x-kom hosting

PS3 czy Xbox 360 ? - co lepsze

Co lepsze ?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze ?

    • X360
      73
    • PS3
      92


NowakoV
komentarz
komentarz

Chyba ty nigdy xboxa nie widziałeś na oczy. blink.gif Da się oglądać filmy w wielu formatach. I da się odtwarzać napisy, tylko trzeba ruszyć głową. I da się przewijać muzykę. Według mnie Xbox bardzo dobrze nadaje się do multimediów.
To chętnie dowiem się jak to zrobić. Po drugie Sony daje taką możliwość od początku, a na xboxie trzeba "ruszać głową", więc chyba widać, który jest na co bardziej nastawiony.

Conrack1410
komentarz
komentarz
Chyba ty nigdy xboxa nie widziałeś na oczy.

ciekawe czy ty widziałeś na oczy ps3 - chyba na zdjęciach :blink:

djkraszinio
komentarz
komentarz

dobra niekłućmy sie bo sie robi kolejny temat fan boyów konsol obydwie konsole sa bdb i niezależnie jaką autor tematu wybierze będzie bardzo zadowolony

adasko887
komentarz
komentarz

Conrarck owszem nie widziałem, ale dużo czytam o konsolach więc mam wiadomości. Zresztą po co mam widzieć takie gówno jak PS3. Nikt w okolicy nie ma tego dziadostwa.

qnick
komentarz
komentarz

Są na forum ludzie którzy mają obie konsole i mają lepsze niż ty porównanie. Ale widać nic ci się nie da przetłumaczyć jak dla każdego fanboya. I jeżeli nie masz lepszych argumentów niż "nikt w okolicy nie ma" lub "xbox jest lepszy" to lepiej zakończyć dyskusje

NowakoV
komentarz
komentarz

Adam, śmieszy mnie to, że swoją wiedzę i "nienawiść" do PS3 opierasz tylko na wiadomościach z netu. Temat skończony, chyba że autor tematu ma jeszcze jakieś pytanie. Kolejne fanboyowe posty będą warnowane.

adasko887
komentarz
komentarz

Słuchaj ja nie jestem fanboyem, bo gdybym miał kasę to sam bym kupił PS3 dla kilku gierek, których nie ma na Xbox-ie. PS3 może i jest dobrą konsolą, ale programiści nie umieją wykorzystać jej mocy w 100%, może zbliżyli się do tego produkując Killzone 2. No i ten BR, po co mi on? A o cenie to już nie wspomnę. Dlatego tak darzę niechęcią PS3. Dla mnie to koniec dyskusji.

Conrack1410
komentarz
komentarz

Poprostu piszesz głupoty a do tego uważasz je za świętą rację

Twoja wiedza oparta jest chyba tylko i wyłącznie na urywkach różnego rodzaju artykółów

zarzucasz LBP ,że to gra dla dzieci a nawet nie miałeś z nią stycznosci , tak samo MGS uważasz za dziadostwo nie mając wogóle o tej grze pojęcia ( nie wiem co czytasz ale w wielu magazynach czy recenzjach w necie ocena tej gry wahała się w okolicach 9 - 10 /10

A to dobre, PS3 właśnie często się psuje z powodu czytnika BR. Ile razy też posiadacze tych konsol skarżą się na niewłączalność konsoli. Padła i już.

tutaj dajesz kolejny przykład swojej niewiedzy - nie masz widzę zielonego pojęcia o awaryjności konsol

Popieram, Conrack jest fanboyem i to gorszego PS3.

jak możesz mnie nazywać fanbojem skoro mam obie konsole?

Conrarck owszem nie widziałem, ale dużo czytam o konsolach więc mam wiadomości. Zresztą po co mam widzieć takie gówno jak PS3. Nikt w okolicy nie ma tego dziadostwa.

chociaz mój nick mógłbyś przepisać poprawnie ... czytanie o konsolach nic nie oznacza ... a skoro ps3 jest dla ciebie gxxnem to wybacz ale nie mam słów , a to ,że nikt w okolicy nie ma PS3 to tylko potwierdza fakt ,że z tą konsolą nie miałeś nawet styczności

może zbliżyli się do tego produkując Killzone 2

nie chcę cię smucić ale jak na razie Killzone II to najładniejsza gra konsolowa

A o cenie to już nie wspomnę. Dlatego tak darzę niechęcią PS3

darzysz Ps3 niechęcią bo cię na nią nie stac?

