x-kom hosting

PS3 czy Xbox 360 ? - co lepsze

Co lepsze ?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze ?

    • X360
      73
    • PS3
      92


NowakoV
komentarz
komentarz

A ja po 8 latach z ps2(na którym nadal czasami gram) uważam, że pad xboxowy jest wygodniejszy. Więc jak widzisz jest to kwestia gustu.

  • 1 miesiąc później...

aXE
komentarz
komentarz

Posiadam PS2, kupiłem je niedawno , żeby pograć sobie w Killzona , GT i GoW i parę innych tytułów. Większość spyta - "czemu nie kupiłeś od razu X360 lub PS3?" , a ja odpowiem, że chciałem pograć w hity Playstation, bo nigdy nie kupię PS3 (przynajmniej do chwili, gdy będzie możliwość przeróbki). Większość powie "pirat, pirat itp." , ale np. teraz , gdy ma wyjść ok. 4 hiciorów na PS3, to żeby zagrać w nie, to trzeba będzie wybulić ok 1000zł, czyli tyle ile kosztuje X360 Premium. Wielu powie "to odczekaj aż ucichnie o tych grach i kup je potem" , odpowiem , że w tym czasie wyjdą kolejne hity i ciągle będę w tyle. X360 daje możliwość wypróbowania gry w wersji pirackiej, jeśli Ci się spodoba i będziesz chciał zagrać w kontunuację tej gry to ją kupisz, by wzmocnić pieniężnie ludzi, którzy ją zrobili. PS3 tej możliwości nie daje, muszę się opierać tylko na recenzjach i zapowiedziach, a jeśli mi się gra nie spodoba ? Kupie ją za ok. 250zł a sprzedam na allegro za 125zł - masakra, nie ?

Dlatego, tylko jak poprzechodzę wszystkie hity z PS2 od razu ruszam do sklepu po X360 ;)

360 wg. mnie jest także bardziej przyszłościowe, jak widać teraz jest Natal (ma on wielu zwolenników i wrogów, mi się spodobał).

X360 posiada Xbox Live , multi od Sony jest słabiutki, na Live gra więcej ludzi i nie ma tylu snobów.

Większość mówi, że X jest ograniczony przez brak napędu BR, BZDURA ! Jeśli będzie on konieczny dla X360 to M$ doda możliwość dokupienia go do ich kochanej konsolki.

W Xie jest o wiele wygodniejszy pad i to nie jest kwestia gustów tylko przyzwyczajenia (jeśli ktoś miał wcześniej PS2), grałem na obu i po dłuższej grze na PS3 strasznie mi się dłonie spociły, ślizgał się ten pad i na dodatek ten R2 i L2...

Jedyny + dla PS3 to ten wysyp hitów, ale to niedługo przeminie, X360 też tak miał.

Pozdrawiam ;)

// +20% za piractwo...

// To jest żałosne.

// NowakoV

Conrack1410
komentarz
komentarz
bo nigdy nie kupię PS3 (przynajmniej do chwili, gdy będzie możliwość przeróbki).

bezsens

ale np. teraz , gdy ma wyjść ok. 4 hiciorów na PS3, to żeby zagrać w nie, to trzeba będzie wybulić ok 1000zł, czyli tyle ile kosztuje X360 Premium

kupujesz jedną czy dwie - przechodzisz i sprzedajesz - po czym kupujesz następne gry - proste?

X360 daje możliwość wypróbowania gry w wersji pirackiej, jeśli Ci się spodoba i będziesz chciał zagrać w kontunuację tej gry to ją kupisz

jasne już widzę jak po przejsciu pirata kupisz oryginał

Kupie ją za ok. 250zł a sprzedam na allegro za 125zł - masakra, nie ?

na allegro gry nie kosztują 250zł - poza tym używki nie kosztują połowy ceny nówki - więc nie przesadzaj

Dlatego, tylko jak poprzechodzę wszystkie hity z PS2 od razu ruszam do sklepu po X360 wink.gif

bezsensowne podejście przeciętnego polskiego pirata- jak cię na coś nie stać to przynajmniej się nie chwal ,że chcesz kraść - mnie nie stać na Lamborghini to go nie kupię - co nie znaczy,że mam je ukraść

360 wg. mnie jest także bardziej przyszłościowe, jak widać teraz jest Natal (ma on wielu zwolenników i wrogów, mi się spodobał).

