x-kom hosting

PS3 czy Xbox 360 ? - co lepsze

Co lepsze ?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze ?

    • X360
      73
    • PS3
      92


Gość
komentarz
komentarz

A jak się sprawa ma z Linuxem i PS3slim?
Jest jakiś 'nieoficjalny' sposób na instalację?

pYz
komentarz
komentarz

jesli chodzi o wybor konsoli to robi sie tak ze wypisujesz gry w ktore chesz najbardziej zagrac na danej konsoli i potem to sumujesz:) po drugie ps3 ma blue ray a xbox hd dvd jesli ktos jest obeznany w temacie to wie ze wojne nosnikow wygral blue ray!!! po co ci linux?? nie rob z naszych kochanych konsol PC!! konsola jest to zabawka do rozrywki. P.s slyszalem ze sa klopoty z linuxem na slima.

kajzer
komentarz
komentarz

z tego co wiem, instalacja Linuxa na Slimie jest niemożliwa.

Duban
komentarz
komentarz

Dokładnie jak Kajzera pisze, nie ma takiej opcji..

  • 1 miesiąc później...
seba4151
komentarz
komentarz

Ja mam Xbox 360 I jestem zadowolony!! :D

  • 4 miesiące później...
Crime
komentarz
komentarz

Ja wole xbox 360 i już!!!

[color="#ff0000"]// Powala mnie merytoryka Twojej wypowiedzi.
// Jak nie napiszesz jakiś argumentów zostaniesz nagrodzony warnem.
// NowakoV

//20%
//ciama
[/color]

krzysio1494
komentarz
komentarz

Ja zastanawiam się nad wyborem konsoli, jednak wybiore raczej xboxa. Na jego korzyść przemawia między innymi cena i gwarancja, ale w mojej opinii lepsze jest tak czy tak ps3

  • 1 miesiąc później...
ssdx
komentarz
komentarz (edytowane)

PS3 (Slim), lepsze oprogramowanie konsoli i nie trzeba placic za granie przez PSNetwork
P.S. Mialem Xbox'a 360 2 lata i wybieram PS3.

[color="#ff0000"]
//nie odkopuj starych tematów
//dan[/color]

  • 9 miesięcy później...
bllizard99
komentarz
komentarz (edytowane)

x360 polecam ponieważ:
-Jest duzo tańsza
-Ładnie się prezentuje wizualnie
-Jest chyba więcej gier na x360 niz za ps3
-w polaczeniu z kablem telewizyjnym hd + kablem hdmi i duzym telewizorkiem grafika bardzo ładna
-w wersji Slim i Jasper bardzo mala awaryjnosc.
-Xbox Live ktory zwycieza z PS network
-Mozna przerobić :D (przerobienie slimki duzo kosztuje ale nie namawiam do przeróbki)
POZDRAWIAM :)

[color="#FF0000"]//Cóż za wartościowa wypowiedź. Nic tylko pogratulować argumentów.
//Jeśli nie zobaczę żadnych w ciągu 24h od ostatniego zalogowania, to będzie warn 20%.
//DubSon[/color]

  • 2 miesiące później...
arek00055
komentarz
komentarz

Wiem że stary wontek ale jeszcze ja od siebie chce dodać parę słów... A chodzi o to że miałem tą i tą konsole... Jestem z XKLOCKIEM ponieważ:
-Wygodny pad.... (ma 2 wady krzyżak i BATERIE - beznadzieja)
-Mała
-Xbox live
Na tym się kończą zalety Xklocka...
Wady? Multum!
- Duża awaryjność
- Tańsza?? pfff nikt nie pomyśli że napęd BL-ray jest dość drogi aaa i brak wbudowanego WIFI... dokupcie sobie to do klocka to wychodzi to samo
- Beznadziejne MENU
- Brak Ładowania Pada
- Głośna
- Więcej gier? juz nie... a pozatym za rok czy dwa gry będą wydawane na Bl-ray
- PS3 też można przerobić
PS3
Wady:
-średnio wykonany pad (zależy od gustu)
-społeczność internetowa
zalety
-mała awaryjność
-super menu
-wbudowane wifi
-wbudowany napęd bl-ray
-ładowanie pada
-pad ma wewnętrzny akumulatorek
-ilość gier
-wygląd
Ja o niebo wole PS3 od xklocka, wg mnie lepiej dołożyc i kupic ps... Osobiscie sprzedałem obie konsole i mam stare ps2 które też sprzedaje;)

arek0402
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]- Duża awaryjność
- Tańsza?? pfff nikt nie pomyśli że napęd BL-ray jest dość drogi aaa i brak wbudowanego WIFI... dokupcie sobie to do klocka to wychodzi to samo
- Beznadziejne MENU
- Brak Ładowania Pada
- Głośna[/quote]
- Duża awaryjność dotyczy tylko starych wersji x360
- Wersja Slim ma wbudowane WiFi
- Wystarczy kupić specjalny akumulator z kablem i można go ładować pod konsolą i jednocześnie grać
- Głośność to również problem wersji już nie produkowanych

