x-kom hosting

PS3 czy Xbox 360 ? - co lepsze

Co lepsze ?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze ?

    • X360
      73
    • PS3
      92


ziomek1295
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam do wyboru 2 konsole lecz nie wiem na którą się zdecydować.

Prosiłbym osoby które posiadają którąś z tych zabaweczek o wypowiedzenie się. Pozdrawiam

bartkos3
komentarz
komentarz

Lepiej wziąć PS3, bo był robiony w troszke nowszej technologii, i obsłuży gry które X360 już nie - dzięki dużej ilości pamięci (60GB itp.) Jedyne co trapi to cena PS3, jest o wiele droższy, ale wg. mnie lepszy...

Btw. Za Xbox360 Live (granie w sieci) się płaci, a w PS3 za darmo, jak mniemam.

Pozdrawiam

Mazi1012
komentarz
komentarz

Ja również wolałbym PS3...

PoZdro :D

// Uzasadnij

// NowakoV

klikszen
komentarz
komentarz

Moze i w ps3 granie przez siec jest za free ale wedlug mnie nie ma porownania do xboxa, natomiast w ps3 sa zywsze kolory i ogolnie lepiej sie gra

ziomek1295
komentarz
komentarz

Chwila Chwila, tzn że jak pojadę gdzieś za granice to będę mógł używać neta czy będę musiał kupić router czy coś podobnego ?

skrzypek007
komentarz
komentarz

Ja wziąłbym PS3, choćby ze względu na Killzone2.

adasko887
komentarz
komentarz

Dla jednej gry nie warto kupować konsoli. Ja mam Xbox-a 360 i jestem bardzo zadowolony z konsoli. Super grafa, duża biblioteka gier, dużo chętnych na granie w sieci, dobre exclusivy. Czego chcieć więcej?

Zetron
komentarz
komentarz

Posiadałem Ps3 i był super, warto zapłacić troszkę wyższą sumę.

Ładniej wykonany niż x-klocek

Darmowa gra w sieci

Mniejsza awaryjność

Blue Ray

itp :P

Pozdrawiam!

Conrack1410
komentarz
komentarz (edytowane)

czy kupisz ps3 czy xboxa 360 bedziesz bardzo zadowolony

i obsłuży gry które X360 już nie - dzięki dużej ilości pamięci (60GB itp.)

:blink::blink::blink:

Superyaa
komentarz
komentarz

dlaczego obsłuży więcej gier? Przecie i tak wyjdą nowe w tym samym czasie. PS3 ma jeszcze Little Big planet :D i Metal Gear Solid 4 :)

Jest również fajniejszy jakościowo, a nie jakiś tani plastik... No ale konsolę wybiera się ze względu na gry. PS3 ma mniej żywe kolory, jak już. Czy Ty masz wybór posiadania takiej konsoli np z jakiejś okazji, bez płacenia od siebie? :D

Jak tak, to weź droższą konsolę, czyli PS3 :D

NowakoV
komentarz
komentarz

Eh.....

dzięki dużej ilości pamięci (60GB itp.)
Hmmm? A możesz mi powiedzieć co to ma do rzeczy? Xbox też ma 60GB, a Elite 120GB. I jak na razie nie widzę tego "obsługiwania większej ilości gier", bo jak na razie bibliotekę gier xbox ma większą. Może chodziło ci o pamięć RAM? Tylko że obie konsole mają jej tyle samo, z tą różnicą, że PS3 ma ją w dwóch kościach, a xbox w jednej. A może chodziło ci o procesor? Wtedy bym się zgodził. Chlebak ma dużo mocniejszy procek, ale co z tego skoro nie jest w pełni wykorzystywany?
natomiast w ps3 sa zywsze kolory
A co porównywałeś? LBP z Gears of War? Śmieszą mnie takie gadki o kolorach. Zarówno xbox jak i ps3 mają bardzo dobrą grafikę i kolorystykę. Możliwe, że czasami będą gry inaczej wyglądać, ale na pewno nie jest to wina konsoli, tylko nieudolności programistów.
i ogolnie lepiej sie gra
Lepiej się gra? Na PS3 częściej zdarzają się problemy ze stałym frameratem, no i pad jest mniej wygodny.