:)

Większość mówi, że X jest ograniczony przez brak napędu BR, BZDURA ! Jeśli będzie on konieczny dla X360 to M$ doda możliwość dokupienia go do ich kochanej konsolki.

nie jest konieczny - natomiast dla niektórych się przydaje- ale fakt do grania na piratach niezbędny nie jest

W Xie jest o wiele wygodniejszy pad i to nie jest kwestia gustów tylko przyzwyczajenia (jeśli ktoś miał wcześniej PS2), grałem na obu i po dłuższej grze na PS3 strasznie mi się dłonie spociły, ślizgał się ten pad i na dodatek ten R2 i L2...

kwestia gustu - ja uważam odwrotnie , mnie po długim graniu na X bolą ręce

Jedyny + dla PS3 to ten wysyp hitów, ale to niedługo przeminie, X360 też tak miał.

jasnowidz? chociaż głupot nie opowiadaj

aXE
komentarz
komentarz
1. kupujesz jedną czy dwie - przechodzisz i sprzedajesz - po czym kupujesz następne gry - proste?

2. jasne już widzę jak po przejsciu pirata kupisz oryginał

3. na allegro gry nie kosztują 250zł - poza tym używki nie kosztują połowy ceny nówki - więc nie przesadzaj

4. bezsensowne podejście przeciętnego polskiego pirata- jak cię na coś nie stać to przynajmniej się nie chwal ,że chcesz kraść - mnie nie stać na Lamborghini to go nie kupię - co nie znaczy,że mam je ukraść

1. A jak mi się któraś nie spodoba i nie przejde jej ? Wywale powiedzmy 200zł na grę i nie przejdę nawet pierwszej misji do końca , bo uznam , że nie jest w moim guście i co ? Kasa w błoto, odzyskam do max. 75% tego co wydam na tę grę.

2. Wiesz , lub nie. Ale jeśli mi się gra w singlu spodoba, to na pewno bym ją kupił by pograć sobie w multi (choć to nie konieczne). To jest tak jak z dziewczyną. Na pierwszej randce zabierasz do kina, czy gdzieś. Jak coś zaskoczy, to następna randka będzie np. w restauracji (choć to nie konieczne, jeśli ty się jej też podobasz). Ale chcesz ją tam zabrać, bo ją szanujesz i doceniasz. Podobnie jest z grami, jeśli spodobała mi się gra, to wesprę jej twórców , bo chcę zagrać w następną cześć. Posłuże się przykładem Burnouta. Przykładowo grałem w Ravenge, spodobała mi się , kupiłem oryginał, bo chciałem zagrać w następną część, dostaje w zamian Paradise. A jak np. kupie jakiegoś Tekkena i mi się nie spodoba, to nie kupuję oryginału i płytka pójdzie się kurzyć.

To działa na zasadzie wynagrodzenia. Mam wynagradzać twórców za zrobienie wielkiego shitu (np. Tekkena [to tylko przykład, Tekken 5 był ok]) , czy wynagrodzić EA , czy tam kogoś za zrobienie legendarnego Burnouta ? Jestem grafikiem i mam tak samo, jeśli zrobię pracę i komuś się to nie spodoba to nie płaci, jeśli spodoba się to mnie wynagradza.

3. Fakt, trochę z cenami przesadziłem, ale to był przykład.

4. Polska nie jest zbyt bogatym krajem, podam przykład historii. Janek chodzi do 5 klasy, wszyscy jego koledzy mają konsole i grają w wszystkie hiciory i gadają o nich pomiędzy sobą, Janek ma konsole , ale nie stać go na wszystkie nowe gry, bo rodzice mają trudną sytuację finansową lub rodzice po prostu mu nie chcą dać, bo uważają to za głupoty. Na samą konsolę zbierał spory czas, przez całe wakacje zbierał truskawki itp. I co ? Janek ma być gorszy od kolegów i pożyczać od nich a samemu nic nie dawać, bo się nie ma ?

