x-kom hosting

E-N-T-E-R oszuści ?

Hoo
komentarz
komentarz (edytowane)

Faktycznie ten sklep 1komp ma tańsze niektóre produkty, no ale.... nie wszystkie, popatrz np. na

na msi u100, w x-kom.pl kosztuje model 404pl(1gb ram) - 1448.99 zł. , a w 1komp ten sam model(też z 1gb ram) kosztuje 1487 zł. , czyli bagatela 40 zł. różnicy...

Podobną strategię stosuje media markt, garstkę produktów ma tanio, najczęściej te z promocji, a resztę po mocno wygórowanych cenach w górę...., na razie jak widać laptopy są droższe w 1komp..

Ghato
komentarz
komentarz

Znalezienie sklepu gdzie wszystko jest taniej niż w innych graniczy z cudem, ja jedynie mówię, że sklep który podałem jest godny uwagi to wszystko.

Kupiłem u nich zasilacz, (a że zmuszony byłem kupić także płytę i proca) zerknąłem w cennik i ich oferta była najkorzystniejsza.

OK mało ważne, koniec tematu o sklepach, głupio zrobiłem, że zapoczątkowałem ten offtop...

Hoo
komentarz
komentarz (edytowane)
Znalezienie sklepu gdzie wszystko jest taniej niż w innych graniczy z cudem, ja jedynie mówię, że sklep który podałem jest godny uwagi to wszystko.

Kupiłem u nich zasilacz, (a że zmuszony byłem kupić także płytę i proca) zerknąłem w cennik i ich oferta była najkorzystniejsza.

OK mało ważne, koniec tematu o sklepach, głupio zrobiłem, że zapoczątkowałem ten offtop...

trzeba było od razu mówić, że wylookałeś w ceneo, no to respect !(tak w ogóle to trzeba było stworzyć nowy temat, bo użytkownik z 0 postami, który pierwsze co piszę to reklamuje sklep wyglądało podejrzanie ;])

A co do e-n-t-e-r'a to nieźle mają już zrytą opinię przez ten temat , heh jestem na innym forum a tu gość mi pokazuje ten temat, żeby omijać e-n-t-e-r szerokim łukiem i dobrze jak są nieuczciwi to im się należy

Gość
komentarz
komentarz

mateuszafro wiem, że da się wycofać swój koment i zmienić na inny. wycofaj swojego neutrala i daj mu negatywa, podając linka do tej strony. a swojego negatywa, którego dostałeś od niego, skomentuj również podając linka do naszego forum. Z jednej strony trochę cie to wytłumaczy, z drugiej narszcie oczerni pana entera. ja też tak zrobię. Pozdrawiam

7mariusz8
komentarz
komentarz (edytowane)

Ludzie jesteście trochę śmieszni, facet was w***** a Wy mu wystawiacie neutrale? może któryś jeszcze pozytywa dał jak dostał zwrot kaski (chyba tak, patrząc po proporcji oszukanych a negatywów u ENTERA)

i jeszcze zdziwko że gość odpowiada negatywem, jest cwanym, wyrachowanym b***który ma nas klientów głęboko w du...! Dopóki Kupujący będą zachowywać sie jak c**** i tolerować takie praktyki, dopóty cwaniaki pokroju ENTERA bedą oszukiwać ich coraz większe ilości. Tak właśnie oszukiwać bo to że on zwraca kasę to nie znaczy że nie jest oszustem, jest ponieważ sprzedaje nieistniejący towar, nam akurat trafiła się niby uszkodzona 4830 i fikcyjna 4770, ale popatrzcie ile sprzętu wystawia ten pożal się "sklep" i pomyślcie ile osób może jeszcze naciągnąć na kasę. Ja mu wystawiam zajebistego negatywa za oszustwo i mam to gdzieś że dostanę zwrotnego. Postaram się z niego wytłumaczyć, przecież mamy bardzo mocne argumenty przeciwko niemu. Zachęcam wszystkich wrobionych nie dajcie fr**** satysfakcji i walcie negatywy bez strachu żeby ochronić innych przed oszustem.

Przekleństwa !!! tak mówić możesz sobie w swoim domu. WARN, to co się nie miło czyta wywaliłem // gobi

Mephic
komentarz
komentarz

Przeczytałem ten cały temat i nie mogę uwierzyć. :)

Nigdy nie byłem klientem tego sklepu, ale jest to conajmniej chamskie podejście do klienta. Problemy z kartami, przekręty, długi czas oczekiwania na zwrot pieniędzy, marny kontakt i jeszcze na koniec te negatywy, choć powinny być pozytywy za to, że gościa nie zgłosiliście do Allegro ;)

Wniosek prosty: Przez kilka miesięcy bojkot sklepu i może się nauczy, albo zmieni branżę na handel czereśniami na bazarze. Tam przynajmniej nikogo nie orżnie, chyba, że sprzeda robaczywe... ;)

I dobrze, że ten temat powstał, bo on jest chyba najlepszym ostrzeżeniem, że na krętaczy trzeba uważać.

