x-kom hosting

ForumPC.pl czyli jak wszystko się rozpoczęło - rocznica :)

jaworek93
komentarz
komentarz

Aż się łezka w oku kręci :)

P.S Kwusher nie portolio tylko portfolio :)

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

ano tak kręci się hehe bardzo ładna historia czemu jej wcześniej nie widziałem :D Wielkie graty muszę wam powiedzieć taka historia masakra tak się świetnie rozwinęliście ehhh masakra szkoda ze nie byłem tu wcześniej zawsze wole początki niż juz w połowie historii dołączyć ale też się ciesze ze do was trafiłem =]

  • 1 miesiąc później...
Orbes
komentarz
komentarz

Ja nadal niestety mam największe zaufanie do najstarszych modów :-)

A tak wogóle, kiedyś za reklame tego sklepu internetowego mieliście dostać layouta czy coś.. wogóle coś dostaliście?

Gość
komentarz
komentarz

Dostaliśmy 2razy nagrody na konkurs... a styl miałbyc w lutym, ale dostaliśmy... ekhm :P

necik
komentarz
komentarz

Trzeba będzie poważnie pomyśleć nad nowym stylem.

Tym razem chyba zlecimy to komuś kto zna się na tym co robi.

onna
komentarz
komentarz

O dobrze że ktos w końcu poruszył ten temat, chciałam to zrobić jakies dwa tyg temu ale pomyślalam ze jak zwykle będe tylko zrzędzić :P

Dzięki orbes, jak mniemam do mnie również tyczyły się Twoje słowa :]

Orbes
komentarz
komentarz

Moderatorzy są jak wino, starsi to lepsi :)

GoBi
komentarz
komentarz
Moderatorzy są jak wino, starsi to lepsi

Zależy czy chodzi Ci o wiek czy o starz :) Bo jesli o starz na forum to ja chyba byłem jakos 4 w kolejności.. a jesli chodzi o wiek to jestem jeden z młodszych tutaj :)

Orbes widze ze ty sie załapałes jeszcze na początki forum Dołączył 275 dni temu

Orbes
komentarz
komentarz

Tak, początki, było wtedy 500 postów max w kazdym dziale :-) Potem znikłem na miesiąc dwa i sie już połapać nie można ;-) Btw. pamiętasz mnie, ile ci trułem z zintegrowaną kartą dźwiękową 5.1 SiS 768? Hehe

GoBi
komentarz
komentarz
e ci trułem z zintegrowaną kartą dźwiękową 5.1 SiS 768? Hehe

hmm,... nie pamietam :) ale pewnie sporo na gygy mi trułes... jak tylko software :)

onna
komentarz
komentarz

Ja pamiętam PComputer, dzieciaka który do mnie zagadywał na gg i truł o tym że on sie zna na kompach i ze chce zostac modem, jak wiadać nie wytrwał i znudziło mu się hehe.

Popka też coś nie widac moze mu się znudzilo ... ;)

Bo jeśli o staż na forum to ja chyba byłem jakos 4 w kolejności.. a jesli chodzi o wiek to jestem jeden z młodszych tutaj :)

Jeżeli chodzi o mnie to byłam przed Kurzunem i jeszcze mlody był modem :]

Orbes
komentarz
komentarz

Ja najbardziej pamietam dogera gobiego pucka no i taziego ;D

A PComputer, cos kojarze, ze ladnie pisywał niegdyś czasy,

  • 2 miesiące później...
LiSeK94
komentarz
komentarz

Bardzo ładna opowieść.... Podoba mi się bardzo :):):):):)

  • 2 tygodnie później...
genius_computer
komentarz
komentarz
Bardzo ładna opowieść.... Podoba mi się bardzo

mi także ;):lol2:

ugresia
komentarz
komentarz

Też pamiętam początki forum. Pamiętam że bizon cały czas pracował nad tym forum i ciągle je pozycjonował :) , właściwie ja to tylko podziwiałem rozwój forum. Moim zdaniem ten portal to może zamęczyć wszystkich :) zobacz jak forum się rozwinęło a jak będzie się jeszcze rozwijać, pytanie czy dasz radę :) ale znając Ciebie poradzisz sobie i to lepiej niż nam się wydaje.

Pozdrawiam wszystkim i życzę sto lat!

Naxi
komentarz
komentarz

wiecie kiedyś pisałem na pc format forum ale to forum jest dużo przyjaźniejsze, lepsza atmosfera, lepszy interfejs- ogólnie wszystko lepsze:)

GoBi
komentarz
komentarz
wiecie kiedyś pisałem na pc format forum ale to forum jest dużo przyjaźniejsze, lepsza atmosfera, lepszy interfejs- ogólnie wszystko lepsze:)

Miło słyszeć że Tobie ( wam ) sie podoba... Cały czas pracujemy nad tym zeby było jak najlepiej wam i nam

  • 3 tygodnie później...
Raxen
komentarz
komentarz

Historia normalnie jak z filmu grozy, jest forum, potem nie ma :lol:... ale konczy sie z happy endem i to jest najwazniejsze. Ja sobie tak tylko wpadlem rozwiazac problem z pc i zostalem. To jest moje 1 forum na ktorym doszedlem do setnego posta, ahh to ta atmosfera tu zatrzymuje, niewiele wiem ;) ale moge pomoc, to pomagam :P

Gość
komentarz
komentarz
niewiele wiem ;) ale moge pomoc, to pomagam :P

I o to chodzi... ;)

Ja do dziś pamiętam jak dostałem moda, to było też gdzieś na początku :)

mcickx - no to jest faworyt na pewno

Chyba w życiu tego nie zapomne :)

  • 2 tygodnie później...
Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

No i dzięki niesamowitemu uporowi i wytrwałości bizon11 i jego "współpracowników" mamy teraz tak piękne dzieło, jakim jest ForumPC. Dzięki niemu nauczyłem się więcej, niż przez wszystkie lekcje informatyki w szkole i gimnazjum, a i jestem dumny z umiejętności i możności pomocy innym. I chociaż zjawiłem się z chęcią uzyskania pewnej rady, to jednak zostałem dłużej i mogę cieszyć się z tego wyboru, jak zapewne robi to wielu "stałych bywalców" tego Forum.

Gość
komentarz
komentarz

Ja powiem tak , to forum jest najlepsze jakie znam i nigdy nie odejde (...nigdy nie mów nigdy...)

W google jakieś 2 tyg. temu wpisałem forum komputerowe patrze a tu forum pc się zalogowałem nie dlatego że miałem problem tylko dla tego że jako tako się znam i się ciągle szkole i sobie pomyślałem że może by tak komuś także pomóc , podzielić się wiedzą no i widze że trafiłem wprost w dziesiątke z forum bardzo przyjazne ciekawe no i...najładniejsze graficznie z komputerowych forum

Pozdrawiam całą ekipe forum pc wiem ile jest pracy na początku SZACUN za to że się dalej trzymacie !

nie wiem czy moge ale korci mnie jedno , jak rozumiem bizon założył forum , był pierwszy ale jakim cudem ma nr. użytkownika 2 ?

ktoś zna odpowiedź ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.