x-kom hosting

PlaySwap.eu - Darmowe GRY

Psycholandia
komentarz
komentarz

5 w kolejce

aXE
komentarz
komentarz

Chyba coś sprzedałem ;)

O co tutaj chodzi ?

2uxz3og.png

Psycholandia
komentarz
komentarz

Czy akceptujesz wysłanie komuś tam tej gry, tam wybierasz czy wyślesz w przeciągu 1 czy 3 dni.

aXE
komentarz
komentarz
You have accepted to ship the following game to the user byku_.

You committed to ship the game as "Full Package". Make sure you provide the full and original package, completed with the case, all instruction manuals and the disc/cartridge.

Please make sure to:

1 Put the complete game in a bubble or protective envelope.

2 Print the Goozex shipping label page and insert into the envelope for your recipient's convenience.

3 Place address label from printed page on the envelope (using tape or glue) or write address manually.

4 Affix postage as required. We recommend adding Delivery Confirmation.

5 Mail the envelope by April 29, 2009

Mam zapakować w bombelkową kopertę. Coś wydrukować. I co dalej :D ?

Off-Topic
komentarz
komentarz (edytowane)

Skusi się ktoś na wymianę na pkt? Ja jakoś nie ufam temu serwisowi, może dlatego że zamawiam dość stare gry ale powinny przyjść. 12 Gier zamawiałem na próbę d0 100 pkt. Zawsze ktoś odwoła :(

@Edit

1 Put the complete game in a bubble or protective envelope.

2 Print the Goozex shipping label page and insert into the envelope for your recipient's convenience.

3 Place address label from printed page on the envelope (using tape or glue) or write address manually.

4 Affix postage as required. We recommend adding Delivery Confirmation.

5 Mail the envelope by April 29, 2009

1. Włóż grę w bombelkową kopertę lub w ochronną. ( w sensie włóż tam gąbkę czy coś aby nie uległa zniszczeniu )

2. Wydrukuj etykietę Goozex'a i włóż w paczkę.

3. Napisz adres odbiorcy na jakimś (brakuje mi słowa w polskim :/) naklejce? przyklej to taśmą lub klejem, lub napisz adres ręcznie.(Najlepiej flamastrem który nie zejdzie przy rozmazywaniu palcami)

4.Tutaj nie umiem tłumaczyć ale wiem ocb(zawsze tak mam -.-) wyślij paczkę z potwierdzeniem pamiętaj o tym aby z poczty wziąć potwierdzenie wysyłki.

5.Wyślij tego i tego dnia o tej i o tej porze.

aXE
komentarz
komentarz

A muszę to coś drukować ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ja dostawałam wydrukowane. Ale chyba jak przepiszesz wszystko na kopertę jak należy to nic się nie stanie ;)

byku
komentarz
komentarz

W mojej kopercie nic nie było, a dane są były napisane flamastrem, więc ta wstawka raczej obowiązkowa nie jest.

ElGostek
komentarz
komentarz

Otóż mam problem. Zarejestrowałem się pierwszy raz i podałem maila na onet. Mail po dwóch dniach nie doszedł, zarejestrowalem się jeszcze raz na ten sam adres zamieszkania i podałem mail na wp.pl. Doszedł mail, aktywuję konto i pokazuje mi że mam wiele kont i że nie mogę się zalogować, tj. coś takiego:

Login failed because your account is "on hold". The account could not be fully activated at this time.

Please note that multiple accounts are not permitted. We reserve the right to suspend all accounts that violate the Goozex Terms of Use.

If you believe you have received this message in error, please write to the Goozex customer service to request activation of your account. Please provide:

Your Goozex username

Full name

Home address

Email on file with Goozex

Any additional information you think may help understand the issue

We will be happy to check your account for activation and in the meantime apologize for any inconvenience.

Goozex.

Wysłałem do nich maila, ale bezsktuecznie. Co z tego że mam '2 konta' jak tylko 1 aktywowane? :/ Czy da się coś jeszcze z tym zrobić? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Kamix
komentarz
komentarz

Chamstwo... czekam sobie w kolejce na Vice City, a tu sobie cenę podnieśli...

aXE
komentarz
komentarz

Kamix, tak samo miałem, zamówiłem RE4 i ToCe 3 i podnieśli cene do 150 :/

Jak wysyłam komuś grę, to najpierw mam wysłać, czy najpierw mam czekać na punkty ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wysłać. Dopiero jak on Cię oceni dostajesz punkty.

