x-kom hosting

PlaySwap.eu - Darmowe GRY

Kamix
komentarz
komentarz
haha polskie krętactwo się zaczyna! biggrin.gif

No a jak.

Przecież babcia, ciocia etc. też mogą gry zamówić :D

To na siebie nie bardzo dawać więcej z innych kont, ale na czyjś adres to czemu nie, to prawie nie krętactwo :P

EDIT:

Mam jeszcze pytanie.

Wchodzę w te "MY REQUESTS", a tam pięknie jest napisane:

Your Request list is empty. It's Easy to Start!

I w każdej z zakładek podobny tekst.

Gra zamówiona wczoraj, wszystko było OK.

Może to dlatego, że gra była od razu dostępna?

Ale maila o wysłaniu niema to chyba powinna tam być?

Psycholandia
komentarz
komentarz

A masz 100 pkt? czy 0 pkt?

jarzyslaw
komentarz
komentarz

Witam Mam takie pytanie. MA,m do sprzedania ewentualnego fife 08, i nfs pro street na psp oraz pesa 2008 na ps3, czy jeszeli bym wcisnąlt o na tamta strone to dostalbym 1250 p i moglbym za to kupic nhl 09 i top spin 3 na ps3 ? Czy dobrze to rozumiem ?

i czy Unbeatable price: only €1 per trade oznacza ze pobieraja 1 euro od kazdej transakcji ? jesli tak to czy od kupujacego czy sprzedajacego oraz co sie dzieje jesli po otrzymaniu przez kontrachenta przesylki nie wystawi on nam komentarza sa jakies sposoby interwencji ?

NowakoV
komentarz
komentarz

Kurde, ale narzekacie. Mi przy rejestracji kumpel powiedział, że trzeba z reflinku, więc tematu nie zgłębiałem (skoro i tak nie mam z tego korzyści).

Post poprawiony, w tutku jest link do zwykłej rejestracji.

FoXx
komentarz
komentarz

Mi własnie szwed 2x zaakceptował gre.. której nie wysłał... jak teraz nie wyśle mogę na niego naskarżyć czy co? że jest jakiś niespełna rozumu? :]

chyba nie lubią polaków, bo jak to wiadomo ich jest pełno jesli chodzi o coś darmowego :D

jarzyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

A co to jest TP i jakie on ma znaczenie ?

PS wystawilem NFS pro strreet i fife 08 na psp oraz PESA 2008 na PS3 chetnych zapraszam do transakcji

patrick666
komentarz
komentarz (edytowane)

dzis dostałem nowiutkiego Dark Crusade'a jeszcze w folii ^^

aha i jeszcze chciałem się zapytać jak się robi,żeby koledzy się rejestrowali jakby z mojego linka-żebym pkty za to miał.

z góry dziękuję za pomoc.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Masz tam w swoim profilu link do podawania innym, tyle że żebyś dostał za to punkty, oni muszą wystawić gry i ktoś komu wyślą - wystawić komentarz.

matrix24
komentarz
komentarz

ja potwierdzilem ten e-mail i wogole nie moge sie zalogoac pisze Account Hold on i tak za kazdym razem ;/

wie ktos moze czemu tak?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Możliwe, że już z tego komputera zakładałeś konto i to samo IP, albo na tego maila. Spróbuj na innego maila założyć.

Kamix
komentarz
komentarz

mlgry.jpg

A niby były w Available(oprócz Vice City), niestety troche sobie poczekam.

FoXx
komentarz
komentarz

ehh ja wlasnie po pogawędce że szwedem wydusiłem od niego to i przyznał się (zamawialem medal of honor deluxe edition czyli medal of honor allied assault + medal of honor spearhead) że płyta spearheada jest złamana... ale PRAAAWDOPODOBNIE działa :P i że na płytach są rysy grubsze i cieńsze jak to okresil ale ogolnie kondycja zestawu jest niby dobra... wiec pierdziele takiego naciągacza... a gre juz wysyla mi ponad tydzien.. dzis stwierdzil ze jednak ja chyba nie chce tej gry :( no dalem do zrozumienia ze tak jest i takiej gry nie powinien wypuszczac w obieg....

co ma na celu moj post?

a to ze pytajcie jak zalezy wam na grach niby darmo niby nie.. ale ci co uzbierali punkty handlując gry mogą stracic na tym przez takie osoby.. :/ wtedy odsyłamy jak co i narażeni jesteśmy na koszt...

Psycholandia
komentarz
komentarz

A ja miałam sytuację, że wysłał mi chłopak grę, ona nie działała, a raczej instalacja się zawieszała. Napisałam i kazał mi wybrać jakąś inną grę ze swojej listy (wybrałam grę za 300 pkt), a tą zostawić, może kiedyś zadziała. No i gra doszła w przeciągu tygodnia. Także widać można jeszcze spotkać uczciwe osoby. :)

FoXx
komentarz
komentarz

No fakt :) zagranicą są uczciwi ludzie.. i zależy im chyba bardziej na opinii niż na wysłaniu byle czego :) no to akurat fajnie trafilas..

no jakby nie było osoby +18 lat wiec poziom jakis trzymają co niektórzy ;]

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ten chłopak, który mi wysyłał grę miał 15 lat akurat :D Ale to prawda, na opinii im zależy bardziej.

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

Już se zamówiłem ToCa Race Driver 3 :D za 100 pkt

A ToCa Race Driver 2 jest za 150 :haha:

Wystawiłem Sims i Sims Hot Date :D KUPOWAĆ ! :D

A co z grami z gazet ? Np. mam Crysisa (500pkt) , Undercovera (400pkt) i GTA4 (600pkt) - oczywiście przykłady. I są one np. z Clicka czy z czegoś. I wystawie to jako GTA4. Moge tak ? Czy gry z gazet się nie bierze pod uwagę ? Bądź co bądź ale to oryginały :D

Psycholandia
komentarz
komentarz

Z tego co wiem ludzie wystawiają z gazet, ktoś mi taką chciał wysłać i pytał przed tym czy chcę z gazety, więc chyba można.

snip91
komentarz
komentarz

Z Clicka to raczej demo masz :lol2:

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

To był tylko przykład Gridku ;]

Jak sprzedam to będę miał 2000 pkt :D

Jak się dowiem , że ktoś kupił moją grę ?

Jak będę ją wysyłał to za przesyłkę ja płace ?

Psycholandia
komentarz
komentarz
Jak się dowiem , że ktoś kupił moją grę ?

Powinno na maila coś przyjść i Ty potwierdzasz, że chcesz oddać grę.

Jak będę ją wysyłał to za przesyłkę ja płace ?

Ty.

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

A co to jest :

Trades: 1

Do czego to służy ?

NowakoV
komentarz
komentarz

To znaczy, że możesz dostać jedną grę.

aXE
komentarz
komentarz

Znaczy kupić ? Jak teraz zamówiłem grę to będę musiał coś sprzedać , żeby znowu coś kupić ?

NowakoV
komentarz
komentarz

Tak

aXE
komentarz
komentarz

Aha , ok :)

347dv2h.png

To znaczy, że jestem 5 w kolejce, czy , że 5 sztuk jest wystawionych ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.