm.com.pl, więc tak czy owak nie koniecznie musi pochodzić z allegro :)

mateuszafro
komentarz
komentarz

http://suntrade.prv.pl/

Koleś kręci kilka interesów od razu więc stąd jego opieszałość w wysyłce przedmiotów

Gość
komentarz
komentarz

Popatrz przyjacielu ilu nas tu jest...

A podejrzewam, że jeszcze wielu w końcu się dołączy.

Gdyby gość nie zagrał sobie z nami to nie byłoby tematu,

więc nie czuję, że zrobiłem coś złego

Nie chce mi się teraz liczyć i wchodzić na "jego"

strony, ale takich jak my to on chyba już zrobił ok. 50 osób

329zł x 50 = 16 450 zł a to już trochę jest( plus jakieś dopłaty

takich frajerów jak ja)

moja laska mówi, że już nie dostaniemy tych pieniędzy.

Dla tego w poniedziałek pod wieczór zgłaszam, jak i paru zdeklarowanych,

do centrum sporów informację o wyłudzeniu pieniędzy, a niezdecydowanym polecam to samo.

pozdrawiam.

mateuszafro nie broń go

swoją drogą fajną ma muzę

Dyni@
komentarz
komentarz

Jedyną rzeczą jaką narazie możecie mu zarzucić jest brak kontaktu. Poza tym uważam że kasę odzyskacie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie uwali sobie interesu za 20 tysiaków.

kolejna ofiara E-N-T-E-R
komentarz
komentarz

Jeśli w poniedziałek nie będzie odzewu również sprawę zgłaszam do Allegro. Co do pieniędzy to nie ma takiej mozliwości, żeby przepadły. A jak Allegro nic nie załatwi to się przejadę do tego delikwenta, aż tak strasznie daleko nie mam. Wtedy to dopiero będzie co opowiadać dzieciom... ;)

mateuszafro
komentarz
komentarz

Ja go nie bronie,broń boże! Tylko widzę że na tym starym koncie miecia_kras negatywy są za terminy wysyłek a nie za kradzież pieniędzy.Napiszę mu dzisiaj że ma czas do piątku jak nie to wystawiam negatyw.I innym też proponuje wystawić negatyw po upływie 14 dni.

Dyni@
komentarz
komentarz

Allegro wyśle mu maila z upomnieniem, ewentualnie z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i najwyżej zawiesi mu konto.

kolejna ofiara E-N-T-E-R
komentarz
komentarz

To jak Allegro nie załatwi sprawy to tak jak mówie pojedziemy do tych Siedlec i go własnorecznie zawiesimy tak, ze będzie potrzebował konkretnego resetu

mateuszafro
komentarz
komentarz

Cytat z regulaminu Programu Ochrony Kupujących na allegro "rekompensata obejmuje wartość doznanej przez Kupującego szkody, nie wyższej jednak niż 50% rzeczywistej wartości zakupionego Towaru" no to ładnie jakby jednak gość nie przysłał karty do po trudach i lataniu po policji dostanę 214,5 zł a wpłacałem 349zł a potem 80zł dopłaty czyli 429zł.

Gość
komentarz
komentarz

ja już sobie stery ati ściągnąłem(lewy górny róg)

Dyni@
komentarz
komentarz (edytowane)
Cytat z regulaminu Programu Ochrony Kupujących na allegro "rekompensata obejmuje wartość doznanej przez Kupującego szkody, nie wyższej jednak niż 50% rzeczywistej wartości zakupionego Towaru" no to ładnie jakby jednak gość nie przysłał karty do po trudach i lataniu po policji dostanę 214,5 zł a wpłacałem 349zł a potem 80zł dopłaty czyli 429zł.

Można link prosić ?

Edytowane przez Dyni@
Manniak
komentarz
komentarz
Ja go nie bronie,broń boże! Tylko widzę że na tym starym koncie miecia_kras negatywy są za terminy wysyłek a nie za kradzież pieniędzy.Napiszę mu dzisiaj że ma czas do piątku jak nie to wystawiam negatyw.I innym też proponuje wystawić negatyw po upływie 14 dni.

