x-kom hosting

PlaySwap.eu - Darmowe GRY

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ma tak zostać.

FoXx
komentarz
komentarz (edytowane)
Rejestracja i wybór gry

1. Wchodzimy na xxx (Wiem, że to reflink, ale przy normalnej rejestracji nie dostajecie 100pkt gratis)

jakoś rejestrowałem się chwilę temu i nie trzeba wcale klikać w Twoj link referencyjny... jesteś po prostu naciągaczem na referentów .. sorry ale taka prawda... (można to nazwać podziękowanie za informacje tą rejestracje na Ciebie.. ale nie rob takim tekstem ludzi w bambuko...)

A można jakoś doładować konto punktami ( wysyłając sms albo coś ? Czy tylko wystawiając stare gry ? < mam ich naprawdę sporo > ) . I jak wtedy wystawić taką grę i ja mam ją wysłać czy jak :blink:

mozna.. ale nie wiem czy sie oplaca...

100 Goozex points € 5.00

200 Goozex points € 10.00

500 Goozex points € 25.00

1050 Goozex points € 50.00 4.8% discount

2200 Goozex points € 100.00 9.1% discount

3400 Goozex points € 150.00 11.8% discount

// Przed oskarżaniem mnie radziłbym zapoznać się z moim postem na następnej stronie oraz dokładnym opisem profitów,

// które dostaje się z linków referencyjnych.

// NowakoV

Edytowane przez NowakoV
lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Witam, zalogowalem sie na owej stronie i klikam aby mi wyslali cod aktywujacy a tu pisze kod zostal wyslany a na skrzynce email pusto ;/ prosze o pomoc :]

Psycholandia
komentarz
komentarz

Zobacz czy w spamie nie ma.

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Niestety nie ma, prosze o pomoc, ja tez chcem gierke :]

Psycholandia
komentarz
komentarz

To musisz poczekać. Niektórym po kilku godzinach dochodziło.

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Ja kliknalem o po 8 pare minut i jeszcze nie ma :/

patrick666
komentarz
komentarz

a dobry adres e-mail podałeś ? :D

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

tak dobry prosze o pomoc :niepewny:

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ale co my Ci możemy zrobić?

Gdzieś tam jest opcja ponownego wysłania maila aktywacyjnego, spróbuj.

Jeśli nie pomoże zarejestruj się jeszcze raz, podając inny mail.

Kamilosław
komentarz
komentarz

zaloz poczte na gmail i pozniej podaj na Goozex

Kamik47
komentarz
komentarz

Dzis doszla paczuszka z Finlandi ;)

FoXx
komentarz
komentarz

Mi szwedzior potwierdził gre Medal of Honor Deluxe Edition ... reszta ma po 15 miejsce w kolejce i .... 24h minęło i zrezygnował nie wysłał punkty wrocily... wrr frajerstwo ;/

a ile dostaje się za referenta? albo jak zarobić pkt mozna? wiem ze placic mozna ale wole kupic w empiku niz takiemu czemuś euro placic...

Maile podawajcie gmail albo o2.pl (w o2 lądują w spamie) na wp.pl i onet.pl nie dochodzą ;/

I przypominam nie trzeba klikać w link referencyjny autora wątku ... autor niestety naciąga na referentów... screeny też z innej strony pochodzą heh :P (bynajmniej takie same widzialem)

nie trzeba podawac jego nicku 100pkt dostaniemy bez tego... ;]

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Założyłem email na o2.pl i gmail i pisze :

USER DOES NOT EXIST

The email address you have provided does not exist in the Goozex database.

Please check your email address and try again.

NowakoV
komentarz
komentarz

Po pierwsze screeny są mojego autorstwa, więc jeżeli gdzieś indziej je widziałeś to proszę o zgłoszenie mi tego, a wyciągnę odpowiednie konsekwencje.

Po drugie nie mam żadnych korzyści z tego, że logujecie się z mojego reflinku. Jakbyś choć troszeczkę poczytał to byś wiedział, że dostaję 1 trade point (nic nie warty, bo i tak nie mam goozex points) od każdej osoby, ale tylko wtedy gdy ona coś wystawi, sprzeda i sfinalizuje transakcję. Wiesz ile TP dostałem ze 150 osób, które z tego linka się zarejestrowało? JEDEN... Rzeczywiście, jestem mega naciągaczem, pomijając fakt, że 150 forumowiczów dostało darmowe gry.