Większość posiadaczy PS3 jest dorosła, może sama na siebie zarabiać i są dojrzalsi, nie nudzi im się to wszystko tak szybko. A reszta ? Nastolatki ? Hormony buzują, raz podoba się to , raz to. Rodzice nie zawsze nam dadzą kase na gry, bo uważają, że albo jesteśmy na to za duzi (u mnie tak jest), lub nauka jest ważniejsza lub miliony innych powodów.

Można iść do pracy, ale jeśli wychodzi hicior na PS3 w cenie 250zł to trzebaby było chyba przez całe wakacje zbierać truskawki , żeby ją kupić.

Nie będę owijał w bawełnę, nie wszystkie gry które mi się spodobają bym kupił, bo i tak by mi się szybko znudziły, cóż poradzić ? Taki wiek. Ale na takiego NFSa, Burnouta i wiele innych tytułów bym wydał tą kasę , żeby mieć oryginał. Oryginałki ładnie wyglądają jak stoją na półce, fajnie się nimi pochwalić kolegom i ogólnie, gdy się je kupuje, ma się takie fajne uczucie.

Nie chciałem nikogo urazić ;) Pozdrawiam !

Conrack1410
komentarz
komentarz

nie zgadzam się

to tak jakbys chcial za darmo samochód z salonu pojezdzic miesiąc żeby stwierdzic czy ci się podoba czy nie

albo ciekawe czy jakbys byl producentem/ sprzedawcą swoich wyrobów to czy byłbyś zadowolony jakbyś cięzko pracował nad czymś 2 lata a ktoś miałby to za darmo ....

postaram się także bardziej szczegółowo odpowiedzieć na twoje argumenty :

A jak mi się któraś nie spodoba i nie przejde jej ? Wywale powiedzmy 200zł na grę i nie przejdę nawet pierwszej misji do końca , bo uznam , że nie jest w moim guście i co ? Kasa w błoto, odzyskam do max. 75% tego co wydam na tę grę.

jak kupujesz bluzke w sklepie to tak naprawdę nie wiesz czy będzie się dobrze nosiła i prała więc to też swojego rodzaju niewiadoma.. poza tym większosc gier ma wersje demonstracyjne - więc nie wiem w czym problem?

2. Wiesz , lub nie. Ale jeśli mi się gra w singlu spodoba, to na pewno bym ją kupił by pograć sobie w multi (choć to nie konieczne).

to jakie masz oryginaly do multi?

A jak np. kupie jakiegoś Tekkena i mi się nie spodoba, to nie kupuję oryginału i płytka pójdzie się kurzyć.

a co nie masz znajomych u których móglbys wyprobowac przed kupnem jakaś grę? jak lubisz bijatyki to tekken musi się podobac - jesli nie lubisz to po co kupować/ grac w tego typu gry?

Jestem grafikiem i mam tak samo, jeśli zrobię pracę i komuś się to nie spodoba to nie płaci, jeśli spodoba się to mnie wynagradza.

to co kiedy robisz mi o moim kumplom grafiki za free?

Janek chodzi do 5 klasy, wszyscy jego koledzy mają konsole i grają w wszystkie hiciory i gadają o nich pomiędzy sobą

nie znam klasy w której wszyscy by mieli konsole a tylko jedna osoba nie - poza tym granie nie jest niezbędne do życia

ale nie stać go na wszystkie nowe gry, bo rodzice mają trudną sytuację finansową lub rodzice po prostu mu nie chcą dać, bo uważają to za głupoty

pożycza? kupuje używki okazyjnie na allegro?

Większość posiadaczy PS3 jest dorosła, może sama na siebie zarabiać i są dojrzalsi, nie nudzi im się to wszystko tak szybko. A reszta ? Nastolatki ? Hormony buzują, raz podoba się to , raz to. Rodzice nie zawsze nam dadzą kase na gry, bo uważają, że albo jesteśmy na to za duzi (u mnie tak jest), lub nauka jest ważniejsza lub miliony innych powodów.

jaki z tego morał ? nie rozpieszczać dzieciaków konsolami tylko niech sobie sami zapracują na przyjemnosci

nie będę owijał w bawełnę, nie wszystkie gry które mi się spodobają bym kupił, bo i tak by mi się szybko znudziły, cóż poradzić ? Taki wiek. Ale na takiego NFSa, Burnouta i wiele innych tytułów bym wydał tą kasę , żeby mieć oryginał. Oryginałki ładnie wyglądają jak stoją na półce, fajnie się nimi pochwalić kolegom i ogólnie, gdy się je kupuje, ma się takie fajne uczucie.

