x-kom hosting

E-N-T-E-R oszuści ?

Gość
komentarz
komentarz
Poczekajcie do poniedziałku, wtorku jeśli nic to zgłaszacie sprawę na Allegro tyle osób na raz koleś jest pozamiatany ;)

Nie bardzo, ta sprawa już się dłuuugo ciągnie ;).

Manniak
komentarz
komentarz

Dodam że E-N-T-E-R wcale nie ma przerwy - paręnaście minut temu się logował na allegro: (ostatnio logował się: 2009-06-20 19:37:10)

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=11894079

a na moje e-maile jak nie odpowiadał, tak nie odpowiada.

kamyk83
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak to długo się ciągnie?I allegro nic wczesniej z tym nie zrobiło?

Przecież jak by coś takiego było wcześniej to by nikt od niego nie kupował?

To nie jest jedna osoba która się wkurza że zakupiony przedmiot nie jest dostarczony w terminie tylko jest nas kilka(kilkanaście) osób jeszcze do tego chcą nam wcisnąć jakiś badziew.

Edytowane przez kamyk83
pd85
komentarz
komentarz (edytowane)

Wczoraj też się logował koło 22 więc dostęp do internetu ma. Zrobiłem PrintScr tego logowania i chyba mu jutro wyśle. Przyda się także jako załącznik w liście do allegro.

Do kamyk83. Ten gość sprzedawał wcześniej pod innymi loginami allegro. Natknąłem się na forum o tym mówiące. Niestety za późno.Nikt się widać nie skarżył do allegro na niego wcześniej...

Edytowane przez PawełD
Gość
komentarz
komentarz
Jak to długo się ciągnie?I allegro nic wczesniej z tym nie zrobiło?

Przecież jak by coś takiego było wcześniej to by nikt od niego nie kupował?

http://forum.pclab.pl/t396413.html - poczytaj

Jak zobaczysz posty typu 'A' od sliponogi to wiedz, że było włamanie na jego konto, żeby usunąć mu posty w tym temacie... ciekawy

sprzedawca ;).

Dyni@
komentarz
komentarz

Co wy macie z tym pisaniem do All ? To nie jest mediator. Posypie się parę negatywów to dostanie zawiasa, ale wy i tak z tego nic nie będziecie mieli.

mateuszafro
komentarz
komentarz

Myślę że za dużo się denerwujecie.Fakt gościu robi lekką zlewkę co nie powinno mieć miejsca,ale myślę że zniknięcie z naszą kasą jest mało prawdopodobne. Dużo sprzedaje a pewnie sam jeden tą maszyną kręci i nie daje rady.Albo sam sobie tak tłumacze żeby zapomnieć że wpłaciłem mu 429zł;(

RSK1990
komentarz
komentarz

No dużo strachu jak to się mówi nie ma allegro w razie lipnej aukcji i stracie naszej kasy ponoć wypłaca odszkodowanie (tak jak by :D ) w wysokości do 10000zł. Więc tu jest mały pikuś mnie bardziej zależy, żeby gówniarza dorwali i nauczyli go uczciwego handlu (no dobra, żaden nie jest uczciwy :P ) ale przynajmniej zachowania poziomu sprzedawca-nabywca, a nie sprzedawca-frajer taki zamiast zarobić kasę to zarobi kraty :D

Gość
komentarz
komentarz

I co? jakieś propozycje?

bo praktycznie nie wiem od czego zacząć.

z jednej strony chęć otrzymania 4770(do której dokonałem dopłatę)

z drugiej strony odzyskanie gotówki w celu złożenia zamówienia

tym razem z bardziej wiarygodnego źródła.

a na mojej gf8500tf już mi się nie chce grać

mateuszafro
komentarz
komentarz

Mógłby chociaż napisać że wyślę kartę w pozniejszym terminie, żeby było wiadomo i się nie stresować. W poniedziałek napiszę do gościa mail co z moją kartą i czy dopłata doszła. Może będzie miał lepszy dzień tak jak w czwartek (odpisał na 10 maili pod rząd) i odpowie na maila. W czwartek się pytałem czemu przerwał aukcję z xfx hd4770 i podał nawet sensowny powód, cytuje "nie tylko pan chce dopłacić do tej karty,ale proszę się nie martwić dla pana napewno będzie odłożona".