NowakoV
komentarz
komentarz

Słuchaj ja nie jestem fanboyem
Nie w ogóle... Przeczytaj jeszcze raz swoje posty i je przeanalizuj.
ale programiści nie umieją wykorzystać jej mocy w 100%
Bo dopiero uczą się programować na tej platformie. Sony niestety im tego nie ułatwia, ale i tak jest kilka gier, które wyglądają cudownie na ps3 (chociażby podany przez ciebie Killzone 2).
No i ten BR, po co mi on?
Chociażby po to, żeby oglądać filmy na BD. Dodatkowo dzięki wgrywaniu tej samej tekstury w kilku miejscach na płycie loadingi są trochę krótsze.
A o cenie to już nie wspomnę. Dlatego tak darzę niechęcią PS3.
Hmmm...ciekawy argument. Ja nie nawidzę Lamborghini, bo są za drogie...
Dla mnie to koniec dyskusji.
W życiu niestety nie jest tak, że zawsze masz ostatni głos. I nie zawsze też człowiek ma rację...radzę ci się do tego przyzwyczaić.
adasko887
komentarz
komentarz

NovakoV a po co mam oglądać filmy BR jak mnie nie stać, żeby wydawać 150zł na jeden film.

A o cenie to już nie wspomnę. Dlatego tak darzę niechęcią PS3

darzysz Ps3 niechęcią bo cię na nią nie stac?

Tak, nie stać mnie na nią, a wiesz czemu? Bo ja nie jestem pełnoletni i nie zarabiam sam na siebie. Wszystko co chce muszę kupić za swoje pieniądze, a nie jak pewnie tobie rodzice dokładają do studiów albo samochodu i mogłeś kupić sobie parę konsol.

NowakoV
komentarz
komentarz

NovakoV a po co mam oglądać filmy BR jak mnie nie stać, żeby wydawać 150zł na jeden film.
A stać cię, żeby wydać 200zł na jedną grę na xboxa? Trochę bez sensu... Po drugie filmy BD kosztują 60-100zł, a nie 150zł.
Tak, nie stać mnie na nią, a wiesz czemu? Bo ja nie jestem pełnoletni i nie zarabiam sam na siebie. Wszystko co chce muszę kupić za swoje pieniądze, a nie jak pewnie tobie rodzice dokładają do studiów albo samochodu i mogłeś kupić sobie parę konsol.
Rozumiem, że jesteśmy od ciebie gorsi, bo zarabiamy, tak? A ty jesteś biedny poszkodowany, bo nie stać cię na PS3, ale już xboxa i kilka gier mogłeś kupić... dziwne.
Conrack1410
komentarz
komentarz
Tak, nie stać mnie na nią, a wiesz czemu? Bo ja nie jestem pełnoletni i nie zarabiam sam na siebie. Wszystko co chce muszę kupić za swoje pieniądze, a nie jak pewnie tobie rodzice dokładają do studiów albo samochodu i mogłeś kupić sobie parę konsol.

tak sie składa ,że rodzice mi złotówki do konsol i reszty sprzętu nie dołożyli

NovakoV a po co mam oglądać filmy BR jak mnie nie stać, żeby wydawać 150zł na jeden film.

to ,że kogoś na coś nie stac nie znaczy ,że ktoś tego nie wykorzysta

djkraszinio
komentarz
komentarz

mnie też nie było stać ani na xboxa ani na ps3 ale mimo że nie ma jeszcze 18 lat to poszedłem sobie do pracy i zarobiłem i dzieki temu najpierw miałem xboxa a teraz ps3 ( i nintendo ds :D)

  • 2 tygodnie później...
konrad14d
komentarz
komentarz

ja rowniez na Xboxa uzbieralem wlasna kase , a co do tego ktora konsola jest lepsza, nie ma co sie klucic , obydwie sa super, obydwie maja duze mozliwosci, jednak spojrzmy prawdzie w oczy, Sony nie popisalo sie tworzac tak skomplikowana strukture procesora CELL. Wspolczesne gry nie sa w stanie wykorzystac mocy PS3, a co do Blu-Ray, filmy wygladaja swietnie, aczkolwiek jezeli chodzi o gry to sa one wydawane na Blu-Ray nie ze wzgledu na lepsza jakosc grafiki w grach, jednak po to aby CELL szybciej ladowal dany obszar gry. Tzn. kody budynkow, postaci itp . sa potrajane. Tak wiec jak juz mowilem, gdyby nie tak skomplikowana (i moim zdaniem bezsensu) architektura CELL, Sony moglo by obnizyc koszty PS3.