A do Pana z E-N-T-E-R jeśli to czyta jeden komunikat - trochę kultury i szacunku dla klienta. Bo choć "klient nasz pan" to przesada, to burakiem też być nie można :)

7mariusz8
komentarz
komentarz (edytowane)
Przeczytałem ten cały temat i nie mogę uwierzyć. :)

Nigdy nie byłem klientem tego sklepu, ale jest to conajmniej chamskie podejście do klienta. Problemy z kartami, przekręty, długi czas oczekiwania na zwrot pieniędzy, marny kontakt i jeszcze na koniec te negatywy, choć powinny być pozytywy za to, że gościa nie zgłosiliście do Allegro ;)

Wniosek prosty: Przez kilka miesięcy bojkot sklepu i może się nauczy, albo zmieni branżę na handel czereśniami na bazarze. Tam przynajmniej nikogo nie orżnie, chyba, że sprzeda robaczywe... ;)

I dobrze, że ten temat powstał, bo on jest chyba najlepszym ostrzeżeniem, że na krętaczy trzeba uważać.

A do Pana z E-N-T-E-R jeśli to czyta jeden komunikat - trochę kultury i szacunku dla klienta. Bo choć "klient nasz pan" to przesada, to burakiem też być nie można :)

Ja zgłoszę do Allegro na 100% jak dostanę od niego negatywa za negatywa. Poproszę o anulowanie i przedstawię wszystkie nasze argumenty. Negatyw od oszusta to nie negatyw.

Heheh jakby ktoś jeszcze miał watpliwości co do spustoszeń jakie w umyśle i kulturze osobistej pana znanego nam jako E-N-T-E-R poczyniły lata oszukiwania ludzi na allegro, wysyłam komentarz zwrotny od niego :

Komentarz wystawił: E-N-T-E-R

Rodzaj komentarza: Negatywny

Treść komentarza:

"W skrócie kawał ch*** skopiował tekst od innego.Trzeba było mu jednak wysłać uszkodzoną i tak wybrał zwrot wpłaty którą otrzymał w ciągu 24h Inni też otrzymali zwroty a poprzedni kupujący z tego samego towaru są zadowoleni na 100% "

Mega cham i d*****

Weź relanium i przestań wyzywać, kląć // gobi

Dyni@
komentarz
komentarz (edytowane)

Allegro nie ingeruje w komentarze bez wyroku sądowego.

Widzę że już dwóch odważnych się znalazło ;) , no Panowie, na co czekacie ? Po odpowiedziach sprzedającego widać, że nie należy mieć skrupułów.

kura123
komentarz
komentarz

ja dostałem xfx hd4770i jestem bardzo zadowolony

czekałem na paczkę kilka dni

zaakceptowałem fakt iż może się przedłużyć wysyłka bo tak było napisane w tekście aukcji

a ci którzy czekają niech się nie martwią

sprzedawca z tego co tu piszecie zwraca pieniądze za nieotrzymaną kartę więc nie ma się czym przejmować

ps

allegro nie jest dla naiwniaków ;)

trzeba kombinować

inne sklepy myślicie że tak nie robią?

trudno w takiej konkurencji jaką są podzespoły komputerowe zyskać klientów

trzeba się czasem uciekać do różnych zagrywek ;)

kamyk83
komentarz
komentarz

O widzę że jakiś kolega po fachu e.n.t.e.r.a się wypowiedział?

A może nawet sam e.n.t.e.r. tylko pod nowym nickiem :heej:

Ale któż to wie, nie wnikam w szczegóły. :hm:

Dyni@
komentarz
komentarz

Pan Enter ?

ps

allegro nie jest dla naiwniaków ;)

trzeba kombinować

inne sklepy myślicie że tak nie robią?

trudno w takiej konkurencji jaką są podzespoły komputerowe zyskać klientów

trzeba się czasem uciekać do różnych zagrywek ;)

Jesteś takim twardzielem, czy maska zejdzie przy problemach ?