Gość
komentarz
komentarz

ja przed chwilą wysłałem maila o takiej treści początkowej:

witam ponownie. to jak jest z tymi naszymi zamówieniami?

dostaniemy czy zwrot pieniędzy?

jeśli mam nie dostać hd4770( do której dopłaciłem)

to proszę zrobić zwrot pieniędzy na moje konto

kamilpiasek
komentarz
komentarz

Chłopaki załamka, jade na integrze juz 3ci tydzien : ) bo juz drugi spradwca daje dupy poprzedniemu sie karty rowalily Oo ale kase mi oddal szybko i szybko odpowiadal na maile ale jakby nie bylo tydzien w plecy. Zakupilem druga odrazu wplata w enterze a tu dostaje wiadomość ze wczystko ...

znowu bo goscie chca wcisnac 4730 zamiast 4830 wciskając kit ze niby lepsza jest. (nawet oznaczenie ma niższy model...) ale poszukałem sprawdziłem i oto test:

http://ht4u.net/reviews/2009/powercolor_ati_radeon_hd_4730/

Po Niemiecku ale jak sie kliknie na test w aplikacjach klatki mowia same za siebie to WSZEDZIE ten 4730 dostaje w tylek od 4830 moze nieznacznie ale zawsze, ale na pewno jest to gorsza karta.

Odbierając te paczkę po otworzeniu pudelka jesli to nie bedzie 4830 a zapowiada sie ze nie to zrobie forke pudelka przy kurierze, spiszemy protokoł ze towar nie jest zgodny z opisem i odsyłam go do firmy.Jesli firma nie odda pieniedzy pozostaje napisac o allegro, (zwrot pieniedzy do 500zl gwarantowany) potem policja i goscia usmażą, po jakis dwoch latach sadowania dostanie 2lata w zawiasach ale go ile po sadach i komisariatach poganiaja :D, jak go jeszcze skarbowka za dupe wezmie to juz wogóle bedzie czadzik :) rutynowa kontrola ;), w finale satysfakcja gwarantowana tyle stresu nie przespanych nocy mo zafundujemy...

Najbardziej mnie denerwuje to że ktos wystawia aukcje a potem wciska ciemnote ze karty nie ma bo xxx powodow i jeszcze towar yyy ktory jest gorszy od zamowionego jest duzo lepszy, takie zabawy to z dzieciakami z podstawówki by przeszły, brak słów.

Druga rzecz gosc ma duzo pozytywów więc pewnie go ktos gdzies w hurtowni w bola zrobil z kartami a my jestemy pionkami w grze ktore dostaja po tylku...

Dyni@
komentarz
komentarz

Żeby skorzystać z POK musisz złożyć zawiadomienie na policji, tak więc kolejność jest odwrotna.

mateuszafro
komentarz
komentarz

Tak przeglądałem komentarze u entera i widzę że zazwyczaj komentarz jest wystawiony od 2 tygodni do miesiąca od dnia kiedy użytkownik kupił przedmiot więc nie róbmy na razie żadnych poważnych kroków względem niego typu zglaszanie sprawy na policje tylko odczekajmy te 14 dni o których jest mowa w opisie aukcji.

kamilpiasek
komentarz
komentarz

Ale dalem ciała masz racje trzeba bylo sprawdzic jak szybko ludzie oddaja komentarze na aukcji ech... teraz czekania na dwa tygodnie bo jesli cos jest z *to oznacza najczesciej ze to warunek z gwiazdką.

* obowiazuje i jest stosowany w danej firmie juz drugi raz tak mam : ). Raczej odda kase po tym terminie najwyzej bo jesliby 20 userow allergo poszlo zglosilo sprawe na Policje to bylo by wesolo u niego podejrzewam. Chlop ma za duzo pozytywnych komentrzy wiec raczej mu na nich zalezy. Gdyby nawet 15cie osob mu wbilo negatywa to obroty by mu polecaily o 50% a moze i wiecej w pierwszym miesiacu wiec chlopowi tez zalezec raczej bedzie na tym by umowy dtrzymac nie mowie juz o ewenualnych ganianiach sie później z Policja Allegro po 14tu dniach, jakbym byl sprzedawca to w życiu bym nie chciał, zabawa przez kilka lat z polskim wymiarem sprawiedliwosci rzecz nie do zapomnienia... koszty sprawy, adwokata sprawa z góry przegrana.

Co do tych lepszych kart to pewnie mu dostawca kit wcisnoł bo na necie trzeba ostrzej poszukac by znaleźdź testy. Jakby ktos dostal jakiegos ciekawego maila to niech nam da znac. Sam jestem w kropce.

PS: Alllegro mialo byc tanio, mialo byc szybko, mialo byc bezproblemowo a wyszlo jak zawsze przeżycia nie do zapomnienia, bedzie o czym dzieciom opowiadać.

Gość
komentarz
komentarz

A wiecie, że ludzie dalej zamawiają te 4770 i 4730?

