x-kom hosting

Zestaw WC do złożenia

Gico
komentarz
komentarz
Zamiast O-tanka wystarczy trójnik bądź Swiftech MCRES-MICRO.

To nie bloczke GPU, a NB. Na GPU proponuje MNP Prison Pro V2 GPU-R SM8/10.

Thermaltake Flow TX wywalić - straszny flowkiler i głośny jest ;O.

Reszta ok.

złączki g1/4" sm 8/10 węże Polix (Innovatek) 8/10 (7,5/9,5)

Wezme to pod uwage. Przydatne podpowiedzi dajesz. Teraz tylko poczekac na kaske i zakupy na maxa. A co do chlodnicy to musze dokupic jakies przynajmniej 2 wenty jakie mi sugerujsz aby byly bardzo ciche i niedrogie? te co dalem sa ok ale cena za 1 niezla;d

snip91
komentarz
komentarz

Ja bym Ci proponował Fandery. Nie są tanie, ale tłoczą sporo powietrza.

Sonido
komentarz
komentarz

A np. s-flex? Bo też są podobno dobre i chyba często wybierane na chłodnice.

Gico
komentarz
komentarz
A np. s-flex? Bo też są podobno dobre i chyba często wybierane na chłodnice.

Moze i tak ale cena+glosnosc 20Db dla mnie odpadaja. Przede wszystkim cicho maja chodzic po tokupuje wc;p

Sonido
komentarz
komentarz

Aaa no jeżeli są głośne to i w moim przypadku takie rozwiązanie odpada.

Gdzie będziesz części zamawiał? Podaj mniej więcej cenowo jak to wygląda, to sprawdzę i ewentualnie zamówię podobne zestawienie.

Gico
komentarz
komentarz

Masz tutaj wszystko co zamiarzam zamowic na cooling.pl. Jak znajdziesz cos tanszego i roznice troche wieksza to daj znac lepiej zamowic wszystko w 1 sklepie bo za przesylke tutaj placisz tlkyo raz a powyzej jakiejs sumy nic nie placisz.

Sonido
komentarz
komentarz

Ok, myślałem że podajesz liny z Cooling'u, ale zamawiasz jakieś używki ew. u prywatnych sprzedawców.

Te WC to ponad 5 stów :/ szczerze myślałem nad tańszym zestawem. Chyba trzeba coś ustrzelić w lotka :D

Gico
komentarz
komentarz
Ok, myślałem że podajesz liny z Cooling'u, ale zamawiasz jakieś używki ew. u prywatnych sprzedawców.

Te WC to ponad 5 stów :/ szczerze myślałem nad tańszym zestawem. Chyba trzeba coś ustrzelić w lotka :D

Wiesz narazie mozna sobie podarowac te wentyle i cos jeszcze a dokupic to pozniej. Wentyle moge wzucic te co teraz mam ale one sa glosne(orginalne z obudowy Thermaltake Tsunami Dream)

Sonido
komentarz
komentarz

No tak, ale wentyle to tylko 30zł a gdzie te 2 stówy uszczknąć? :P Zestaw zakładaliśmy na początku, że wyjdzie za ponad 300zł ;)

Gico
komentarz
komentarz
No tak, ale wentyle to tylko 30zł a gdzie te 2 stówy uszczknąć? :P Zestaw zakładaliśmy na początku, że wyjdzie za ponad 300zł ;)

Rozumiem cie;p ja tez tyle zakladalem na poczatku ale moj budzet z dnia na dzien rosnie ;p Aleto nie zmienia tego co mowilem. Nie chcem drogie zestawu bo mam zamiar dokupic jeszce zasilacz i naped 2 dvd i moze jakas grafike lepsza a juz wlozylem 500zl w nowy procesor i plyete;p

Sonido
komentarz
komentarz

Aha, czyli Ty się zabrałeś za całą rozbudowę kompa. Ja to mam już poza sobą i teraz chcę kompa uzupełnić jedynie o chłodzenie wodne - to wszystko, dlatego chciałbym jak najtańszym kosztem, aby jak najbardziej wydajnie.