no to kupuj i graj tylko w te gry które wiesz ,że najprawdopodobniej ci się spodobają - zresztą na przykład nie widziałem jeszcze gry która dostałaby 8/9/10 w jakimś magazynie a potem podczas grania by mi sie nie podobała

aXE
komentarz
komentarz
to tak jakbyś chciał za darmo samochód z salonu pojeździć miesiąc żeby stwierdzić czy ci się podoba czy nie

Są jazdy próbne ;)

albo ciekawe czy jakbyś był producentem / sprzedawcą swoich wyrobów to czy byłbyś zadowolony jakbyś cięzko pracował nad czymś 2 lata a ktoś miałby to za darmo ....

No niby tak. Ale patrz, zrobili takiego Undercovera za miliony i wyszedł totalny crap, a takie World of Goo za minimalne pieniądze są wprost genialne !

Większość producentów zaczyna robić tak : O mamy już długą markę, więc możemy robić teraz gów*a , bo to NFS , więc fani i tak kupią. A studio które zacznie da z siebie 100% , żeby pokazać co potrafią. Nie wiem czemu tak jest, ale tak jest.

jak kupujesz bluzke w sklepie to tak naprawdę nie wiesz czy będzie się dobrze nosiła i prała więc to też swojego rodzaju niewiadoma.. poza tym większosc gier ma wersje demonstracyjne - więc nie wiem w czym problem?

Tu Ci masz w sumie racje, ale powiedziałbym inaczej, tak samo jak idziesz kupić bluzkę , to idziesz do przymierzalni i przymierzasz ;) a w niektórych sklepach dają możliwość wypróbowania gry, tzn. są konsole z wersjami demo (ale nie wszystkie gry je posiadają). Więc tutaj przyznam Ci rację ;)

to jakie masz oryginaly do multi?

Burnout Revenge

Gran Turismo 4

Tylko dwie ^^ Ale PS2 mam od niedawna.

a co nie masz znajomych u których móglbys wyprobowac przed kupnem jakaś grę? jak lubisz bijatyki to tekken musi się podobac - jesli nie lubisz to po co kupować/ grac w tego typu gry?

Tutaj też masz w sumie rację (nie w moim przypadku, ale ogólnie, u mnie są praktycznie tylko PCtowcy).

To tyle ode mnie ;) Fajnie tak podyskutować ;) Pozdrawiam

Conrack1410
komentarz
komentarz
No niby tak. Ale patrz, zrobili takiego Undercovera za miliony i wyszedł totalny crap

no ale gdy zagrałem w demko to od razu wiedziałem ,że go nie kupię... nie musiałem się o tym przekonywać kupując pełniaka

Są jazdy próbne wink.gif

jednorazowe - tak samo jak w marketach masz wystawione konsole do grania

Większość producentów zaczyna robić tak : O mamy już długą markę, więc możemy robić teraz gów*a , bo to NFS , więc fani i tak kupią.

i tak i nie ... producenci NFS musieli czymś zasłużyc na swoją renomę - a nie dorobili by się gdyby nie sprzedali dużo oryginałów

Tylko dwie ^^ Ale PS2 mam od niedawna.

zapytaj sam siebie ile masz do tego piratów i jak mały procent stanowią te oryginały :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

bardzo mało ciekawy artykuł - poza tym mało faktów a za dużo przypuszczeń

//Poprawiam błąd.

//Duban

djkraszinio
komentarz
komentarz

co do kupowania tych gier to można się jeszcze wymieniać z rożnymi ludźmi. Ja tak robię a jak ja mam jakiś nowszy tytuł albo druga osoba to dopłacamy do tego tytułu nieznaczną kwotę albo robię jeszcze z kolegą który też ma PS3 że kupujemy dany tytuł na w spółkę i najpierw on przechodzi a potem ja, co do multi to on nie gra więc nie ma z tym problemu, i cały czas tak robię i nie narzekam na brak najnowszych gier

Jak to mówią dla chcącego nic trudnego :)

MAT3U5Z3K
komentarz
komentarz

w dyskusje z ludzmi uzywajacymi "kopii zapasowych" nie ma sie co wdawac oni i tak beda sobie miesiacami wyprobowywali gry oczywiscie po to zeby je pozniej kupic :P ja osobiscie nie mialem nigdy przerobionej konsoli, gry kupuje z allegro, jesli ktoras jest wyjatkowo droga kupuje uzywana co znaczaco zmniejsza jej cene.