kura123
komentarz
komentarz (edytowane)

może miałem farta po prostu

nie robiłem zamieszania jak wy z ponaglaniem do wysyłania i otrzymałem karcioche bez problemu hehe :)

do karty dołączona karta gwarancyjna więc nie ma problemu

i nie jestem ENTER

pd85
komentarz
komentarz

Fajnie że masz kartę gwarancyjną... A masz może dowód zakupu? Paragon albo Fakturę? Bez tego to będziesz miał kiepsko jeśli chodzi o gwarancje. Ciężko ci też będzie ją sprzedać

kura123
komentarz
komentarz

mam kartę gwarancyjną

24miesiące gwarancji ,poddane warunki gwarancji nazwa, model towaru itd

pieczątka sklepu

nie ma faktury vat ani paragonu

w komentarzach sprawdzałem że jak był wadliwy towar to wymieniano bez problemów

można zarejestrować kartę na stronie producenta bo jest nalepka producenta z numerem seryjnym wsparcie technicze zatem istnieje :)

nie boję się o kaciochę :)

pozdrawiam

ps

kupiłem tę kartę w ciemno bo było tanio potem znalazłem info o tym sprzedawcy na forach troszkę mnie komentarze o nich zaniepokoiły ale teraz mam grafę i nie jest źle :)

TwojePC
komentarz
komentarz (edytowane)

Do kilku osob wyzej:

ta "firma" nie posiada czegos takiego jak dzial finanse czy cokolwiek. To jednoosobowa "firma". To jest znany od jakiegos czasu przekret z nieplaceniem VATu (jak ktos dostanie sprzet - niech zobaczy czy bedzie mial fakture lub paragon - nie bedzie!). Na PCLabnie odjakiegos czasu jest dochodzenie. Ludzie osobiscie odwiedzali goscia pod tym adresem, aby sie dowiedziec, ze to jakies mieszkanie,a koles "wyprowadzil sie". Ot dane ala słup. Radze uwazac, bo jak kolesia w koncu PG dupnie, to mozecie pozegnac sie z gwarancjami i czymkolwiek. Ceny ma srednio o 20% nizsze niz polscy hurtownicy. domyslcie sie czemu:) poprzednie konto to miecia_kras. Ogolnie jest 3ch tych kolesi ktorzy robia przekret z vatem - enter, imrch i matravers. o tej trojcy mozna sporo poczytac na PCLabie. Jednym ponoc juz sie zajmuja odpowiednie organy (tj. zbieraja materialy dowodowe). Byl nawet artykul w gazecie o tym niedawno.

I pamietajcie - jestescie "debilami" dla tego kolesia ("firmy" lol) - zobaczcie jak komentuje kazdy neutral/negatyw itd.

Kurka - nie zdziw sie, jak Twoja karta bedzie dowodem w sprawie, paserstwo czy inne tego typu (tutaj wyludzanie vatu) niestety moze w tym przypadku zabolac niewinne osoby - klientow, ktorzy dali sie zlapac na tego kolesia - m.in. dlatego nie ma zadnych danych na allegro publicznie, telefon to komorka prepaid, poprostu NIE zidentyfikujesz od kogo tokupiles - nie wierzysz - przejedz sie pod adres, ktory masz na pieczatce lub w danych allegro po zakupie. Niestety : /

Az dziw, ze allegro pozwala na takie akcje (a moze nie dziwne - w koncu maja za to kase od sprzedajacego), ponocdo konca roku ma sie cos zmienic.

Co do HD4830 vs 4730 - HD4830 jest zdecydowanie lepszy, po O/C mamy praktycznie wydajnosc HD4850 : ) Swojego (marki Sapphire) kupilem na allegro o dziwo u wspomnianego wyzej "juhas" (maja wkoncu 40 tys. komentarzy i cena tez byla spoko, dalem 349zl) i przyszla do mnie na drugi dzien.

mateuszafro
komentarz
komentarz

Właśnie zauważyłem że gość nie ma szacunku do nikogo.Gdy mi napisał że wysłał już kartę,to poprosiłem o numer paczki,nie odpisał,to napisałem że jak paczka do jutra nie dojdzie to jej nie odbieram i żądam zwrotu pieniędzy,a on że moje maile wyglądają jak "rzygowiny" i że u nich wróżek w firmie nie ma by wiedzieć na jakie konto mają mi kasę zwrócić (choć już dane wysyłałem do nich z 5 razy). Kasę na szczęście zwrócił choć twierdził dzień wcześniej że mi nie zwróci bo paczka już jest w drodze do mnie;)

ps. I w końcu kupiłem zamiast hd4830 to hd4850 asus glaciator;) zamówiłem dzisiaj rano w esc.pl i już mi dzwonili że jest wysłana;)

xaxa
komentarz
komentarz
Kurka - nie zdziw sie, jak Twoja karta bedzie dowodem w sprawie, paserstwo czy inne tego typu (tutaj wyludzanie vatu) niestety moze w tym przypadku zabolac niewinne osoby - klientow,