@sniperules

Myślę dokładnie tak samo jak Conrack. Obojętnie, którą kupisz będziesz zadowolony, ale przed wyborem:

- pójdź do sklepu i przymierz oba pady. Pad do PS3 jest cholernie niewygodny do FPSów (za blisko ma gałki) i do samochodówek (triggery mają taki kształt, że się palce ześlizgują przy ciągłym trzymaniu), no i dla mnie jest za lekki i za mały, ale to już kwestia gustu. Z drugiej strony pad od xboxa ma dobrze rozlokowane gałki i wygodne triggery, idealnie leży w dłoni, ale za to ma beznadziejny krzyżak, więc jeżeli lubisz bijatyki to od razu kupuj ps3

- przejżyj listę exclusive'ów na obie konsole i zastanów się, które cię bardziej interesują, bo nie oszukujmy się, ale w konsolach najważniejsze są gry. Zobacz też jakie gry wyjdą w przyszłości na te konsole (ps3: heavy rain, uncharted 2, God of War 3 xbox: Alan Wake, Splinter Cell: Conviction, Mass Effect 2, Gears of War 3)

- zastanów się jak dużo czasu chcesz spędzać na rozgrywce przez sieć. Jeżeli sporo to myślę, że lepiej wybrać xboxa, bo ma dużo lepsze możliwości w tym kierunku, chociaż abonament jest płatny (120zł/rok)

- porównaj konsole cenowo. Zastanów się ile chcesz wydać. Najtańszego xboxa możesz dorwać za niecałe 700zł (bez dysku), z dyskiem prawie 900zł, a ceny ps3 przekraczają 1200, 1300zł.

Your call...

Superyaa
komentarz
komentarz

Model 80 GB ma cięższy pad (Dualshock 3) i ma zarazem wibracje, jak i sensor ruchu. Co do wygody trzymania pada, to jest to kwestia przyzwyczajenia i gustu ;)

qnick
komentarz
komentarz
Model 80 GB ma cięższy pad (Dualshock 3) i ma zarazem wibracje, jak i sensor ruchu. Co do wygody trzymania pada, to jest to kwestia przyzwyczajenia i gustu ;)

To się nazywa sixaxis i moim zdaniem potrzebne jest jak drzwi do lasu :) Fajnie się tym pobawić przez 10 minut, ale do codziennego użytku się nie nadaje. Ja też wolę pady do xboxa, głównie ze względu na rozmieszczenie analogów i precyzyjne triggery

NowakoV
komentarz
komentarz

1. W wersji 40GB też już jest DS3.

2. Kształtu nie zmienili, więc i tak analogi są za blisko, pad nie leży w ręce i palce ześlizgują się z triggerów.

3. Przyzwyczaić się możesz nawet do tego, że ci śmierdzi gównem w pokoju, a niektórym może się to nawet podobać. Po 7 latach grania na ps2, przesiadłem się na xboxa i pad jest dużo wygodniejszy.

adasko887
komentarz
komentarz

A dla mnie PS3 ma pady do grania w strzelanki do dupy. W tym wygrywa Xbox.

dlaczego obsłuży więcej gier? Przecie i tak wyjdą nowe w tym samym czasie. PS3 ma jeszcze Little Big planet biggrin.gif i Metal Gear Solid 4 smile.gif

LPB to gra dla dzieci, a MGS to dziadostwo. Xbox ma takie tytuły jak Halo, GoW, Race PRO, Fable 2 i The Lost and Damned.

Mniejsza awaryjność

:lol2::lol2::lol2: A to dobre, PS3 właśnie często się psuje z powodu czytnika BR. Ile razy też posiadacze tych konsol skarżą się na niewłączalność konsoli. Padła i już.

Conrack1410
komentarz
komentarz
W wersji 40GB też już jest DS3.

w mojej 40-stce był Sixaxis

Przyzwyczaić się możesz nawet do tego, że ci śmierdzi gównem w pokoju, a niektórym może się to nawet podobać. Po 7 latach grania na ps2, przesiadłem się na xboxa i pad jest dużo wygodniejszy.

mnie akurat szczerze mówiać od dłuższego grania na padzie od xboxa bolą rece

A dla mnie PS3 ma pady do grania w strzelanki do dupy. W tym wygrywa Xbox.

a dla mnie do dupy jest papier toaletowy - nie probowalem padem

LPB to gra dla dzieci, a MGS to dziadostwo. Xbox ma takie tytuły jak Halo, GoW, Race PRO, Fable 2 i The Lost and Damned.

dzieckiem to jesteś ty , MGS to jedna z najlepszych gier wszechczasów ..... idąc twoim dziecinnym tokiem rozumowania ps3 ma przede wszystkim Killzone-a II , Motorstorma Pacific Rift i Resistance II oraz Uncharted - tak więc soryy ale biblioteka exclusive-ów Xboxa nie robi na mnie wrażenia ( nie zaprzezczam oczywiscie ze są to bardzo dobre gry ) bo sam w nie pogrywam

laugh.gif laugh.gif laugh.gif A to dobre, PS3 właśnie często się psuje z powodu czytnika BR. Ile razy też posiadacze tych konsol skarżą się na niewłączalność konsoli. Padła i już.