Michu21
komentarz
komentarz

ja osobiście nie posiadam nowszej konsoli od psx ale jak bym miał wybierać konsole to zdecydował bym się chyba na ps3 bo uwielbiam metal gear solid i zagrał bym sobie w mgs4 :-) jeśli chodzi o pad wybrał bym ps3 lepiej mi się gra może kwestia przyzwyczajenia :P rzecz która kusi w xbox360 to kopie zapasowe :P

Danyyy
komentarz
komentarz

Ja mam Psx, ps2 i Ps3 :) nigdy nie zamierzałem Kupic X-boxa bo w sumie miałem juz konsole do gier :) przez tyle lat Psx i ps2 sie nie zepsuły :) wiec kupiłem ps3. tez dla gier jak Killzone 2, Uncharted , MGS4, Rsistance Fall of man i wielu innych :) exclusiwy na X-boxa nie robią na mnie wiekszego wrazenia. owszem mógłbym pograc w jakies i pewnie byłyby fajne ale nie ma co gdybac :) zadna z konsol nie jest przerobiona. psx gry były tanie jak kupiłem konsole mam około 25iu :) Ps2 akurat byłem w anglii to gierki chodziło 3-5-6 Funtów czyli równie smieszne piedziądze razem jakies 50 gierek sie uzbierało. Ps3 tu juz stawka wychodziła do 35-40 funtów czyli sporo ale sie zbierało i kupowało, jak narazie 15 gier :) obecnie kupuje w polsce gry i żyje bez piracenia bo po co, psx i ps2 gry są tanie a ps3, kupuje używki albo z kims na spółke i tez mozna grac :) ja moge sie wypowiedziec tylko o ps3 i mysle ze warto kupic :) ładnie sie prezentuje i ma ładne i ciekawe gry. czy lepsze od X-box'owych? odpowiedzą Ci którzy mają lepszą stycznosc z obiema na raz :)

  • 2 miesiące później...
kombinator
komentarz
komentarz

PS3 ma lepszy sprzet, bedzie jeszcze przez kilka dobrych lat na rynku.
Xbox 360 jest tani ma bardzo dobry Xbox Live i lepsze pady do gier typu FPS.
Obydwie konsole sa bardzo dobre, przewaga PS3 jest taka ze dluzej beda wychodzic gry na konsole bo jest mlodszy od 360tki.
Masz 800pln kup Xbox 360 Arcade, masz 1300pln kup PS3 Slim proste (jesli chcesz grac tylko na oryginalach);).

djkraszinio
komentarz
komentarz

to że PS3 jest młodsze nie oznacza że będzie dłużej na rynku wszystko zależy od wsparcia developerów i gier jakie będą wychodzić na obydwie konsole

Thief27
komentarz
komentarz

UP

Tutaj raczej się z tobą nie zgodzę.Na tę chwilę może się tak wydawać ale PS3 będzie miało dłuższą żywotność niż swój konkurent Xbox 360.Ostatnio w Internecie znalazłem ciekawy artykuł według którego Xbox 360 jest już u progu swoich możliwości natomiast Playstation 3.
Apropo głównego wątku tematu:Sam posiadam produkty Sony (ps3,ps2,psp).Ostatnio miałem dylemat co wybrać ale wziąłem PS w wersji slim i nie żałuje.Głównie stało się to za sprawą napędu Blu-Ray dzięki któremu mogę oglądać filmy w wyskokiej rozdzielczości.Xbox też ma swoje plusy (głównie genialny xbox live) ale to na co również zwracałem uwagę przy wyborze konsoli to awaryjność a tą maszynka Gatesa ma wiele większą.Oczywiście microsoft stale nad tym pracuje ale do doskonałości jej jeszcze daleko.
Podsumowując:Obie konsole mają swoje plusy i minusy.Xobx ma genialny online playstaion mniejszą awaryjność.