RSK1990
komentarz
komentarz

A ja zamówiłem grę Operation Flashpoint z Anglii i doszła w super stanie manual, pudło, płytka katalog Codemasters na 2000rok i miałem kompa niedziałającego nic się niestanie jeśli gra doszła 2 tygodnie temu a ja jeszcze pozytywa nie dałem?

Wilu-_-
komentarz
komentarz

Dostałem taki list co zrobic?

Dear Goozex Member,This is a notice from Goozex to let you know that the default setting for the "trading region" has changed. From now on your profile is set with a trading region that includes only your own country of residency. This means you will only trade with other members that live in your own country.You can still trade with members in other countries by extending your trading region with additional countries. If you wish to change your trading region you can visit your account page and click on the "set trading region" link. You will have the option to select which countries you wish to trade with. Remember: if you select more than one country, you commit to send and receive games from all countries you have selected!By trading with more countries you get access to a larger inventory of games. However, please note that if you choose to trade with Goozex users from other countries you may receive games or manuals in foreign languages. By extending your trading region to include other countries, you implicitly accept to receive games in foreign languages.Happy Trading!
snip91
komentarz
komentarz

Goozex informuje Cię, że aktualnie masz ustawione, że chcesz handlować tylko z ludźmi z twojego kraju (zapewne z Polski).

Jak chcesz to zmienić, to musisz wejść w opcje (set trading region) i zmienić na te kraje, z którymi chcesz handlować.

Wilu-_-
komentarz
komentarz

Zmieniłem zaznaczając wszystkie kraje.Teraz gra do mnie doleci bez problemów?

aXE
komentarz
komentarz
The user information you requested is not available because the user does not exist or was disabled.

Jak wysłałem komuś grę i go zbanowali, to już nie dostanę punktów :( ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

A ja mam sytuację taką. Koleś przysłał mi grę, napisał pw że jest bez instrukcji, ale myślę okej. Okazało się, że nie ma w ogóle cd keya :/ Napisałam mu, żeby mi go wysłał, bo dostanie negatywa, a on zeskanował - podał linka do skana i świstek zatrzymał dla siebie. Nie chce mi wysłać :P Napisałam, że jeśli nie wyśle otrzyma negatywa, a on na to, że jak mu negatywa wystawię to mam zwrócić grę :| Niby z jakiej paki? Chyba nie muszę odsyłać? No i gra wysłana bez cd keya to nie fair trochę, mogę za to negatywa dać?

NowakoV
komentarz
komentarz

Proste. Dajesz negatywa, gry nie musisz zwracać, bo on dostanie punkty i tak za to.

  • 2 tygodnie później...
aXE
komentarz
komentarz

Sprzedałem 2 gry , dostałem punkty , ale tych trades nie , co teraz :P ?

Chcę sprzedać grę, ale jej nie ma w spisie, jak ją dodać ?

Napisałem na forum goozexa z pytaniem czemu nie dostałem treades points. Powiedzieli , że ich się po sprzedaży nie dostaje tylko trzeba je kupić za euro :huh: . To jak z tym jest ?

NowakoV
komentarz
komentarz

TP można na 2 sposoby:

1. kupić

2. osoba, której poleciłeś goozexa coś sprzedała.

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy to nie jest "przestepstwo", ze jezeli pojade do siostry/wujka/babci itp. i pozakladam im konta i zamowie na ich adreas gry?(Oczywiscie beda dla mnie :D)

@Edit

yy.. mam pytanie.Dlaczego jak sie zarejestrowalem to pisze kolo mojego nicku "Points: 0 - Trades: 2" ??

Dlaczego nie mam 100 punktow?

Superyaa
komentarz
komentarz

czy jeśli handel mam ustawiony tylko na Polskę, to czy mogę sprzedawać gry w PL wersji językowej z PL instrukcją jako grę ze wszystkim? (pudło, instrukcja itp)

NowakoV
komentarz
komentarz

tak

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz

A można wiedzieć dlaczego po zarejestrowaniu mam 0 punktow?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.