[quote]a pozatym za rok czy dwa gry będą wydawane na Bl-ray[/quote]
Na PS3 są wydawane od dawna a na x360 wychodzą niektóre na 2-3x DVD-DL zamiast na jednej blu-ray.. "a poza tym za rok czy dwa" to będziemy mieli już kolejną generację konsol bo przypomnę że te mają 5-6 lat więc nie wiem poco takie gdybanie

Widzę że mój przedmówca nie ma pojęcia o x360 więc musiałem poprawić jego błędy ;)
Jeżeli chodzi o wygląd konsoli i jej menu to dla mnie x360 wypada dużo lepiej niż PS3 ale to rzecz gustu

  • 1 miesiąc później...
Daniel4567
komentarz
komentarz

Hmm jestem dumnym posiadaczem Ps 3. W sumie to uwielbiam to moje cacko. Raz sie zepsula wysiadl wlasnie czytnik BR na szczescie mialem gwarancje. Konsole kupilem uzywana wiec miala prawo sie zepsuc. Plusem jest darmowe granie przez neta. Natomiast na X360 sa troche tansze gry, oraz można go przerobić nie to żebym popierał piractwo :P. Wez pod uwage tez to ze na Ps3 move wyjdzie wiecej "powaznych" gier niz na kinect, natomiast kinect daje duzo wiecej frajdy z grania na imprezach itp.

  • 2 miesiące później...
Grubsoon
komentarz
komentarz

Witam.
Posiadam PS3 Slim, bardzo polecam tą konsole ze względu grywalności, darmowe granie multiplayer na PSN, Blueray, Ci co uważają że najważniejsza jest grafika, pad, czy wygląd lub wielkość po prostu się nie znają. Pad od X'Boxa przyznaje jest wygodniejszy lecz na baterie/akumulator i jest ciężki - ale nie o to chodzi jak już pisałem.

  • 3 tygodnie później...
rafikos
komentarz
komentarz

Mam PS3 od dawna, generalnie wybór padł na niego gdyż miał więcej tytułów exclusive.
God of War 1/2/3 i niedługo 4, Uncharted, Little Big Planet i dużo dużo innych są naprawdę dobre. Miałem Move przez jakiś czas, ale jakoś mnie nie urzekł, tak samo jak testowałem kineckt (ale to jedynie gdzieś w sklepie). Jednak duży tv, pad w ręku (stare dobre czasy się przypominają), piwko i nogi do przodu to pełen relaks ;) A teraz przechodzę AC Revelations i powiem, fajna ;)

  • 1 miesiąc później...
Flurry744
komentarz
komentarz

Mam obie konsole i wygrywa PS3.
Jest stworzony w nowszych i lepszych technologiach. Ma lepsza grafike niż xbox. Jest bardziej multimedialny. Darmowy internet, bo niestety xbox nie ma. Gry ciekawsze. Ogólnie to najważniejsza jest grafika i grywalność która bije xboxa.

Crowman
komentarz
komentarz

Grałem na X, grałem na PS3. Mam PS3, jakoś mi te produkty M$ nie odpowiadają...

Crazy Mietek
komentarz
komentarz

ja posiadam od świąt PS3 Slim 320GB i też miałem do wybory X lub PS3. Grałem i na tym i na tym. X to dla mnie wieeelki badziew. Awaryjny i głośny. No a płatna usługa Xbox Live to już poprostu absurd.

  • 3 miesiące później...
MisiuGamer
komentarz
komentarz

Jestem za Xboxem 360 Slim, dobrze się gra, użytuję od roku.

  • 1 miesiąc później...
kuba27191
komentarz
komentarz

Polecam PS3, na X żeby mieć neta, trzeba płacić, a na ps3 nie. I moim zdaniem, lepsze są pady na ps3.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.