Aż żal, że nie można ich ostrzec, ale za to będzie nas więcej;

oooj poważna sprawa...

Dyni@
komentarz
komentarz

Jak to nie można ? Od czego są negatywy ?

Manniak
komentarz
komentarz
A wiecie, że ludzie dalej zamawiają te 4770 i 4730?

Aż żal, że nie można ich ostrzec, ale za to będzie nas więcej;

oooj poważna sprawa...

Poszło do ludzi ostrzeżenie i link z tym forum. Powinniśmy jeszcze napisać ostrzeżenie na allegro przed typ użytkownikiem, żeby dotarło do większego ogółu. Takie lekceważenie klienta nie powinno być tolerowane. Dzisiaj wysłałem do gościa kolejnego e-maile a on ciągle bezczelnie milczy. Jednak się dziś znów logował na allegro, co znaczy że ciągle korzysta z neta, a co za tym idzie czyta i nasze e-maile.

kamilpiasek
komentarz
komentarz
Takie lekceważenie klienta nie powinno być tolerowane. Dzisiaj wysłałem do gościa kolejnego e-maile a on ciągle bezczelnie milczy. Jednak się dziś znów logował na allegro, co znaczy że ciągle korzysta z neta, a co za tym idzie czyta i nasze e-maile.

Jak ktos napisał pewnie gość sam kreci interes duzo sprzedaje a na konwersacje nie ma czasu. Druga rzecz ze mógłby zrobic masowego maila do nas wszystkich z wyjasnieniami dac nam opcje do wyboru HD4830 czy HD4730 ewentualnie doplata do czegos albo zwrot kasy.

druga opcja ma te 14cie dni i czeka az m dostawca od seraphine rzuci testem "Wacek mam te 35 kart dla Ciebie sorki ze tyle to trwało" a on nie musi sie bawic w jakies podchody... Co nie zmienia faktu ze leci w ch... kazdy z nas czeka na te karte lub kase ostro.

Co do zle zaprogramowanego procesora to normalnie zal program sie raz pisze i potem go ladujesz kilka milionow razy dwa program z regóły mozna wgrac rugi raz jak my na mikroprocesorach programowalismy to robilo sie to do bólu hehe... Co inego jak im sie robot produkujacy popsul fizycznego uszkodzenia juz nie zniwelujesz ale programowe to nie ma problemu najczesciej.ktos nam bajki wciska.

Jeszcze ze 4730 ma byc droższy od 4830 jak przeciez trobia ze ma byc tanszy od 4830 / 4770 ale gorszy za to od nich tez cos za coś to DDR5 to taki chwyt marketingowy.

kamyk83
komentarz
komentarz

Jutro dzień sądu ostatecznego ^_^

A tak poważnie to albo przyjdą paczki z tymi HD4730 której nie przyjmuje i drugie wyjście to że zacznie kase rozsyłać.No a trzecie to nas standardowo oleje?Jak się nic nie zmieni zaczynam działać coś z allegro

Ale ogólnie to gościu jest niepoważny.Nie dość że trzeba w cholere czasu czekać to jeszcze wciska inne karty PARODJA

Zobaczymy czy E.N.T.E.R. zacznie coś działać???

Gość
komentarz
komentarz

kamyk 83 jak w poniedziałek nie będę też miał żadnego konkretu, to ja też piszę do centrum sporów allegro, ale pod wieczór.

cholera, chciałbym mieć tego 4770(chociaż nie bardzo w to wierzę)

A najgorsze to to, że gram w dead space i bioshock, i już się podniecałem, że mi teraz to obraz będzie płynął

bo teraz mam gf8500 256 MB i niestety muszę rezygnować z upiększeń. I tak już trzy tygodnie się

podniecam niezdrowo :D

Cod4 MW i CoD5 WaW też czekają na nową kartę

mateuszafro
komentarz
komentarz

To ile już wam minęło czasu od wpłaty pieniędzy? ja mam gorzej bo do hd4770 dopłacałem w piątek na poczcie więc mu to wpłynie na konto zapewne dopiero jutro,i od jutra 14 dni czekania;)

ps. jak komuś jutro dojdzie hd4770 to nie grać w crysisa na full detalach tylko pisać tutaj by było wiadomo;-P

kolejna ofiara E-N-T-E-R
komentarz
komentarz

Zgadnijcie co mnie tu sprowadza ...

Dyni@
komentarz
komentarz

Chęć użalania się nad sobą i łączenia w bólu ?

mateuszafro
komentarz
komentarz

jestem ciekaw czy ktoś w tych co kupili normalnie hd4770 poprzez aukcję nie dopłatę dostał już kartę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.