Więc za co mu zawiesili konto? Na pewno za jakieś przekręty. A swoją drogą taka osoba, czy firma powinna mieć już dożywotniego bana na sprzedaż. Zresztą popatrzcie na jego wulgaryzmy w komentarzach:

W rankingu debili NIUSIA_88 jest numerem 1... Tej idiotki więcej nie obsługujemy ! Czarna lista, ponad 7000 klientów zadowolonych a ona nawet nie została oszukana towar dostała! Wysyłka 3-5 dni od zaksięgowania wpłaty a ma pretensje do nas...
Temu "obojnakowi" polecamy wymianę rdzenia tego waszego mózgowego ! Zupełny brak kontaktu...wpłata po ostrzeżeniu od Allegro w zamian dają negatyw. Inni kupujący z tej samej aukcji zadowoleni a ci d...e tylko psują opinię. Czarna lista !!!
??? jakis pomyleniec nie wplacil wiec jak mial dostac towar ? chyba liczyl na prezent ;) tylko my to nie Swiety Mikolaj ;-/ nawet psychiatra by nie wiedział o co mu chodzi."nie będę wystawial negatywu, bo nie mialbym pieniedzy zeby zaplacic" ???

To tylko niektóre z tych kulturalnych komentarzy. Więcej na: http://allegro.pl/show_user.php?uid=559704...pe=fb_given_neg

Jakoś ci "pmyleńce" okazali się uczciwi a jemu konto zawiesili.

Gość
komentarz
komentarz

gość ciągle dostaje pozytywy. my tu gadu gadu a on sprawdza konto i ciągle dostaje pozytywy.

O co tu chodzi? dlaczego nas zlewa?

Ja czuję, że jak będzie miał od nas negatywy,

to i tak skomentuje je tak, żeby wyszło na jego plus

dzisiaj już dostał 5 pozytywów, z czego trzy od jednej osoby

05.06 złożyłem zamówienie

08.60 dotarły pieniądze

jest 22.06 a sprawa stoi w miejscu

Dyni@
komentarz
komentarz

Dalej nie mogę znaleźć tego fragmentu. Nie w tym miejscu jest zaś coś takiego:

"Warunki skorzystania z Programu

W Programie Ochrony Kupujących można uzyskać do 10.000 zł rekompensaty za nieudane transakcje przeprowadzone w Allegro. Możesz ubiegać się o rekompensatę w wysokości:

100% ceny przedmiotu, jeśli nie otrzymasz opłaconego towaru.

Przykłady

Cena przedmiotu wynosi 3.500 zł - możesz otrzymać 3.500 zł.

Cena przedmiotu wynosi 12.000 zł - możesz otrzymać 10.000 zł.

50% ceny przedmiotu, jeśli otrzymany towar będzie niezgodny z opisem oferty.

Przykłady

Cena przedmiotu wynosi 3.500 zł - możesz otrzymać 1.750 zł.

Cena przedmiotu wynosi 25.000 zł - możesz otrzymać 10.000 zł. "

7mariusz8
komentarz
komentarz

hej

dostalem przed chwila wyczerpującąa odpowiedz od naszego sprzedawcy: "beda wysylane w tym tygodniu", heh, jakby ktos wiedzial cos wiecej to napiszcie :blink:

crybaby
komentarz
komentarz

ja dostałem coś na zasadzie ctrl+c ctrl+v

"paczka będzie wysłana w ciągu 24-48h nie będzie to niestety 4830 ale lepsza hd4730 z ddr5 ponieważ 4830 miały żle zaprogramowany procesor graficzny i ich produkcja została wstrzymana a te co zamówiliśmy nie nadają sie do użytku więc zostaną zwrócone a klientom sapphire w zamian zaproponowało nieco droższy model hd4730 ale już bez żadnych dopłat"

oczywiście wysłałem go na księżyc i domagam się od niego zwrotu pieniędzy.

pomijając juz fakt ze gość w zeszłą środę mnie okłamał i napisał ze karta została wysłana i będzie w czwartek najpóźniej w piątek .

pd85
komentarz
komentarz

Witam. Wlasnie dostalem od nich meila ze do przelewu zwrotnego potrzebny jest numer konta i dane osobowe. Napisalem im ze juz wczesniej podawalem ale na wszelki wypadek podalem wszystkie szczegoly. Czekam wiec na kase...

crybaby
komentarz
komentarz
Witam. Wlasnie dostalem od nich meila ze do przelewu zwrotnego potrzebny jest numer konta i dane osobowe. Napisalem im ze juz wczesniej podawalem ale na wszelki wypadek podalem wszystkie szczegoly. Czekam wiec na kase...

to dobry znak :) ciekawe ile poczekasz na kasę .

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

mówię wam że czytał to forum i dla tego teraz tak się spieszy

było mówione,że w poniedziałek działamy, to nagle wszystko będzie szło w dobrym kierunku?!

A za trzy dni to się dowiemy, że znowu coś nie wyszło

mówię oczywiście

Edytowane przez Lipton
błąd ort.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.