:blink::blink::blink: sory ale głupoty piszesz i to maxymalne

Superyaa
komentarz
komentarz

:lol2: co za fanboy :o

adasko887
komentarz
komentarz

Popieram, Conrack jest fanboyem i to gorszego PS3.

qnick
komentarz
komentarz

Twoja wypowiedź z innego tematu:

A ja polecam Xbox-a 360, bo jest lepszy niż PS3

Bzdura numer 1

lepsza grafa

Bzdura totalna

lepsze gry, lepsze granie w sieci

Co do sieci to się jeszcze mogę zgodzić, co do lepszych gier to absolutnie

bo po co mi Blue-Ray, skoro filmy są takie drogie. Po co mi Bluetooth?

Wypożyczalnia. Przy 52 calowym TV z full hd różnica między dvd i blue ray jest zauważalna

PS3 80 Gb kosztuje 1400zł, a za tą kasę można mieć Xbox 360 Elite 120Gb plus kilka gierek.

Fakt, że ps3 jest droższy, jednak ma lepsze podzespoły i blueray które też kosztują. Prędzej czy później ten format sie spopularyzuje, bo nie ma w tej chwili żadnego konkurenta. O PS3 na pewno nie można powiedzieć że jest gorsze. Droższe tak, ale na pewno nie gorsze. I nie wiem kto tu jest fanboyem :)

NowakoV
komentarz
komentarz

mnie akurat szczerze mówiać od dłuższego grania na padzie od xboxa bolą rece
Pad od xbox'a nie jest idealny, ale nie powiesz, że ds3 jest od niego wygodniejszy.
Popieram, Conrack jest fanboyem i to gorszego PS3.
lol :) Akurat myślę, że Conrack jest najmniejszym "fanbojem" z was wszystkich.
Wypożyczalnia. Przy 52 calowym TV z full hd różnica między dvd i blue ray jest zauważalna

ledwie zauważalna

jednak ma lepsze podzespoły i blueray które też kosztują
no i co z tego, skoro programiści nie potrafią tego wykorzystać?
O PS3 na pewno nie można powiedzieć że jest gorsze. Droższe tak, ale na pewno nie gorsze. I nie wiem kto tu jest fanboyem
Nie ma gorszej konsoli. Każda ma swoje wady i zalety. Do pełni szczęścia potrzebne są obie.
Conrack1410
komentarz
komentarz
Popieram, Conrack jest fanboyem i to gorszego PS3.

widzę ,że na ciebie nie ma lekarstwa

Wypożyczalnia. Przy 52 calowym TV z full hd różnica między dvd i blue ray jest zauważalna

roznica pomiedzy dvd a blu-ray jest duza ale z kolei pomiedzy hd a full hd minimalna

Cold
komentarz
komentarz

Ja miałem styczność z oboma konsolami (grałem u kumpli) i jestem zdecydowanie za xboxem. Dlaczego? Wydaję mi się, że na x'sie gra się wygodniej ;)

djkraszinio
komentarz
komentarz

a ja miałem obie konsole najpierw xboxa 360 teraz mam ps3 i dlaczego zmieniałem xboxa na ps3 ano nie dlatego ze xbox jest gorszy bo jest to nieprawdą i jest to bardzo dobra konsola z pokaźną biblioteką gier ale właśnie xbox jest to maszynka przeznaczona głównie do grania za to ps3 jest to kombajn multimedialny poprzez gry i odtwarzanie różnego rodzaju muzyki do odtwarzania praktycznie wszystkich formatów filmów co do gier to obie konsole mają porównywalna ilość bardzo dobrych ecluziwów i musisz patrzeć do czego Ci jest potrzebna konsola jak tylko do grania to bierz xboxa 460 a jak jeszcze do multimediów to bierz PS3

NowakoV
komentarz
komentarz

To fakt, xbox jest tragiczny do multimediów. Nie odtwarza vcd, napisów w divx, no i większości formatów poza *.avi. Praktycznie tylko DVD da się oglądać. Muzyki nie da się przewijać, więc PS3 tu bije x'a na głowę.

adasko887
komentarz
komentarz (edytowane)
To fakt, xbox jest tragiczny do multimediów. Nie odtwarza vcd, napisów w divx, no i większości formatów poza *.avi. Praktycznie tylko DVD da się oglądać. Muzyki nie da się przewijać, więc PS3 tu bije x'a na głowę.

Chyba ty nigdy xboxa nie widziałeś na oczy. :blink: Da się oglądać filmy w wielu formatach. I da się odtwarzać napisy, tylko trzeba ruszyć głową. I da się przewijać muzykę. Według mnie Xbox bardzo dobrze nadaje się do multimediów.

Nie odtwarza vcd

Tym to mnie normalnie rozwaliłeś. :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.