djkraszinio
komentarz
komentarz (edytowane)

no z tą awaryjnością to racja, wczoraj właśnie odebrałem swojego xboxa z naprawy bo był błąd e74, a co do tych możliwości to jeszcze ani ps3 ani xbox 360 nie są u progu swoich możliwości, zawsze można jeszcze lepiej zoptymalizować gry aby płynniej chodziły i lepiej wyglądały ale to jak mowie wszystko zależy od deweloperów

  • 3 tygodnie później...
Kosio
komentarz
komentarz

Dałem głos na PS3. Może start konsoli Sony nie był najlepszy ale coraz więcej wychodzi super gier np. U2, GOW 3 itd. Mamy Blue Ray może w naszym kraju BD jest mało popularne ale sam odtwarzacz ile kosztuje a z ps3 masz gry, filmy i wiele więcej

Kiziea
komentarz
komentarz

PS3 tylko, względy kilku gier jak GT5 itp. Ogólnie jest bardziej przyszłościowa niż Xbox, BR i inne bajery przemawiają za produktem Sony. Moje skromne zdanie, może się komuś podobać lub nie.

  • 3 tygodnie później...
Karol0211
komentarz
komentarz

a ja właśnie mam dylemat co wybrać :D
Jak na razie mam 1300 zł :/, więc muszę jeszcze trochę uzbierać.
Czym się różni slim od zwykłego ps3? Tylko wielkością dysku, czy jak w psp jest różnica między slim, a fat?

koxus
komentarz
komentarz

o 1/3 mniejszy pobór prądu, rozmiar, i waga. 2 wejścia USB dysk 120gb/250gb
chyba tyle :)

  • 3 tygodnie później...
konrad14d
komentarz
komentarz (edytowane)

jak tak czytam wasze posty o tym że PS3 jest genialne, ma mniejszą awaryjność to aż się nie dobrze robi itp. Wyjaśnijmy kilka sporów:
1.Żadna z konsol nie pokazała w 100% swoich możliwości - wiele osób powie "Ps3 ma 8 rdzeni a XBOX 3" Ok wporządku, tylko Xbox ma 3 rdzenie główne, a PS3 1 rdzeń główny, pozostałe 7 rdzeni odpowiadające za mniej ważne elementy z czego 1 rdzeń jest całkowicie wyłączony.
2.Awaryjność konsoli Xbox jest coraz mniejsza a za sprawą pojawienia się Jasper. Ludzie uważają że Xbox to konsola awaryjna ze względu gdy się pojawiła posiadała słaby system chłodzenia który doprowadzał do tego do czego doprowadzał.
3.Spór oto która konsola lepsza nigdy nie zostanie rozwiązany , konsole będą jeszcze wspierane przez dłuuuuuugi czas

P.S żeby co nie którzy nie pomyśleli że jestem fanboy'em MS, posiadam bardzo wiele sprzętów od sony (PSP, Telewizory, PsOne - gdzieś w piwnicy leży :D), ale gdy patrze jakie ludzie bzdury wypisują i malują w złym świetle xboxa to aż krew zalewa

  • 4 tygodnie później...
Kamiq
komentarz
komentarz (edytowane)

Zależy z czego chcesz.
Cechy na + PS3:
- lepsza grafika niż na Xboxa
- z tego co wiem to nie ma tam płatnego konta w internecie, a w X jest
- z tego co wiem to na konsoli można filmy oglądać, a PS3 ma Bluraya
Cechy na - PS3:
- jest droższa od X pudła
- gry są droższe od gier na Xboxa
Cechy na + Xboxa:
- można przerobić (jak chcesz grać z ,,kopii zapasowych gier")
- Xbox to Microsoft, każdy wie jakie wpływy i kasę ma Micro$, więc co za tym jest więcej wydawanych gier na Xboxa
- są dostępne 3 wersje (w produkcji 2, ale jeszcze są dostępne nowe tych nieprodukowanych)
- jak przerobisz można grać na ,,kopiach zapasowych gier"
- masz 3 lata gwarancji Micro$ (jak ci coś się popsuje wypełniasz na necie formularz przyjeżdża koleś podpisujesz jakieś papierki i zabiera konsolę i za 2-3 tygodnie mamy naprawioną konsolę w domu za darmo! Czasami wymieniają konsolę na nową! )
Cechy Xboxa na -:
- jeżeli nie masz dysku twardego to gry ci się zacinają
- za pobieranie wszystkich gier demo, muliplayer w grach trzeba płacić (nie jest to dużo, bo 10 zł za miesiąc, ale trzeba płacić)
- jeżeli dostaniesz bana na Xbox Live to automatycznie tracisz ww. gwarancję

Ja mam Xboxa i jestem zadowolony, ale w ankiecie wybrałem PS3, bo według mnie jest lepszy, ale droższy, gry są droższe.

