x-kom hosting

Zakładania procesora

Pierdyl
komentarz
komentarz

aha rozumiem. To moze ta plyta glowna jest jakas felerna??

zaraz sie chyba pochlastam jak chcialem wgrac tamten bios to nie moge nacisnac na Flash Wyskakuje okienko po prawej na czerwono "Massage Warning! The date of BIOS image later than current one, please flash the bios using Asus Dos utility if you still want to do this" co teraz?

Gość
komentarz
komentarz

to zostaje ci aktualizacja z dyskietki zara napisze co i jak

Pierdyl
komentarz
komentarz

ale ja nie mam stacji dyskietek :/

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
ale ja nie mam stacji dyskietek :/

a pendrive masz? -musi być mniejszy od 8gb

sformatuj go w systemie fat32

mój komputer >prawym przyciskiem na ikonkę >formatuj

wypakuj na niego to archiwum z poprzednim biosem

wyłącz kompa włóż pendrive'a włącz kompa bios powinien zostać wykryty i zaktualizowany w czasie tego procesu nie wolno wyłączyć kompa

http://dlsvr.asus.com/pub/ASUS/mb/socket77...3202_p5k-se.pdf

instrukcja jest na 74 stronie

Edytowane przez 1awf69
Pierdyl
komentarz
komentarz

nie znam dobrze angielskiego i nie czaje za bardzo co tam jest napisane... ale wobilem tak jak pisales i nic nie startowalo z tego Pd przy uruchamianiu kompa ://

Gość
komentarz
komentarz

bo najpierw musisz włożyć tego celerona

Pierdyl
komentarz
komentarz

ten celeron jest caly czas wlozony...... dlatego mi komp na nim chodzi teraz

Gość
komentarz
komentarz

to wejdź w biosa i wybierz żeby najpierw bootował z urządzenia usb jak umiesz

Pierdyl
komentarz
komentarz

wszedlem w boot/ boot device priority/ tam gdzie jest 1st zmienilem na usb ii w 2-hdd removable drivers tez na usb nic nie dalo. moze zle cos robie?

a nie ma innego sposobu? moze jest jeszcze jakis program ktory wywali tego nowego biosa i zainstaluje starszego?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

zapisałeś ustawienia ? może źle instrukcję zrozumiałem w biosie ustaw aby botował z cd zapisz włącz kompa z włożonym cd od asusa i pendrive

Edytowane przez 1awf69
Pierdyl
komentarz
komentarz

nic to nie dalo... tylko plyta zaczela sie krecic caly czas a windows ladowal sie normalnie. Kurde nie ma innego sposobu? musi sie dac jakos wywalic tamtego biosa

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

można z dyskietki ale nie masz stacji

biosa mogą ci na gwarancji wymienić, może to i dobra opcja z twoim mobo jest coś nie tak

Edytowane przez 1awf69
Pierdyl
komentarz
komentarz

A nie da sie jakos cosnac te wszystkie ustawienia do tych standardowych? Jakby reset biosu czy cos? Albo z plyty do p5k jakbym wgrał od nowa sterowniki ? to by cos dalo?

ludzia sie udaje... http://www.oc-forum.org/Jak-przywrocic-sta...IOS-t20617.html

Gość
komentarz
komentarz

w twoim wypadku to nic nie da aby cofnąć bios musisz mieć dyskietkę możesz też poczekać aż wyjdzie następna wersja ale patrząc po tym kiedy wyszła ostatnia to sobie poczekasz

ten kolo chyba przypadkiem coś przestawił

Pierdyl
komentarz
komentarz

albo jakbbbym baterie na plycie wyciągnął ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
albo jakbbbym baterie na plycie wyciągnął ?

to to samo co reset zworką

Edytowane przez 1awf69
Pierdyl
komentarz
komentarz

ok dzieki za pomoc. Szkoda ze nie mam gwarancji, chyba bede musiał sprzedac ta plyte, albo dac ja gdzies zeby ktos mi wgral tamtego biosa. pozdrawiam

gracz_hoja
komentarz
komentarz

Koledzy......jaki socet pasuje do Intel Celeron D

Gość
komentarz
komentarz
Koledzy......jaki socet pasuje do Intel Celeron D

może by tak nowy temat?

478 lub 775 zależy jaki to celeron D

gracz_hoja
komentarz
komentarz

no to jest taki mały :lol:

gracz_hoja
komentarz
komentarz

s 478 :w00t: dzienki

pytam bo kupiłem procka a płyty głównej nie

HackMan128
komentarz
komentarz

Nie chcę gadać, ale stacja dyskietek kosztuje 15 zeta jakaś najtańsza... albo pożycz od kumpla :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.