Założyłem email na o2.pl i gmail i pisze :

USER DOES NOT EXIST

The email address you have provided does not exist in the Goozex database.

Please check your email address and try again.

Może zamiast się logować spróbuj rejestracji?

FoXx
komentarz
komentarz

no to widzisz.. po co Ci ten link referencyjny? ;)

wpisz w google "goozex forum" i wyskoczy Ci pare stronek z podobnymi screenami i podobnymi textami ze otrzymaja 100 pkt gdy ktos sie rejestrnie...

NowakoV spoko zwracam honor...

ale portal i tak slabo chodzi.. malo co gry się rotują i są np. takie szwedy wlasnie co wystawiaja gre a mi nie chce wyslac :P ale mam 5 innych gier zaznaczonych w miare popularne BF i Unreal albo i tez MOH ale slabo idzie kolejka w dol... ale nie ma co narzekać jak cos friko przyslą heh

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Może zamiast się logować spróbuj rejestracji?

Juz sie zarejestrowalem i nie moge dostac kodu aktuwujacego ;/

devilll
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm. To ja mam takie pytanko, skoro u nich jest taka opcja, że wysyłają tylko samą płytke z grą, to czy ja np. mogę udostępnic od siebie gierke na samej płytce nieoryginalną czy tylko oryginalne gry można dać od siebie???

Edytowane przez devilll
Off-Topic
komentarz
komentarz

Witam,

Jak sprawdzić czy grę którą zamówiłem ktoś z innych użytkowników posiada ?

FoXx
komentarz
komentarz

jak posiada?

wchodzisz w Button-RequestsQueue.png

i masz napisane przy tytule gry

status: Active - system looking for a match

position: 10 [view stats] < to Twoja pozycja czyli 9 osob przede mną czeka juz na tą gre... (niestety)

Kamix
komentarz
komentarz

NFS: Underground zamówione, zobaczymy czy będzie.

Ale nie kituj ludzi, że jak się zarejestruje bez reflinku to niema punktów, bo są, sam tak zrobiłem!

Właściwie to tylko dlatego, że twój ref nie działa.

FoXx
komentarz
komentarz
NFS: Underground zamówione, zobaczymy czy będzie.

Ale nie kituj ludzi, że jak się zarejestruje bez reflinku to niema punktów, bo są, sam tak zrobiłem!

Właściwie to tylko dlatego, że twój ref nie działa.

ehh czytaj wyżej temat już podjąłem :P pkt za to sie nie dostaje i tak tylko Trade'y co g.. dadza bez pktow;]

Kamix
komentarz
komentarz
ehh czytaj wyżej temat już podjąłem tongue.gif pkt za to sie nie dostaje i tak tylko Trade'y co g.. dadza bez pktow;]

Ja nic nie mam :)

Sam chciałem kliknąć w tego refa z wdzięczności za tutka.

Kurde podrożało, widzę że ludzie zamawiali NFS: MW za 100pkt, teraz jedynie Underground mogłem...

Próbował ktoś założyć 2 konta na innych IP, ale grę wysłać na ten sam adres?

EDIT:

Chyba znajomi będą odbierali moje paczki :D

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie na ten sam adres, bo można 1 grę na jedno gospodarstwo domowe :P

FoXx
komentarz
komentarz
Ja nic nie mam :)

Sam chciałem kliknąć w tego refa z wdzięczności za tutka.

Kurde podrożało, widzę że ludzie zamawiali NFS: MW za 100pkt, teraz jedynie Underground mogłem...

Próbował ktoś założyć 2 konta na innych IP, ale grę wysłać na ten sam adres?

EDIT:

Chyba znajomi będą odbierali moje paczki :D

haha polskie krętactwo się zaczyna! :D

ale troche racji jest w tym! mały wałek i mamy całkiem dobre tytuły za freeee :)) tylko by musieli szybko klikać zeby byc nr1 w kolejce i zaden szwab angol szwed nie zglosil sie przypadkiem haha

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.