W takim przypadku zawsze można odpowiedzieć, że karta spaliła się podczas podkręcania i już dawno jest na śmietniku ponieważ gwarancja nie obejmowała OC.

deozx
komentarz
komentarz

Witam,

Panowie jestem przerazony tym co piszecie ! zamowilem w zeszlym tygodniu karte w owym sklepie, martwi mnie to ze w moim przypadku nie mowie o kwotach rzedu 200, 300 czy 400 zl bo zakupilem radka 4890 vapor-x za prawie 900 zeta ;/ zamowienie zlozylem w pon. kasa przelana zaraz nastepnego dnia a kuriera ani widu, ani słychu :(

Napisalem do owego sprzedajacego co jest i odpisal mi ze ze wzgledu na afere z kartami hd 4830 teraz kazda zamowiona karta jest najpierw sprawdzana i moze to "troche potrwać", dodal jeszcze ze jezeli chce karte od reki to moge doplacic 30 zeta do 4890 vapor-x TOXIC, nie wiem teraz co robic, doplacic czy czekac do uplywu 14 dni i jezeli paczka nie przyjdzie wystepowac o zwrot pieniedzy ?

mateuszafro
komentarz
komentarz

Czyli pan enter znów sprzedał kartę której nie posiada na stanie

TwojePC
komentarz
komentarz

Ta, dokladnie. I kolejna sciema, traktujac Klientow jak debile. W ogole nie kupujcie na allegro od "firm" (slupow), ktore nie maja zadnych danych w aukcji/stronie o mnie.

Lipton
komentarz
komentarz
ps. I w końcu kupiłem zamiast hd4830 to hd4850 asus glaciator;) zamówiłem dzisiaj rano w esc.pl i już mi dzwonili że jest wysłana;)

Pamiętaj dokupić za 14 zł radiator Zalmana na sekcje zasilania ;)

deozx
komentarz
komentarz (edytowane)

No i nadal nie wiem co robic ;/ doplacic to 30 zeta do TOXIC'a i miec nadzieje ze paczka faktycznie zostanie wyslana "nastepnego dnia" czy czekac do uplywu 14 dni i zwrocic sie o zwrot pieniedzy ? Podejrzewam ze z tym radkiem 4890 vapor-x jest podobna sytuacja jak z 4770, jej tez praktycznie nigdzie nie mozna dostac, dopiero w tym tyg. bodajze pojawila sie w Gralu ale ze statusem NOWOŚĆ wiec pewnie trzeba troche na nia poczekac przy zamowieniu.

Odziwo jedna z osob ktore zakupily ten sam przedmiot na tej samej aukcji co ja wystawila sprzedajacemu pozytywny komentarz...nie wiem o co chodzi, moze zdecydowala sie na doplate ? napisalem do niej ale odpowiedzi nadal nie ma a czas ucieka...co robic ??

Watpliwosci mam rowniez co do faktury VAT, napisalem do sprzedajacego czy wystawia faktury Vat i odpisal ze oczywiscie, co Wy o tym myslicie ktos z Was moze dostal towar z faktura ?? Zalezy mi na tym bo dzieki fakturze moge sobie odliczyc ok. 20% wiec byloby to gdzies 160 zeta do przodu...

TwojePC
komentarz
komentarz

Z tego co pisali na forum PCLaba i tutaj - nikt nie dostal paragonu ani faktury VAT w zadnym zamowieni od niego (sporo osob tez najpierw kupilo, potem znalazlo topic,jak cos dlugo nie przychodzilo itd).

Dyni@
komentarz
komentarz

deozx, jeśli zaproponowana karta Ci odpowiada to sobie zmień (nie znam się na tym i nie wiem jaki to deal), jeśli nie to zostań przy tej co jest i czekaj. A co do faktury, to zobaczysz jak przyjdzie. A skoro spytales sie czy wystawia faktury to powiedz zeby ja wystawil i przyslal Ci razem z karta, bo pozniej bedziesz plakal.

mateuszafro
komentarz
komentarz

A mi kurier dzisiaj przyniósł zamówioną wczoraj w esc.pl hd4850 glaciator;) jak na razie przy moim słabym nie podkręconym procku e7200, far cry 2 wszystko na full chodzi płynnie jak ta lala;) no ale to dlatego że rozdzielczość mała bo 1360 768,monitor na więcej nie pozwala.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.