Gość
komentarz
komentarz

Rabat u Kyńka ok 20zł. Trójnik zamiast rezerwuaru - 60zł. Chłodnica z drugiej ręki 50-60zł. Używana pompka 40zł taniej i się te 200zł uzbiera.;]

Gico
komentarz
komentarz
Rabat u Kyńka ok 20zł. Trójnik zamiast rezerwuaru - 60zł. Chłodnica z drugiej ręki 50-60zł. Używana pompka 40zł taniej i się te 200zł uzbiera.;]

mozesz dac przyklad tego trojnika? jakis linka plax;p

Sonido
komentarz
komentarz

Eee to już lepiej rezik kupić. Można wyrwać czasami dobre sztuki na allegro.

Gico
komentarz
komentarz

A czy do mocowania bloku np. CPU bedzie mi potrzebna jeszce pasta termoprzewodzaca??

Gość
komentarz
komentarz

Tak, smarujesz jakby to był zwykły radiator.

Gico
komentarz
komentarz

Sorry ze odkopuje ale nasunelo mi sie kolejne pytanko ile pompka Black Water Silent Pump 12V pociagnie blokow? Narazie mysle o 2.

//nie minął miesiąc, więc masz do tego prawo ;)

//SebaSonido

Sonido
komentarz
komentarz

Na 2 powinna wystarczyć, ale do tego podwójna chłodnica.

Gość
komentarz
komentarz

Dokładnie, chyba że to będzie bloczek który potrzebuje wysokiego flow'a ( NexXxoS HP, Sztorm by Pietach) wtedy 1 + chłodnica

Gico
komentarz
komentarz
Dokładnie, chyba że to będzie bloczek który potrzebuje wysokiego flow'a ( NexXxoS HP, Sztorm by Pietach) wtedy 1 + chłodnica

Czyli pompka pociagnie spokojnie 2 bloki ale do tego jeszcze 1 chlodnica ok spoko glownie chodzi mi o to aby ta pompka uciagnela jak najwiecej blokow a chlodnice moge spokojnie dokupic z czasem. Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Gico
komentarz
komentarz

Witam. Po dosyć długim czasie zdaję relację co do WC. Zakupiłem już blok wodny NB oraz CPU. Czekam na pompkę D-Tek 1db Oraz Płyn chłodniczy Feser One 1L UV Acid Green. Będę dodawał zdjęcia. Pozdrawiam.

Witam. Po dosyć długim czasie zdaję relację co do WC. Zakupiłem już blok wodny NB oraz CPU. Czekam na pompkę D-Tek 1db Oraz Płyn chłodniczy Feser One 1L UV Acid Green. Będę dodawał zdjęcia. Pozdrawiam.

Czy ten blok http://www.cooling.pl/mnp-prison-pro-v2-gp...ukt,133938.html będzie pasował na moją kartę graficzna? Zdjęcie poniżej.

Mam jeszcze jedno pytanie gdyż nie wiem gdzie umieścić ten blok na mojej płycie zdjęcie poniżej http://www.cooling.pl/mnp-channel-pro-v3-s...ukt,135620.html

Obraz_001.jpg

Obraz_002.jpg

post-28031-1228835671_thumb.jpg

post-28031-1228835682_thumb.jpg

Sonido
komentarz
komentarz

Blok wodny na coolerze? No tego jeszcze nie widziałem :rotfl:

Gość
komentarz
komentarz

zdejmujesz cooler, wyjmujesz mb, blok zakładasz tak:

śruba-podkładka plastikowa-blok-podkładka metalowa-sprężyna-podkładka metalowa-nakrętka motylkowa.

Dokręcaj po odrobinie po przekątnej.

D-----C

A-----B

A-C-D-B-A-C-D-B

EDIT

http://www.cooling.pl/mnp-channel-pro-v3-i...ukt,522496.html - musi mieć taką zapinkę jak chcesz go umieścić na NB, a jak na SB to ten podany wcześniej jest ok.

NB- mostek północny - to cuś chłodzone radiatorem pod CPU

SB- mostek południowy to cuś chłodzone radiatorem na dole płyty

jakie to GPU?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.