x-kom hosting

ForumPC.pl czyli jak wszystko się rozpoczęło - rocznica :)

acallk
komentarz
komentarz

nom pewnie by tak było że ochotników pełno a potem nasi "ochotnicy" ulatniają się z forum :D razem ze sprzętem :P

Gość
komentarz
komentarz

Ale oczywiście nie chodzi mi o pierwszego lepszego usera z brzegu :P Sprzet do testow dostawali by tylko moderatorzy i ew. Helpdesk. Nas (czyt. modów) jest chyba 11 + helpdesk. Czyli jeśli wszyscy byliby chętni, i sprzet dostawalibysmy co miesiąc to każdy miałby 1test na ~1,5roku :)

Jakby było tak, że każdy kto chce dostaje sprzet, to nie było by ani testow , ani zwróconego sprzetu :lol:

bizon11
komentarz
komentarz
nom pewnie by tak było że ochotników pełno a potem nasi "ochotnicy" ulatniają się z forum :D razem ze sprzętem :P

Najlepszym rozwiązaniem było by czasowe wpłacenie pieniędzy na moje konto ;] Takiej kwoty po której odechciało by się zatrzymać sprzęt :D

NA razie trzeba wysłać nagrody :) O tym pomyślimy później - o testowaniu :)

Gość
komentarz
komentarz

No co ty Bizon. Ja nawet na chwile nie mam 100zł wolnych bo cały czas mam jakieś wydatki, a pewnie taka "bezpieczna" kwota to byłoby 50% (czyli testując karte za 500zł musiałbym wpłacac 250zł :| ). Choć i tak ktos mógłby wpłacic 50%, wziać sprzęt i narazie. :D Myśle że ekipa moderatorów i helpdeska nie zrobiłaby takiego wała, dlatego "rozdawanie" sprzętu "nam" było by chyba najbezpieczniejsze... :P

No ale narazie nie ma testów, nie ma portalu i nie ma sponsora chętnego wypożyczyć sprzęt do testów, więc nie ma o czym gadać :P

bizon11
komentarz
komentarz

Tu chodziło o osoby nie z ekipy lub z ekipy z bardzo małym stażem ;]

Tak to nie ma problemu raczej :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja tak czy siak nie czuję się na siłach na testowanie czegokolwiek, więc odpadam xD

Fafu
komentarz
komentarz

Ja wole nic nie testować bo bym jeszcze popsuł i bede musiał płacić :P:D

Gość
komentarz
komentarz

no własnie to bedzie problem... Wiadomo że w dobrych testach karty trzeba bedzie stestować pod względem podkręcalności. A jeśli sie ją spali to co?

Choć w sumie ciężko jest spalić karte przy zwykłym podkręcaniu :P Trzeba zdrowo przesadzić :D

zeniTh
komentarz
komentarz

szkoda ze ja nie naleze do ekipy bo bylbym chetny do testow ... :) moze kiedys w przyszlosci ... :(

Evil
komentarz
komentarz

bardzo fajny pomysł. Ja też bym był chętny do testów. Czesto rozne rzeczy w kompie testuje, wiec czesci są po całym pokoju "porozrzucane" to raczej bym sie nadawał :P

Ale ja nie jestem taki poetycki, zeby potem recenzje pisac :/

Vigo
komentarz
komentarz

Rownież chętny jestem :)

Przemek
komentarz
komentarz

sie tak nie stresujecie... narazie jest tylko pomyslem... czy to wypali... niewiadomo

cinomatic
komentarz
komentarz

Nawet ciekawa sprawa ... :) pomysl mysle ze dobry ale zobaczymy jak to wyjdzie z wykonaniem...

sajrus-world
komentarz
komentarz

Nie zastanawialiście się nad postawieniem portalu? a nie tylko samo forum.

DoGeR
komentarz
komentarz

sajrus-world, było o tym, portal powstał ale nie wypaliło to :)

Kamix
komentarz
komentarz
sajrus-world, było o tym, portal powstał ale nie wypaliło to :)

Portal był... ale tylko nieliczni o nim wiedzieli :P

Trzeba było dać linka na forum itp. i na 99% by wypaliło :)

Evil
komentarz
komentarz

a dokładniej to w jakim czasie portal był ??

Moze by go tak na nowo zrobic? a na pewno by wypalilo

Przemek
komentarz
komentarz

wlasnie... moze pomyslimy o tym ?

Evil
komentarz
komentarz

no i super. Ja jestem za! Przynajmniej bedzie coś nowego. A na jakim skrypcie by był portal?

mariuszek
komentarz
komentarz

ja od strony wizualnej co nieco moge pomoc :D

DoGeR
komentarz
komentarz

Portal jest jeszcze :P www.e-komp.info

mariuszek
komentarz
komentarz

no ale top to troche zalosny ^^

bizon11
komentarz
komentarz

mariuszek,

Jeśli chcesz możesz zrobić projekt wyglądu portalu :)

Nie ma problemu ;]

Tak jak kiedyś pisałem wystartujemy z nim we Wrześniu ale na poważnie - z gotowym zapleczem

Ma to być portal podobny do dobreprogramy.pl czyli z działem download :) No i artykułami :)

No i domena będzie inna ;]

Jeśli coś zrobisz to wyślij na e-mail admin (at) forumpc.pl

w (at) wstaw małpkę :D

Evil
komentarz
komentarz

ja moge pomóc w moderowaniu portalem :P

mariuszek
komentarz
komentarz
Jeśli chcesz możesz zrobić projekt wyglądu portalu

jesli sie przydam to siade i to zrobie ale jeszcze nie wiem czy na tygodniu czy w weekend :P

w (at) wstaw małpkę

no takie rzeczy to wiem :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.