Danyyy
komentarz
komentarz

Do Autora Tematu Powiem Krótko :) Popatrz jakie gierki Cie interesują , jesli masz mozliwosc idz do kogos kto posiada którąś z konsol i porównaj sobie Poprostu dobierz to co Ci bedzie lepiej pasowało :) Jeśli Chodzi o kase to jesli płacisz Ty to Mozesz wziąć Tańszego x-boxa lub wydac troche więcej i kupic Ps3 tak czy inaczej napewno bedziesz mógł powiedziec ze masz konsole i grasz w gierki a jaką i w jakie to juz zalezy od Ciebie :)

  • 2 miesiące później...
AdamSLR722
komentarz
komentarz

Natknąłem się przypadkiem na opinie o padach.

Moim skromnym zdaniem pad do Ex'a jest mało wygodny. Co do pada do PS2 to jest on pod każdym względem perfekcyjny-różnica w stosunku do pada PS3 jest minimalna.

Pad jest ultra wygodny, ultra precyzyjny(choćby 89% GT4 przeszedłem), ultra wytrzymały( nie raz rąbnął o ziemię), ultra bez awaryjny.

To tyle....

*Q*
komentarz
komentarz

Od razu widać że przez 5 lat już na ps2 rypiesz i stąd te poglądy....

adasko887
komentarz
komentarz
Co do pada do PS2 to jest on pod każdym względem perfekcyjny

Jak dla kogo, a tych gałek to już w ogóle nie mogę się przyzwyczaić. Mogliby do PS3 lepszego pada zrobić, bo ten to kompletne żenada. :(

kuba5005
komentarz
komentarz

Mi się pady podobają.Mam PS3 i jestem zadowolony.Wez PS3 o X-boxie słyszałem dużo złego. ;)

NowakoV
komentarz
komentarz

Śmieszne macie gadki fanboyów...Może jakieś sensowne argumenty? W przeciwnym razie zacznę warnować.

adasko887
komentarz
komentarz

Gdybym był fanboyem to nie miałbym PS3. ;) Co prawda Xbox jest awaryjny, ale Microsoftowi udało się tą awaryjność wykluczyć do kilku procent, natomiast PS3 ma bardzo dobrą bibliotekę gier, a nadchodzące hity jeszcze bardziej wpłyną na jej korzyść. Więc według mnie obie konsole są bardzo dobre, obie się uzupełniają więc najlepiej kupić obie, najpierw jedną, a potem drugą. :) Dziękuję. :)

djkraszinio
komentarz
komentarz (edytowane)

Zgadzam się z SUTq na początku też kupięłm Xboxa bo wszyscy mówili że PS3 TO G**** ale kiedy poszedłem do kumpla pograłem w LPB i Motorstoram oraz jak oglądnąłem, film na blu rayu i zobaczyłem jakie możliwości multimedialne ma PS3 od razu uzbierałem kasę i ją kupiłem i nie żałuje do dzisiaj i raz gram na xboxie a raz na ps3 a jeżeli są gry na obie platwormy to kupuje na tą na którą jest tańsza ( czyli przeważnie na PS3 bo jest cichsze :D )

*Q*
komentarz
komentarz

No to kupujesz gry pod względem ceny czy pod względem tego że ps3 cichsze? zdecyduj sie

djkraszinio
komentarz
komentarz

sorki miałem edytować i dopisać że gry na obie platformy są w praktycznie w takich samych cenach lekkie przejęzyczenie

AdamSLR722
komentarz
komentarz

Aby nie być goło słowny, grałem na eksie 360 ponad 15 dni u rodziny. Halo, Forza, PES, CoD.

Wg. mnie pad jest mniej wygodny. Owszem wykonanie jest na wysokim poziomie, ale wolę DS. Ok. nie przeczę, że jestem przyzwyczajony do DS, ale gdyby pad od eksa był lepszy szczerze bym o tym napisał.

Fanboy?? Dlaczego?? Nie mogę chwalić Pleja za to, że przez 5 lat mnie nigdy nie zawiódł??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.