NowakoV
komentarz
komentarz

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- lepsza grafika niż na Xboxa[/quote] Bullshit. Grafika jest porównywalna, a exclusive'y zawsze będą wyglądać lepiej niż gry multiplatformowe.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- z tego co wiem to nie ma tam płatnego konta w internecie, a w X jest[/quote]Zgadza się, ale xbox oferuje więcej usług internetowych w lepszej jakości.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- z tego co wiem to na konsoli można filmy oglądać, a PS3 ma Bluraya[/quote]Na xboxie też.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- jest droższa od X pudła[/quote] i? Dopłacasz za blu-ray'a i wi-fi, więc nic dziwnego, że jest droższe.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- gry są droższe od gier na Xboxa[/quote] Nie są.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- można przerobić (jak chcesz grać z ,,kopii zapasowych gier")[/quote]Wow, świetna zaleta. Idąc tym tropem: maluch jest świetnym samochodem, bo łatwo go ukraść? Zlituj się...

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- Xbox to Microsoft, każdy wie jakie wpływy i kasę ma Micro$, więc co za tym jest więcej wydawanych gier na Xboxa[/quote]Ta...A Sony to osiedlowa firma, która klepie biedę. Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile wpakowali kasy w tytuły takie jak: KZ2, U2 i Heavy Rain.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- są dostępne 3 wersje (w produkcji 2, ale jeszcze są dostępne nowe tych nieprodukowanych)[/quote]PS3 też jest dostępne w kilku wersjach.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- jak przerobisz można grać na ,,kopiach zapasowych gier"[/quote]Powtarzasz się, po drugie to nie jest zaleta...

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- jeżeli nie masz dysku twardego to gry ci się zacinają[/quote]Bullshit. Takie zachowanie zauważyłem tylko przy bardzo starych grach(Crackdown i CoD3)

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- za pobieranie wszystkich gier demo, muliplayer w grach trzeba płacić (nie jest to dużo, bo 10 zł za miesiąc, ale trzeba płacić)[/quote]Dema są za darmo. A płacisz za jakość.

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
- jeżeli dostaniesz bana na Xbox Live to automatycznie tracisz ww. gwarancję[/quote] Jeżeli nie jesteś zasranym złodziejem, to nie dostaniesz bana i nie stracisz gwarancji, więc punkt trochę wyssany z palca

[quote name='Kamiq' date='13 styczeń 2010 - 21:23 ' timestamp='1263414190' post='948133']
Ja mam Xboxa i jestem zadowolony, ale w ankiecie wybrałem PS3, bo według mnie jest lepszy, ale droższy, gry są droższe.
[/quote]A może jesteś zadowolony, bo możesz te "tańsze" gry ukraść i wypalić na Verbatima za 2zł?

  • 2 tygodnie później...
Duban
komentarz
komentarz

Ja dziś lub ew. jutro kupuję konsolę ;)

Wybrałem PS3 Slim 250GB, a czytając [u]niektóre[/u] wypowiedzi (czyt. posty fanbojów), to myślałem, że mnie krew zaleje.
Weźcie soje konsole i idźcie do piwnicy se popatrzeć na nie..

Nie jestem fanbojem, bo grałem już na X360 i faktycznie pad jest bardzo fajny ;)
Lecz po wielu latach na PS i PS2 już jestem przyzwyczajony i znam go na pamięć.
Dodatkowo bardziej mi się z wyglądu podoba, nooo i kolejny Soniak do kolekcji :D
No i ex'y wydają mi się być [u]dla mnie[/u] bardziej ciekawe :)

Jak już dostanę ją, to nie omieszkam opisać pierwszych wrażeń.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.