x-kom hosting

E-N-T-E-R oszuści ?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Kumpel kupił u [b]imrch[/b] Sapphire Radeona HD4850 Vapor-X. Co ciekawe - karta doszła bardzo szybko, bez żadnego problemu, wszystko jest w porządku.

BTW, Dyni@... Weźże, na miłość Boską, popraw ten opis bo kłuje w oczy jak nie wiem co :D Wiem, że to nie Twoja wina, że pozamieniało polskie znaki, ale wypadałoby to samemu zauważyć i poprawić... :D

Góra: tak ^_^

  • 2 tygodnie później...

M_for_PC
komentarz
komentarz (edytowane)

Założyłem tu konto tylko z tego powodu(opis poniżej)
Fajna strona i temat,już miałem zakupić u tego pana SEAGATE 500GB,ale zaczełem czytać komentarze i trafiłem tutaj i co się okazuje miałem doczynienie z tym panem gdy występował na allegro jako
miecia_kras,kupiłem u niego kartę graf.SAPPHIRE i pomimo że w opcjach dostawy było też odbiór osobisty(do siedlec mam 20 km i tam pracuję) więc wybrałem tą opcję ,zależało mi aby mieć towar jak najszybciej ,jednak sprzedający napisał mi maila że niema takiej możliwości,odpisałem mu że g... mnie to obchodzi skoro wystawił towar z możliwością odbioru osobistego to chcę towar odebrać w efekcie tego sprzedający wysłał mi SMS-a (o godz.coś około 23)że towar mogę odebrać dnia następnego do godz 11 (chyba już dokładnie nie pamiętam),oczywiście ja w nocy to śpię i sms przeczytałem dopiero rano i nie mogłem zdążyć na czas ,pojechałem troszkę póżniej,na miejscu pani wyjaśniła mi że tu niema żadnej firmy,a ten pan pojechał do niemiec po wysłaniu kilku majli za jakiś czas dostałem wiadomość od sprzedającego że towar wysłany kurierem,wiec czekam na towar mija kilka dni zero przesyłki,znowu mail sprzedający odpisuje że towar leży w magazynie firmy kurierskiej i nie dotarł do mnie z powodu złego adresu ,a przecież podałem gościowi adres,ale w końcu po miesiącu przesyłka dotarła do mnie i teraz najciekawsza sprawa na przesyłce oprucz tego dobrego adresu był też ten zły,a ten zły to mój dawny adres zamieszkania który gość nie wiem z kąd wziął bo ten adres już nie jest aktualny od kilku lat i w ogule nie podawałem go nigdy na allegro gośc miał moje dane z przed kilku lat nie wiem z kąd.
Tak że podsumowując karta (spręt bez zarzutu nowy i sprawny) dotarła do mnie po miesiącu droższa o opłatę za przesyłkę plus to że straciłem troszkę czasu na maile,bujanie się po siedlcach i szukanie firmy sun trade,i że komp stał nie używany prez miesiąc a kupiłem u tego pana bo zależało mi aby mieć kartę jak najszybciej,gdybym wiedział że finalizacja transakcji będzie tyle się ciągneła kupił bym karte w sklepie i wyszło by mnie to niewiele drożej a sprzęt miałbym od ręki.
Nie wiem co by było gdyby sprzęt był z wadami ile bym się z nim bujał u tego pana.
Tak więc jadę zaraz do sklepu po dysk a kupno u tego pana sobie odpuszczę.

Edytowane przez Maniako
mazi_a
komentarz
komentarz

Witam
Niestety nie trafiłem na to forum wcześniej i w poniedziałek nabyłem dysk zewnętrzny u tego sprzedawcy.
Wczoraj po godzinie 16 wysłałem maila z pytaniem o numer przewozowy, skoro płacę za kuriera to chciałbym szybko mieć paczkę u siebie.
O dziwo po 20 dostałem odpowiedź o treści "witam z przyczyn od nas niezależnych wysyłka towaru może się opóźnić do regulaminowych 14 dni "
Widzę, że to się staje standard w tej "firmie".

mati199537
komentarz
komentarz

Kupilem u nich i7 920 , HD4870 1gb i Asus P6T i wszystko doszło. Musze przyznać że musiałem ich do tego "zachęcić" zeby wysłali bo to wszystko doszło dopiero po 3tygodniach .... Ale i tak liczy się to ze wydałem o jakieś 15% taniej niż w innym sklepie komputerowym :D

  • 1 miesiąc później...
mmincberg
komentarz
komentarz

jaka ten uzytkownik wysyla firma kurierską ?????????

wacekneo
komentarz
komentarz

Kurierem UPS. Nie polecam sprzedawcy, na paczkę wysłaną kurierem czekałem ponad tydzień. Okazało sie że trzeba było ich zachęcić do wysłania, kurier dostarczył do mnie paczkę następnego dnia od daty wysłania (czyli tydzień czasu trwało im wysłanie paczki). kolejnym minusem jest brak kontaktu, dzwoniąc na numer podany przez allegro włącza sie poczta na emaila rzadko kiedy odpisuje. Najgorsze jest to że nie otrzymałem dowodu zakupu, oto jego odpowiedz na zapytanie dlaczego nie dostałem paragonu "paragonów nie mam obowiązku wystawiać prowadząc sprzedaż wysyłkową" sprawa w toku…

xaxa
komentarz
komentarz

W jego przypadku obowiązkiem jest wystawienie paragonu.

A43vil
komentarz
komentarz

Ja na twoim miejscu zgłosiłbym się do rzecznika praw konsumenta może on by Ci nakreślił co dalej z tym robić. Jeżeli nie masz dowodu zakupu to, to nie masz dowodu że sprzęt jest twój.

  • 1 miesiąc później...
Pichulec
komentarz
komentarz (edytowane)

Radzę unikać tej firmy jak ognia. Ta firma to jeden wielki przekręt, nie ma nawet siedziby w Polsce (poczytajcie o cypryjskich przekrętach). Kupiłem u nich kiedys procesor, całe szczęście za pobraniem. Czekałem 21 dni i się nie doczekałem. W żadnym wypadku nie polecam !

[color="#FF0000"]//Jeden wykrzyknik wystarczy ;)
//Lipton[/color]

Edytowane przez Lipton
  • 4 tygodnie później...
Szyplak
komentarz
komentarz

ojojoj to żem się przestraszył bo właśnie kupiłem 2 karty Radeon HD4650 nie ma to jak zachęcająca cena..... Niestety dopiero po kupnie dostałem linka do tego tematu, mam nadzieje że u mnie nie będzie tak strasznie jak u innych ale jak mówią nadzieja matka głupich. Poinformuje jak transakcja zostanie zakończona. Ciekaw tylko jestem jak będzie z gwarancją....

  • 4 lata później...
sebastianowski3
komentarz
komentarz (edytowane)

Kup 7770

Edytowane przez sebastianowski3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.